• In English
 • Уряд надав дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю "Вирівський гранітекспо" на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. З урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою ТОВ має розробити проект відведення 29,75 гектара земель державної власності лісогосподарського призначення (ліси). Наразі ця ділянка на території Сарненського району Рівненської області перебуває у постійному користуванні держпідприємства "Клесівське лісове господарство". Землю надалі передадуть зазначеному товариству в оренду із зміною цільового призначення для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов'язані з користуванням надрами. Ділянку передадуть на строк дії спеціального дозволу на користування надрами від 25 грудня 2014 р. № 6013 для розробки Ясногірського-1 родовища гранодіоритів. У результаті ухваленого рішення Уряду до місцевого бюджету надійде плата за землю. Також ТОВ "Вирівський гранітекспо" буде сплачено близько двох мільйонів втрат лісогосподарського виробництва та збитків, завданих вилученням земельних ділянок.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 30 серпня 2017 р. № 594-р

  Київ

  Про надання дозволу на розроблення проекту

  землеустрою щодо відведення земельної ділянки

  Відповідно до статей 93, 123 і 149 Земельного кодексу України надати товариству з обмеженою відповідальністю “Вирівський гранітекспо” дозвіл на розроблення з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 29,75 гектара (землі державної власності лісогосподарського призначення (ліси), що перебуває у постійному користуванні державного підприємства “Клесівське лісове господарство”, розташованої на території Сарненського району Рівненської області, з подальшою передачею її зазначеному товариству в оренду на строк дії спеціального дозволу на користування надрами від 25 грудня 2014 р. № 6013 для розробки Ясногірського-1 родовища гранодіоритів із зміною цільового призначення для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами.

  Товариству з обмеженою відповідальністю “Вирівський гранітекспо” передбачити у зазначеному проекті землеустрою розрахунок втрат лісогосподарського виробництва та збитків, що будуть завдані землекористувачу внаслідок вилучення земельної ділянки.

  Прем’єр-міністр України                                                   В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75