• In English
 • Уряд вніс зміни до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби. Постанова Уряду покликана удосконалити деякі процедури проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби, зокрема під час оголошення конкурсів на зайняття посад фахівців з питань реформ. Запроваджено новий механізм оцінювання тестування, а саме градація оцінювання кандидатів на посаду державної служби відповідно до категорій. Для забезпечення максимальної прозорості проведення конкурсу на зайняття посад державної служби категорії "А" проводиться відеофіксація із одночасною он-лайн трансляцією усієї процедури конкурсного відбору, якщо інше не передбачено законом. Визначено, що кандидати, які при проходженні тестування на заміщення вакантної посади раніше пройшли тестування, можуть упродовж шести місяців з дня проходження останнього тестування, скористатися його результатами.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 18 серпня 2017 р. № 648

  Київ

  Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу
  на зайняття посад державної служби

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести зміни до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 р. № 246 (Офіційний вісник України, 2016 р., № 28, ст. 1116; 2017 р., № 57, ст. 1687), виклавши його в редакції, що додається.

  2. Установити, що положення пункту 37 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 р. № 246 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2017 р., № 648), застосовується до результатів тестування, визначених після набрання чинності цією постановою.

  3. Взяти до відома, що розміщення наказу (розпорядження) про оголошення конкурсу на зайняття посад державної служби та умови його проведення суб’єктом призначення або керівником державної служби в державному органі через особистий кабінет на Єдиному порталі вакансій державної служби Національного агентства з питань державної служби, а також подача особою, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, документів, визначених у пункті 19 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 р. № 246 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2017 р., № 648), через Єдиний портал вакансій державної служби Національного агентства з питань державної служби здійснюються після початку функціонування відповідної компоненти програмно-технічного забезпечення такого порталу.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

                В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 19  Зміни до Порядку, що додаються: