• In English
 • Уряд прийняв розпорядження щодо реалізації Стратегії розвитку системи запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення на період до 2020 року. Документом передбачено план заходів на 2017-2019 роки, який визначає міжнародне співробітництво та оцінку національної системи протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення та прозорість діяльності державних органів. Крім того, план передбачає заходи, спрямовані на запобігання виникненню та/або зменшення негативних наслідків ризиків системи протидії легалізації (відмиванню) доходів, а саме: контроль за фінансуванням політичних партій, виявлення підозрілих фінансових операцій національних публічних діячів, наближення банківського законодавства України до норм і стандартів Європейського Союзу, підготовка пропозицій щодо підвищення ефективності заходів митного та валютного контролю, забезпечення проведення зустрічей та навчань для правоохоронних органів щодо виявлення та припинення діяльності організованих злочинних угруповань, посилення заходів з виявлення фінансових операцій та кримінального переслідування осіб, пов'язаних із фінансуванням тероризму та ін.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 30 серпня 2017 р. № 601-р

  Київ

  Про реалізацію Стратегії розвитку системи запобігання
  та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних
  злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та
  фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення на період
  до 2020 року



  1. Затвердити план заходів на 2017—2019 роки з реалізації Стратегії розвитку системи запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення на період до 2020 року, що додається.

  2. Внести до розпорядження Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015 р. № 1407 “Про схвалення Стратегії розвитку системи запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення на період до 2020 року” (Офіційний вісник України, 2016 р., № 3, ст. 198) зміни, що додаються.

  3. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади подавати щороку до 10 січня та 10 липня Державній службі фінансового моніторингу інформацію про виконання плану заходів, затвердженого цим розпорядженням, для подання щороку до 25 січня та 25 липня Кабінетові Міністрів України звіту.

  Прем’єр-міністр України                                                   В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67

   

  Додатки, що додаються: