• In English
 • Уряд затвердив Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті Господарсько-фінансовому департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України за бюджетною програмою "Розвиток електронного урядування". Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем даної бюджетної програми є Господарсько-фінансовий департамент Секретаріату Кабінету Міністрів. Документом визначається механізм використання бюджетних коштів, які будуть спрямовані на: придбання ліцензій для прикладного та системного програмного забезпечення; модернізацію програмно-апаратного комплексу залу засідань Урядових комітетів; запровадження додаткових модулів для розширення функціоналу автоматизованої системи діловодства.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 23 серпня 2017 р. № 649

  Київ

  Про затвердження Порядку використання коштів,
  передбачених у державному бюджеті Господарсько-фінансовому
  департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України для
  розвитку електронного урядування


  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті Господарсько-фінансовому департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України для розвитку електронного урядування, що додається.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 21

   

      

   

  ЗАТВЕРДЖЕНО
  постановою Кабінету Міністрів України
  від 23 серпня 2017 р. № 649

  ПОРЯДОК
  використання коштів, передбачених у державному бюджеті Господарсько-фінансовому
  департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України
  для розвитку електронного урядування


  1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті Господарсько-фінансовому департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України за програмою “Розвиток електронного урядування” (далі — бюджетні кошти).

  2. Головним розпорядником бюджетних коштів є Господарсько-фінансовий департамент Секретаріату Кабінету Міністрів України.

  3. Бюджетні кошти спрямовуються на:

  придбання ліцензій прикладного та системного програмного забезпечення;

  створення та впровадження програмно-апаратного комплексу інформаційного забезпечення засідань урядових комітетів;

  створення та впровадження системи проходження нормативно-правових актів у Секретаріаті Кабінету Міністрів України.

  4. Бюджетні кошти використовуються з урахуванням узятих на облік органами Казначейства бюджетних зобов’язань відповідно до паспорта бюджетної програми.

  5. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

  Попередня оплата таких товарів, робіт і послуг здійснюється з урахуванням положень бюджетного законодавства.

  Остаточні розрахунки за товари, роботи і послуги здійснюються згідно з умовами договору на підставі актів приймання-передачі поставлених товарів, виконаних робіт та наданих послуг.

  6. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов’язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов’язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.

  7. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, звіту про виконання паспорта бюджетної програми, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

  _____________________