Уряд унормував питання протяжності мережі автомобільних доріг загального користування державного значення. На виконання вимог Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки" в назвах відповідних автомобільних доріг відбулися зміни. Це, зокрема, пов'язано із перейменуванням населених пунктів, які містили символіку комуністичного тоталітарного режиму. Також у зв'язку із змінами, пов'язаними з розвитком регіонів, напрямками міжнародних та внутрішніх перевезень, в тому числі і транзитних, деякі автомобільні дороги загального користування державного значення стали потребувати зміни статусу. З урахуванням наведеного, протяжність територіальних автомобільних доріг державного значення зменшилась на 2888 км за рахунок втрати ними таких функцій та часткового або повного віднесення до автомобільних доріг загального користування місцевого значення. За результатами роботи з визначення геопросторових координат до деяких автомобільних доріг внесено відповідні зміни до їх протяжності. З урахуванням реформування системи управління автомобільними дорогами загального користування, зокрема, передачі автомобільних доріг загального користування місцевого значення до сфери управління місцевих органів виконавчої влади оновлений перелік автомобільних доріг загального користування державного значення був узгоджений з обласними державними адміністраціями. Враховуючи вищевикладене, постановою Кабінету Міністрів визначено загальну протяжність автомобільних доріг загального користування державного значення 46985 км (до змін було 49117,1 км), із них міжнародних 9032,6 км, національних 7175,2 км, регіональних 8120,7 км та територіальних 22656,5 км.


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 9 серпня 2017 р. № 654

Київ

Про внесення змін у додаток до
 постанови Кабінету Міністрів України
 від 16 вересня 2015 р. № 712

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести зміни у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 16 вересня 2015 р. № 712 “Про затвердження переліку автомобільних доріг загального користування державного значення” (Офіційний вісник України, 2015 р., № 76, ст. 2514), виклавши його в редакції, що додається.

 

 

Прем’єр-міністр України

 

 

В. ГРОЙСМАН

 

 

Інд. 21

 

 



 

 

Додаток
до постанови Кабінету Міністрів України
від 16 вересня 2015 р. № 712
(в редакції постанови Кабінету Міністрів України
від 9 серпня 2017 р. № 654)



ПЕРЕЛІК
 автомобільних доріг загального користування державного значення

Найменування автомобільної дороги

Індекс

Протяжність, кілометрів

Міжнародні автомобільні дороги

Київ — Чернігів — Нові Яриловичі (на м. Гомель)

М-01

223,1

Під’їзди:

до м. Чернігова

13,7

до м. Броварів

5,2

Разом

242

Кіпті Глухів Бачівськ (на м. Брянськ)

М-02

242,4

Київ Харків Довжанський (на м. Ростов-на-Дону)

М-03

856,1

Під’їзди:

до Міжнародного аеропорту “Харків”

14,1

до м. Харкова

1

до м. Полтави

1,6

Разом

872,8

Знам’янка Луганськ Ізварине (на м. Волгоград через мм. Дніпро, Донецьк)

М-04

622,7

Обхід м. Дніпра

22,5

Під’їзд до м. Луганська

1,8

Разом

647

Київ Одеса

М-05

504,6

Київ Чоп (на м. Будапешт через мм. Львів, Мукачеве і Ужгород)

М-06

863,8

Під’їзди:

до м. Житомира

10

до м. Новограда-Волинського

5,6

до м. Львова

5,7

Західний під’їзд до м. Рівного

3,7

Разом

888,8

Київ Ковель Ягодин (на м. Люблін)

М-07

488,5

Під’їзд до автотермінала на контрольно-пропускному пункті “Ягодин” № 2

0,2

Під’їзд до автотермінала на контрольно-пропускному пункті “Ягодин” № 3

1,7

Разом

490,4

Обхід м. Ужгорода контрольно-пропускний пункт “Ужгород”

М-08

19

Тернопіль Львів Рава-Руська (на м. Люблін)

М-09

174

Львів Краковець (на м. Краків)

М-10

71

Західний обхід м. Львова

15,7

Разом

86,7

Львів Шегині (на м. Краків)

М-11

80,9

Стрий Тернопіль Кропивницький Знам’янка (через м. Вінницю)

М-12

746,2

Об’їзд м. Немирова

4,8

Під’їзди:

до м. Вінниці

1,4

до м. Хмельницького

8

Під’їзд до аеропорту “Хмельницький”

0,9

Разом

761,3

Кропивницький Платонове (на м. Кишинів)

М-13

257,9

Одеса Мелітополь Новоазовськ (на м. Таганрог)

М-14

634,8

Під’їзди:

до м. Херсона

4,1

Обхід м. Мелітополя

16,8

Разом

655,7

Одеса Рені (на м. Бухарест)

М-15

289,4

Одеса Кучурган (на м. Кишинів)

М-16

58,7

Херсон Джанкой Феодосія Керч

М-17

430

Харків Сімферополь Алушта Ялта

М-18

687,7

Під’їзд до Міжнародного аеропорту “Харків”

8,1

Обхід м. Сімферополя

12,1

Обхід м. Новомосковська

31,3

Разом

739,2

Доманове (на м. Брест) Ковель Чернівці Тереблече (на м. Бухарест)

М-19

506,4

Об’їзд м. Чернівців

14

Під’їзд до м. Луцька

5,2

Разом

525,6

Харків Щербаківка (на м. Бєлгород)

М-20

28,4

Виступовичі Житомир Могилів-Подільський (через м. Вінницю)

М-21

384,2

Під’їзди до м. Бердичева

7,7

Обхід м. Калинівки

9,3

Під’їзди до мосту “Дружба” через р. Дністер

0,5

Разом

401,7

Полтава Олександрія

М-22

167,1

Підїзд до с. Козельщина

2,4

Разом

169,5

Берегове Виноградів Велика Копаня

М-23

49,7

Велика Добронь Мукачеве Берегове контрольно-пропускний пункт “Лужанка

М-24

62,3

Контрольно-пропускний пункт “Соломоново Велика Добронь Яноші з під’їздом до контрольно-пропускного пункту “Косини”

М-25

55,1

Контрольно-пропускний пункт “Вилок” Вилок Неветленфолу контрольно-пропускний пункт “Дякове”

М-26

18,9

Під’їзд до контрольно-пропускного пункту “Велика Паладь

18,4

Разом

37,3

Одеса Чорноморськ

М-27

14

Одеса Южний /М-14/ з під’їздами

М-28

81,6

Харків Красноград Перещепине /М-18/

М-29

163,8

Під’їзд до М-18

2,8

Разом

166,6

Загальна протяжність міжнародних автомобільних доріг

9032,6

Національні автомобільні дороги

Київ Знам’янка

Н-01

272,9

/М-06/ Кременець Біла Церква Ржищів Канів Софіївка

Н-02

589,8

Під’їзд до м. Білої Церкви

3,3

Під’їзд до м. Канева

5,1

Разом

598,2

Житомир Чернівці

Н-03

335

Обхід м. Дунаївців

2,7

Обхід м. Старокостянтинова

11,2

Разом

348,9

Красноперекопськ Сімферополь

Н-05

115

Під’їзд до Міжнародного аеропорту “Сімферополь”

1

Разом

116

Сімферополь Бахчисарай Севастополь

Н-06

66,4

Під’їзд до аеропорту “Бельбек” (м. Севастополь)

2,9

Разом

69,3

Київ Суми Юнаківка (на м. Курськ)

Н-07

339,6

Бориспіль — Дніпро — Запоріжжя (через
м. Кременчук) — Маріуполь

Н-08

644,4

Під’їзд до аеропорту “Дніпро”

5,3

Разом

649,7

Мукачеве — Рахів — Богородчани — Івано-Франківськ — Рогатин — Бібрка Львів

Н-09

423,6

Стрий — Івано-Франківськ — Чернівці — Мамалига
(на м. Кишинів)

Н-10

275

Під’їзд до м. Івано-Франківська

4,1

Під’їзд до м.Тисмениці

7,1

Разом

286,2

Дніпро — Миколаїв (через м. Кривий Ріг)

Н-11

248,7

Суми Полтава з обходом м. Сум

Н-12

170,4

Львів Самбір Ужгород

Н-13

232,5

Олександрівка Кропивницький Миколаїв

Н-14

214,3

Південний обхід м. Кропивницького

25,6

Разом

239,9

Запоріжжя Донецьк

Н-15

210,7

Золотоноша Черкаси Сміла Умань

Н-16

199,6

Львів Радехів Луцьк

Н-17

130,5

Івано-Франківськ Бучач Тернопіль

Н-18

106,9

Ялта Севастополь

Н-19

80,7

Слов’янськ Донецьк Маріуполь

Н-20

190,4

 

 

 

Старобільськ Луганськ Хрустальний
Макіївка
Донецьк

Н-21

219,3

Устилуг Луцьк Рівне

Н-22

155,9

Кропивницький Кривий Ріг Запоріжжя

Н-23

259,9

Під’їзд до аеропорту “Кривий Ріг”

2,6

Разом

262,5

Благовіщенське Миколаїв (через м. Вознесенськ)

Н-24

222,3

Під’їзд до Міжнародного аеропорту “Миколаїв”

2,2

Разом

224,5

Городище Рівне Старокостянтинів

Н-25

291,7

Північний під’їзд до м. Рівного

2,6

Південний під’їзд до м. Рівного

0,8

Під’їзди до м. Нетішина

2,4

Разом

297,5

Чугуїв Мілове (через м. Старобільськ)

Н-26

298,3

Чернігів Мена Сосниця Грем’яч

Н-27

203,8

Під’їзд до м. Новгорода-Сіверського

4,7

Разом

208,5

Чернігів Городня Сеньківка

Н-28

72,3

Василівка Бердянськ

Н-30

136

Дніпро Царичанка Кобеляки Решетилівка

Н-31

157,9

Покровськ Бахмут Михайлівка

Н-32

130,9

Одеса — Білгород-Дністровський — Монаші
/М-15/ з під’їздом до порту Чорноморськ

Н-33

96,9

Загальна протяжність національних автомобільних доріг

7175,2

Регіональні автомобільні дороги

Київ — Обухів

Р-01

20,3

Київ Іванків Овруч

Р-02

171,7

Під’їзди:

до Чорнобильської АЕС (контрольно-пропускний пункт “Дитятки”)

27,7

до меморіального комплексу в с. Нові Петрівці

2

Разом

201,4

Північно-східний обхід м. Києва

Р-03

26,4

 

 

 

Під’їзд до автомобільної дороги М-03

5,4

Разом

31,8

Київ Фастів Біла Церква Тараща Звенигородка

Р-04

208,3

Під’їзди:

до м. Фастова №1

1,1

до м. Фастова №2

0,4

Разом

209,8

Немирів — Ямпіль

Р-08

118,6

Миронівка Канів

Р-09

38,8

Канів Чигирин Кременчук

Р-10

176,6

Під’їзд до с. Суботів

19

Разом

195,6

Полтава Красноград

Р-11

52,6

Луцьк Ківерці Маневичі Любешів Дольськ

Р-14

154,4

Ковель Володимир-Волинський Червоноград Жовква

Р-15

151

Підїзд до м. Володимира-Волинського

4,8

Об’їзд м. Володимира-Волинського

3,8

Разом

159,6

Під’їзди до спецоб’єктів в Автономній Республіці Крим

Р-16

86

Біла Церква — Тетіїв — ЛиповецьГуменне
/М-12/

Р-17

157,2

Житомир — Попільня — Сквира — Володарка — Ставище

Р-18

152,2

Фастів — Митниця — Обухів — Ржищів

Р-19

94,1

Снятин Тязів

Р-20

111,4

Долина Хуст

Р-21

129,3

Контрольно-пропускний пункт “Красна Талівка Луганськ

Р-22

55,9

Сімферополь Феодосія

Р-23

109,6

Татарів Косів Коломия Борщів Кам’янець-Подільський

Р-24

253,9

Сімферополь Євпаторія

Р-25

53

Острог Кременець

Р-26

72,6

Севастополь Інкерман

Р-27

38,5

Алушта Судак Феодосія

Р-29

121,3

Під’їзд до м. Ірпеня

Р-30

6,4

Бердичів Хмільник Літин/М-12/

Р-31

79,4

Вінниця Турбів Гайсин Балта Велика Михайлівка /М-16/

Р-33

358,9

Ялта Алушта

Р-34

77,4

Грушівка Судак

Р-35

20,2

Немирів — Могилів-Подільський

Р-36

105,7

Енергодар Василівка

Р-37

70,7

Богородчани Гута

Р-38

37,5

Броди Тернопіль

Р-39

72,3

Рава-Руська Яворів Судова Вишня

Р-40

53,4

Обхід м. Тернополя

Р-41

14,5

Лубни Миргород Опішня /Н-12/

Р-42

121,8

/М-19/ Ланівці /Н-02/

Р-43

56,2

Суми Путивль Глухів

Р-44

131

Суми Краснопілля Богодухів

Р-45

105,1

Харків Охтирка

Р-46

103,7

Херсон Нова Каховка Генічеськ

Р-47

199,2

Під’їзд до заповідника “Асканія-Нова”

22,3

Під’їзд до м. Каховки

3,4

Разом

224,9

Кам’янець-Подільський — Сатанів — ВійтівціБілогір’я

Р-48

159,9

Васьковичі — Шепетівка

Р-49

162,2

Ярмолинці — Сатанів

Р-50

46,2

Під’їзд до смт Ярмолинці

5,1

Під’їзд до державного курорту “Сатанів”

4,9

Разом

56,2

Мерефа — Лозова — Павлоград

Р-51

158,5

Контрольно-пропускний пункт “Малий Березний” — Малий Березний

Р-53

3,1

КраснопілкаТеплик — Бершадь — СавраньДубинове — /М-05/

Р-54

150,6

Одеса — Вознесенськ — Новий Буг

Р-55

205,8

 

 

 

Чернігів — Пакуль — контрольно-пропускний пункт “Славутич” — Чорнобиль (з під’їздом до м. Славутича)

Р-56

72,5

Олешки — Гола Пристань — Скадовськ

Р-57

80,9

Під’їзд до м. Олешок

2,6

Разом

83,5

Севастополь — порт “Камишова бухта”

Р-58

8,2

Під’їзд до спецоб’єктів м. Севастополя

Р-59

2,9

Кролевець — Конотоп — Ромни — Пирятин

Р-60

222,6

Батурин — Конотоп — Суми

Р-61

146,2

Під’їзд до заповідника “Гетьманська Столиця”

1,4

Разом

147,6

КриворівняУсть-Путила — Старі Кути — ВижницяСторожинець — Чернівці

Р-62

111,2

/Н-03/ — Вартиківці — контрольно-пропускний пункт “Сокиряни

Р-63

88,7

Під’їзди:

до контрольно-пропускного пункту “Росошани

21,2

до контрольно-пропускного пункту “Кельменці

1,8

Разом

111,7

КівшоватаШушківкаЛисянка — Моринці — Шевченкове — Тарасівка — /Н-16/

Р-64

81,3

Контрольно-пропускний пункт “Миколаївка” — Семенівка — Новгород-Сіверський — Глухів — контрольно-пропускний пункт “Катеринівка

Р-65

122,3

Контрольно-пропускний пункт
Демино-Олександрівка” — Сватове — Лисичанськ — Луганськ

Р-66

218

Чернігів — Ніжин — Прилуки — Пирятин

Р-67

183,1

Під’їзд до м. Ніжина

7,8

Разом

190,9

Талалаївка — Ічня — Тростянець — Сокиринці
/Н-07/

Р-68

94,1

Під’їзд до Державного історико-культурного заповідника “Качанівка”

5,3

Разом

99,4

Київ — Вишгород — Десна — Чернігів

Р-69

134,7

Під’їзд до смт Гончарівське

3

Разом

137,7

Одеса — ІванівкаАнаньїв — Піщана — Хащувате — КолодистеРижавка — /М-05/

Р-71

275,4

Контрольно-пропускний пункт “Старокозаче” — Білгород-Дністровський

Р-72

32,4

/Н-08/ — Нікополь

Р-73

64,2

П’ятихатки — Кривий Ріг — Широке

Р-74

49,5

Контрольно-пропускний пункт “Тимкове” — Балта — Первомайськ — Доманівка — Олександрівка

Р-75

184,3

Контрольно-пропускний пункт “Прикладники” —
Зарічне — Дубровиця

Р-76

80,6

Рівне — ТучинГоща — /Н-25/

Р-77

68,3

Харків — Зміїв — БалакліяГороховатка

Р-78

134,2

/М-18/ — Сахновщина — Ізюм — Куп’янськ — контрольно-пропускний пункт “Піски”

Р-79

277,7

Кам’янське — Миколаївка — Солоне — /Н-08/

Р-80

53,4

Казанка — Снігурівка — Антонівка — /Р-47/

Р-81

137,6

Загальна протяжність регіональних автомобільних доріг

8120,7

Територіальні автомобільні дороги

Обхід м. Сімферополя на ділянці Мирне — Дубки

Т-01-01

7,3

СєвернеВойкове

Т-01-02

26,1

Саки — Орлівка

Т-01-04

50,1

Танкове — Оборонне

Т-01-05

26,1

Сімферополь — Миколаївка

Т-01-06

35

Чорноморське — Воїнка

Т-01-07

120,6

Чорноморське — Євпаторія

Т-01-08

67,2

КрасногвардійськеНижньогірський

Т-01-10

36,2

Роздольне — Євпаторія

Т-01-11

67,6

Нижньогірський — Білогірськ

Т-01-12

54,1

Кіровське — Первомайське

Т-01-13

17,8

Леніне — /М-17/

Т-01-14

4,1

НовопавлівкаНаучний

Т-01-16

14

Бахчисарай — Ялта

Т-01-17

69,9

Могилів-Подільський — Ямпіль — Бершадь — Умань

Т-02-02

216,7

Турбів — Погребище — Сквира

Т-02-03

89,9

 

 

 

 

 

 

Південний обхід м. Вінниці

Т-02-04

19,3

/Р-33/ — Куна — Кунка — /М-12/

Т-02-05

8,4

Джулинка — Гайворон — Благовіщенське — /М-05/

Т-02-07

46,1

ВербовецьНоводністровськ — /Р-63/

Т-02-11

28,9

Вінниця — Шпиків — Комаргород

Т-02-12

78,6

Під’їзд до смт Томашпіль

1,2

Разом

79,8

/М-12/ — Біликівці

Т-02-14

30,8

Ямпіль — Велика Кісниця

Т-02-15

21,4

Муровані КурилівціГорай

Т-02-17

23,6

Лука-Барська — Біликівці — Жмеринка — Ямпіль

Т-02-18

127

Тульчин — Тростянець — Бершадь

Т-02-22

63,1

Контрольно-пропускний пункт “Болган” — Піщанка

Т-02-25

13,1

Під’їзд до аеропорту “Вінниця”- 2

Т-02-31

1,2

Вапнярка — Крижопіль — контрольно-пропускний пункт “Загнитків

Т-02-33

53,3

/Р-08/ — переправа

Т-02-40

3,3

Залісся — /Т-03-02/

Т-03-01

13,7

Піща — Шацьк — Любомль — Володимир-Волинський — Павлівка — Горохів — Берестечко — Козин — /М-06/

Т-03-02

204,1

Луцьк — Радомишль — Демидівка — Дубно

Т-03-03

70,1

/М-19/ — Доманове — Самари — Залухів — Мала Глуша — /Т-03-08/ — НевірВетли — /Р-14/

Т-03-04

106,9

Нововолинськ — Іваничі — Павлівка — Локачі

Т-03-05

41,8

/Т-03-02/— Шацьк — Вілиця — Прип’ять —
Любохини — /Т-03-08/

Т-03-06

22,3

Контрольно-пропускний пункт “Пулемець” — контрольно-пропускний пункт “Піща

Т-03-07

18,9

Любомль — ДубечнеЗдомишель — Ратне — Камінь-Каширський — Любешів — /Р-14/

Т-03-08

147

/Т-03-08/ — Дубечне — Стара Вижівка — /М-07/ — ТурійськРожищеКіверціПіддубці — /Н-22/

Т-03-09

151,3

Стара ВижівкаБуцин — /М-19/

Т-03-10

14,2

/Р-14/ — СедлищеКамінь-Каширський — Ковель — /М-19/ — КолодяжнеЛокачі — /Н-17/

Т-03-11

161,6

/Р-14/ — Журавичі — Берестяне — Цумань — /Н-22/

Т-03-12

41,5

Дніпро — Васильківка — Покровське — Гуляйполе — Пологи — Мелітополь

Т-04-01

254,8

Ігрень (м. Дніпро) — Олександрівка — /М-18/

Т-04-02

12,8

Мар’янськеБерислав — /Р-47/

Т-04-03

98,8

Дніпро — Кіровське — /Т-04-05/

Т-04-04

18,4

Дніпро — Хутірське

Т-04-05

33,6

Григорівка — Межова — Покровськ

Т-04-06

94,8

Павлоград — ВасильківкаНовомиколаївкаОріхів — Токмак

Т-04-08

146,2

Дніпро — МагдалинівкаКотовка

Т-04-10

72,6

Широке — Олександрівка — Запоріжжя

Т-04-11

25,8

Кам’янськеШульгівкаМихайлівкаКотовкаПерещепинеЧернявщина — Жемчужне

Т-04-12

197

ЦаричанкаМагдалинівкаГубиниха

Т-04-13

65,2

Кам҆янське — Петриківка — Магдалинівка

Т-04-14

46,4

Верхньодніпровськ — Вільногірськ — /М-04/

Т-04-15

43,1

Павлоград — Синельникове

Т-04-16

25

П’ятихатки — Апостолове — Зеленодольськ

Т-04-19

127,3

Одарівка — Томаківка — Вищетарасівка

Т-04-20

108,6

Дніпро — Новомиколаївка — /М-04/

Т-04-21

24,5

Павлоград — НадеждівкаГолубівка

Т-04-22

56,2

Мишурин Ріг — Вільногірськ

Т-04-23

45,8

Веселе — ОлександропільПетропавлівка — /М-04/

Т-04-24

23,1

/М-04/— Підпільне — Дерезувате — Синельникове

Т-04-25

34,1

/М-04/— Козачий Гай

Т-04-26

21,6

Дмитрівка — Зелений Гай — Гаврилівка

Т-04-27

51,7

Слов’янка — Межова — Дачне

Т-04-28

46,2

Станція Верхньодніпровськ — ВерхівцевеБожедарівка

Т-04-29

33,6

Кам’янськеСвітлогірське

Т-04-30

17,6

Першотравенськ — Васильківське — Володимирівка — Солоне

Т-04-31

24,9

БожедарівкаМалософіївка — Нікополь

Т-04-32

104,2

БожедарівкаБолтишкаМалософіївка

Т-04-33

22,2

Ордо-ВасилівкаСергіївка — Веселі Терни — /Н-11/

Т-04-34

26,3

 

 

 

/Т-04-32/— Новоіванівка Марганець Вищетарасівка

Т-04-35

70,8

/Н-23/— Покровське — Капулівка — /Н-23/

Т-04-36

16,9

Верхньодніпровськ — /Н-08/

Т-04-37

2,7

Кринички — /М-04/

Т-04-39

4,2

Дніпро — Царичанка — Кобеляки — Решетилівка на ділянці с. Лобойківкасмт Петриківка

Т-04-41

7,6

Під’їзд до м. Інгульця

Т-04-42

3,4

/Т-04-47/ — Сергіївка — /Н-23/

Т-04-43

38,6

Новомиколаївка — Грушівка — Сурсько-Михайлівка

Т-04-44

13,2

Синельникове — СлавгородВільнянськ

Т-04-45

25,8

Верхньодніпровськ — Лихівка

Т-04-46

25,9

Широке — Шестірня — Заградівка

Т-04-47

19,3

Авдіївка — Донецьк

Т-05-05

6,7

Донецьк — Харцизьк — Амвросіївка — контрольно-пропускний пункт “Успенка

Т-05-07

62,5

Донецьк — НовоазовськСєдове

Т-05-08

111,3

Велика НовосілкаАмвросіївка

Т-05-09

124,6

Сніжне — Маринівка (на м. Куйбишеве)

Т-05-10

16,4

Волноваха — Бойківське

Т-05-12

50,7

Лиман — Бахмут — Горлівка

Т-05-13

89,5

Добропілля — Лиман

Т-05-14

59,4

Олександрівка — ПокровськКостянтинопіль

Т-05-15

92,5

Костянтинівка — Торецьк

Т-05-16

15,2

Єнакієве — Шахтарськ — Амвросіївка

Т-05-17

45,5

Богатир — Велика НовосілкаНікольське

Т-05-18

118,8

Амвросіївка — Бойківське — Маріуполь

Т-05-19

121,6

/М-04/ — Горлівка

Т-05-20

8,3

/М-03/ — під’їзд до м. Святогірська

Т-05-21

9,4

/Н-21/ — під’їзд до Савур Могили

Т-05-22

9,1

/Н-20/ — Кременівка — Ялта

Т-05-23

59,7

/Н-15/ — Угледар — Павлівка

Т-05-24

21,6

МихайлівкаСелидовеКурахове

Т-05-25

21,3

Баранівка — Висока Піч

Т-06-01

44,3

/М-06/ — Коростишів

Т-06-02

1,6

/М-06/ — Пулини — Хорошів — /М-21/

Т-06-03

37,7

Коростень — Народичі

Т-06-04

29,1

Контрольно-пропускний пункт “Майдан Копищенський” — ОлевськЄмільчине — /Р-49/

Т-06-05

98,5

Овруч — Народичі

Т-06-07

23,1

Малин — Кочерів

Т-06-08

49,6

/Р-18/ — Андрушівка

Т-06-09

5

Любар — Хмільник — Лука-Барська — Нова Ушиця

Т-06-10

161,8

Ставище — БрусилівПопільня

Т-06-11

57,2

Новоград-Волинський — ПолоннеСтарокостянтинів

Т-06-12

100,7

Коростень — /М-07/ через Кожухівку

Т-06-13

9,3

Глибочиця — Станишівка через Калинівку, Клітчин

Т-06-14

9,5

/М-07/ — Лугини

Т-06-15

2,7

Залужне — Романів

Т-06-18

8,3

Овруцьке напівкільце

Т-06-19

7,5

Перечин — Свалява

Т-07-12

52,1

ШомГоронглаб — контрольно-пропускний пункт “Дзвінкове”

Т-07-14

9

Нижні Ворота — Воловець — Міжгір’я

Т-07-18

44,6

Іршава — Виноградів

Т-07-19

23,8

Міжгір’я — Синевир

Т-07-20

15,5

Синевир — Синевирська Поляна

Т-07-24

13,9

Хуст — ШаянВишковоБуштино з під’їздом до санаторіяШаян

Т-07-37

23,2

/М-06/ — Голубине

Т-07-41

1,2

Кам’янка-Дніпровська — Велика Лепетиха — Каховка

Т-08-04

105,4

Кам’янка-Дніпровська — Велика Білозерка — Веселе — /М-14/

Т-08-05

113,1

Велика БілозеркаМихайлівка — /М-18/

Т-08-10

50,2

Веселе — /М-18/

Т-08-11

35,6

/М-18/ — Лугове — Оріхів

Т-08-12

37,3

Токмак — Чернігівка

Т-08-13

31,1

/Т-04-08/ — Омельник — Гуляйполе

Т-08-14

27

Оріхів — Пологи

Т-08-15

27,7

/Н-30/ — Веселе

Т-08-17

40,5

ВасилівкаМихайлівка

Т-08-18

14,9

Більмак — /М-14/

Т-08-19

51

Якимівка — Кирилівка

Т-08-20

41,6

/Н-30/ — Приморськ

Т-08-21

36

Галич — Підгайці — Сатанів

Т-09-03

132,1

ДелятинРаківчик

Т-09-05

28,1

Івано-Франківськ — Надвірна

Т-09-06

26,7

Снятин — Косів — Старі Кути

Т-09-09

48,7

Бурштин — Калуш

Т-09-10

32,9

Ворзель — Забуччя — /М-06/

Т-10-01

12,4

Демидів — Гостомель

Т-10-02

16,9

/М-01/ — Рудня — Гоголів — Бориспіль

Т-10-04

44,9

Глеваха — Підгірці

Т-10-06

14,2

Київ — Літочки — Кіпті

Т-10-08

87,4

Узин — /М-05/

Т-10-09

20,8

Рокитне — Узин

Т-10-10

15,1

Київ — Боярка

Т-10-12

10,9

Фастів — Кожанка — ФурсиЯблунівка — Володарка

Т-10-13

74,1

Тетіїв — П’ятигори — /М-05/

Т-10-14

30,7

Київ — Ревне — Рогозів

Т-10-16

37,9

Миронівка — ОльшаницяРокитне — Троїцьке — Плоске

Т-10-17

49,4

Бориспіль — Березань — Яготин

Т-10-18

51

ФеневичіБородянка — Макарів — Бишів

Т-10-19

65,7

Тараща — Ставище

Т-10-21

28,6

Миронівка — Богуслав — /Р-04/

Т-10-22

36,1

Васильків — Глеваха

Т-10-23

2,8

Баришівка — /М-03/ — Переяслав-Хмельницький

Т-10-25

40,2

Київське півкільце

Т-10-27

13,3

Переяслав-Хмельницький — /М-03/

Т-10-32

19,4

/Р-02/ — станція Вільча — контрольно-пропускний пункт “Вільча — Олександрівка”

Т-10-35

17,9

Іванків — Городище

Т-10-37

3,2

Гостомельське шосе — просп. Маршала Рокосовського

Т-10-39

7,3

Кропивницький — КаніжНовомиргород

Т-12-01

51,7

/М-12/ — заповідник “Хутір Надія” — /М-13/

Т-12-02

13,5

/М-22/ — ПавлишОнуфріївка — Млинок — /Н-08/

Т-12-03

31,6

ДолинськаНовошевченкове — /Н-23/

Т-12-04

19,3

Кропивницький — Нова Прага — Олександрія

Т-12-05

59,3

НовоархангельськПетроострівНовомиргород

Т-12-06

83,3

Пушкове — Вільшанка — Добровеличківка

Т-12-08

51,6

Новомиргород — Олександрівка

Т-12-09

48,9

Устинівка — Долинська — Петрове — Жовті Води

Т-12-10

109,1

Знам’янка — Подорожнє

Т-12-11

51

Новомиргород — Велика Виска

Т-12-12

20,7

НовоархангельськДобровеличківка — Миколаївка

Т-12-14

80

Глинськ — Олександрія — Петрове

Т-12-15

70,8

Компаніївка — Устинівка

Т-12-16

43,5

Олександрівка — Бурякове — /Р-10/

Т-12-17

30,8

Новгородка — станція Шарівка — Нова Прага

Т-12-18

37

/Знам’янка — Подорожнє/ — /М-04/

Т-12-20

4,4

Кропивницький — Рівне

Т-12-21

45

Новоукраїнка — межа Миколаївської області — з під’їздом до санаторію “Гусарське Урочище”

Т-12-22

24,7

Івангород — Розумівка — Кримки

Т-12-23

23,5

Луганськ — Георгіївка з під’їздом до аеропорту “Луганськ”

Т-13-01

16,1

Контрольно-пропускний пункт “Танюшівка” — СтаробільськБахмут

Т-13-02

162,1

Успенка — Антрацит

Т-13-03

32,8

ДовжанськБірюкове — /М-03/

Т-13-05

23,6

СєвєродонецькНовоайдар

Т-13-06

37,1

Сватове — НовопсковМілове

Т-13-07

164,3

СтаробільськМарківка

Т-13-08

54,3

Щастя — Широкий

Т-13-09

37,4

ЛутугинеСорокине

Т-13-10

41,2

Довжанськ — контрольно-пропускний пункт “Вознесенівка

Т-13-11

10,8

Сорокине — Антрацит

Т-13-12

62,3

Троїцьке — БілокуракинеСтаробільськ

Т-13-13

111,4

Контрольно-пропускний пункт “Просяне” —
Біловодськ — Широкий

Т-13-14

93,8

РайгородкаСлов’яносербськМихайлівка

Т-13-15

56,2

Під’їзд до м. Первомайська

Т-13-16

13,3

Під’їзд до м. Голубівки

Т-13-17

14

Біле — Лутугине

Т-13-18

18,2

ПеревальськІванівка

Т-13-19

27,9

Георгіївка — Ровеньки — /М-03/

Т-13-20

48,9

Білолуцьк — контрольно-пропускний пункт “Новобіла

Т-13-21

19

Контрольно-пропускний пункт “Смільниця” — Старий Самбір

Т-14-01

30

Східниця — Пісочна

Т-14-02

52,5

Грушів — Немирів

Т-14-03

12,7

Червоноград — Рава-Руська

Т-14-04

53,2

УгринівХоробрів

Т-14-08

8

Броди — Червоноград

Т-14-10

81,1

Північний обхід м. Львова

Т-14-14

5

Мостиська — Самбір — Борислав

Т-14-15

67,2

Львів — ПустомитиМединичі

Т-14-16

46,9

Куровичі — Рогатин

Т-14-17

42,8

Нижанковичі — Самбір — Дрогобич — Стрий

Т-14-18

97,1

Миколаїв — Жидачів — Калуш

Т-14-19

64

Сколе — Славське

Т-14-24

24

Миколаїв — Городок — Жовква — Кам’янка-Бузька — Бібрка

Т-14-25

173,7

Обхід м. Нової Одеси

Т-15-03

13,8

Первомайськ — Новоукраїнка

Т -15-04

58,8

Миколаїв — Доманівка — Берізки

Т-15-06

174,5

Миколаїв — Парутине — Очаків — база відпочинку “Чорноморка

Т-15-07

72,8

Калинівка — Снігурівка

Т-15-08

44,8

/Р-06/ — АрбузинкаЄланець — Нова Одеса

Т-15-10

115,6

Нечаяне — Очаків

Т-15-13

36,9

ФедорівкаРибаківка — база відпочинку “Лугове”

Т-15-15

25,2

Контрольно-пропускний пункт “Виноградівка” —
Болград — /М-15/

Т-16-06

48,8

Ізмаїл — Кілія — Вилкове

Т-16-07

68,3

Болград — Кубей — Арциз

Т-16-08

80,1

/Н-33/ — Сухий Лиман — /М-27/

Т-16-09

8,3

/Н-33/ — Приморське — Жовтий Яр — Татарбунари з під’їздом до смт Сергіївка

Т-16-10

85,2

Контрольно-пропускний пункт “Олексіївка” —
Кодима — Балта

Т-16-11

62,3

Контрольно-пропускний пункт “Йосипівка” —
ЗахарівкаШиряєве — /М-05/

Т-16-14

61,5

Контрольно-пропускний пункт “Великоплоске” — Новопетрівка — Цебрикове — Знам’янка — Березівка

Т-16-15

118,6

/М-05/ — Іванівка

Т-16-17

12,3

/Р-33/ — Роздільна — Єреміївка — /М-05/

Т-16-18

36,8

Біляївка — станція Вигода

Т-16-19

20,8

Кодима — Слобідка — Подільськ

Т-16-22

49,2

Ананьїв — Троїцьке — Березівка — Вікторівка

Т-16-23

101,4

Контрольно-пропускний пункт “Кучурган” — Біляївка — Маяки — Овідіополь

Т-16-25

74,5

Контрольно-пропускний пункт “Серпневе” —
Тарутине — Арциз — Сарата

Т-16-27

73,5

/М-15/ — Спаське — Вилкове

Т-16-28

44,7

Струмок — Шевченкове — Кілія

Т-16-30

32,5

Контрольно-пропускний пункт “Табаки” — Болград — /М-15/

Т-16-31

36,7

Контрольно-пропускний пункт “Нові Трояни” — Кубей

Т-16-32

23

ВеликоплоскеСлов’яносербка — кордон Молдови

Т-16-34

11,2

ПодільськФедорівка — /М-13/

Т-16-37

16,6

Контрольно-пропускний пункт “Станіславка” — Станіславка — Мурована

Т-16-38

20,2

Миколаївка — Андрієво-ІванівкаНастасіївка
/М-05/

Т-16-40

35,7

/М-15/ — контрольно-пропускний пункт “Долинське

Т-16-42

8,6

Кордон Молдови — ФараонівкаСарата — Дивізія — /Т-16-10/

Т-16-43

71,7

Контрольно-пропускний пункт “Лісне” — контрольно-пропускний пункт “Малоярославець Перший”

Т-16-44

59,9

/Н-33/ — Кароліно-БугазГрибівкаСанжійка — /М-27/

Т-16-47

26,8

/Н-12/ — Краснокутськ — Богодухів

Т-17-02

57,3

/Н-08/ — Недогарки — Світловодськ

Т-17-03

8,2

Лохвиця — Гадяч — Охтирка — контрольно-пропускний пункт “Велика Писарівка

Т-17-05

164,3

Гадяч — Опішня

Т-17-06

61

/Н-12/ — Мала РублівкаРунівщина — /М-03/

Т-17-07

47,8

Пирятин — Гребінка

Т-17-10

12,5

М-22/ — Соснівка — Кременчук — Горішні Плавні

Т-17-11

15,8

/М-03/ — Машівка — Карлівка

Т-17-12

38,1

Об’їзна дорога м. Лохвиці

Т-17-13

3,9

Чорнухи — Лубни

Т-17-14

34,7

Миргород — Хорол

Т-17-15

29,1

Хорол — Семенівка — Кременчук (через с. Бочки)

Т-17-16

87,4

Під’їзд до м. Глобиного

3,5

Разом

90,9

Мостовівщина — Великі КринкиГлобине

Т-17-17

43,8

Диканька — Решетилівка

Т-17-18

50,7

Миргород — Велика Багачка — Байрак — Поділ

Т-17-19

35,6

/Р-42/ — Шишаки

Т-17-20

8,8

Гребінка — Оржиця

Т-17-22

35,3

Гадяч — Миргород

Т-17-25

59,3

Об’їзна дорога смт Котельва

Т-17-29

10,7

Капустяни — Дяченки — Дмитрівка — Горішні Плавні

Т-17-36

61,3

Рівне — Здолбунів — Мізоч — Дубно

Т-18-01

47,2

/М-07/ — Маюничі — Велика ОсницяКрасноволяКолки — /Р-14/ — Копилля — Рожище — Торчин — Шклинь — /Н-17/

Т-18-02

122,8

Корець — Славута — Антоніни

Т-18-04

108

Рівне — Млинів — Берестечко — БуськПеремишляни

Т-18-06

182,8

Зарічне — Борове — Стара Рафалівка — Полиці

Т-18-08

81,6

Переброди — ДубровицяВолодимирецьСуховоля

Т-18-09

95,2

ДубровицяЛюбиковичі — Сарни

Т-18-10

25,1

КлесівМихалинБерезне — /Р-05/

Т-18-11

59,5

НемовичіБерезне — Великі МежирічіФедорівка

Т-18-12

89,8

Демидівка — Велика Городниця — на Олику

Т-18-13

58,5

Рокитне — /М-07/

Т-18-14

3,2

Дубно — Млинів — /Т-18-13/

Т-18-15

29,7

Східний під’їзд до м. Радивилова

Т-18-16

4,5

БережницяСтепаньДеражнеКлевань — /М-06/

Т-18-17

126,1

Будки-Кам’янськіРокитнеКлесів — /М-07/

Т-18-18

101,4

Соснове — Маринин

Т-18-19

8,3

Кунин — Зелений Дуб

Т-18-20

26

Верба — Онишківці

Т-18-21

15,8

Онишківці — Стара Миколаївка

Т-18-22

13,9

УдрицькЖадень

Т-18-23

6,6

Дерманка — Корець — /М-06/

Т-18-24

31,1

Дермань Перша — Дермань Друга

Т-18-25

8,3

Степань — /Р-05/

Т-18-26

20,6

КостопільЯполоть

Т-18-27

22

Корчів’яІваничіБерестовець

Т-18-28

9,6

ВежицяРокитне — Борове

Т-18-29

97,3

Рівне — ТайкуриОженин

Т-18-30

24,7

/М-06/— БугринОженин — Острог

Т-18-31

33,7

/Н-22/ — ХодосиКустин — /Р-05/

Т-18-32

16

Познань — /Т-18-29/

Т-18-33

8,2

Суми — МиропілляОсоївка  — /Р-45/

Т-19-01

58,5

Білопілля — Терни — Липова Долина — Гадяч

Т-19-04

101,6

Контрольно-пропускний пункт “Рижівка” — Білопілля — Миколаївка — Лебедин — Лантратівка

Т-19-06

122,1

Шостка — Кролевець

Т-19-07

35,1

Шостка — Зноб-Новгородське — Середина-Буда

Т-19-08

84

Суми — Лебедин

Т-19-09

41,1

Конотоп — Буринь — Чумакове

Т-19-10

43,7

Мутин — Путивль

Т-19-11

31

Шостка — Ямпіль

Т-19-12

20

Ромни — Липова Долина — Тростянець — Мезенівка

Т-19-13

149,8

Хмелів — Чернеча Слобода — Буринь

Т-19-14

46,8

Контрольно-пропускний пункт “Середина-Буда” —
Ямпіль — Береза з під’їздом до м. Дружби

Т-19-15

68,4

Краснопілля — контрольно-пропускний пункт “Покровка

Т-19-18

18,6

Буринь — Воскресенка — Суховерхівка — Терни

Т-19-19

20,9

Путивль — Линове — Нова Слобода з під’їздом до Сафроніївського монастиря

Т-19-20

21,5

Путивль — ШалигинеЗаруцьке

Т-19-21

39,5

Путивль — КардашіСпадщанський ліс

Т-19-22

8

Тростянець — Ницаха — Солдатське — /Р-45/

Т-19-23

31,7

Середина-Буда — Стара Гута — Василівка з під’їздами до сіл Хлібороб, Винторівка

Т-19-24

26,6

Конотоп — Соснівка

Т-19-25

4

ШтепівкаКатеринівка — Степове — Михайлівська Цілина — Тимченки — Кушніри

Т-19-26

33,8

ЧернеччинаЖуравне

Т-19-27

12,2

/Н-12/ — ЛутищеКуземин

Т-19-28

10,3

Охтирка — Бакирівка

Т-19-29

13,8

/Т-17-05 / — Добрянське — Сидорова Яруга

Т-19-30

13,3

Велика Писарівка — Олександрівка — /Т-17-05/

Т-19-31

5,9

/Н-12/ — Зарічне

Т-19-32

3

Бучач — Чортків — Скала-Подільська

Т-20-01

73,3

Тернопіль — Скалат — Жванець

Т-20-02

175,1

Бережани — ПідгайціМонастириська

Т-20-04

47,6

Городище — ЗарваницяБучач

Т-20-06

55,9

Бережани — НараївБрюховичі

Т-20-07

17,9

Шумськ — Великі Дедеркали — /Н-29/

Т-20-08

16,3

ВишнівецьЛанівці

Т-20-09

24,6

Збараж — Підволочиськ

Т-20-10

40,1

КопичинціГусятин

Т-20-11

18,8

ЛанівціЛисогіркаТеофіполь

Т-20-12

26,3

Почаїв — Зборів

Т-20-13

57,1

Борщів — Заліщики

Т-20-15

36

 

 

 

Бучач — Товсте

Т-20-16

37,9

ГримайлівЯблунів

Т-20-17

24

Зборів — Козова

Т-20-18

26,7

/М-12/ (Кам’янки) — Скалат

Т-20-19

14,5

/М-19/ (Мишковичі) — Дружба

Т-20-20

10,8

/М-18/ — Мерефа — Зміїв

Т-21-01

20,2

Харків — Золочів — контрольно-пропускний пункт “Олександрівка”

Т-21-03

54

Харків — Вовчанськ — контрольно-пропускний пункт “Чугунівка

Т-21-04

116,6

/М-03/ — Старий МерчикМурафаКраснокутськ

Т-21-06

52,4

Вовчанськ — контрольно-пропускний пункт “Плетенівка

Т-21-08

8,8

Шевченкове — Балаклія — Первомайський — Кегичівка

Т-21-10

138,1

Чугуїв — Печеніги — Великий Бурлук

Т-21-11

64,5

Пересічне — Березівське — /М-03/ з під’їздом до санаторію “Березівські мінеральні води”

Т-21-12

6,9

Золочів — Максимівка

Т-21-13

32

Приколотне — Великий Бурлук — Дворічна

Т-21-14

47,7

ГусарівкаГрушуваха

Т-21-15

34,1

/М-03/ — КоломакШелестовеКолонтаїв

Т-21-16

40,3

Дергачі — Козача Лопань — /М-20/

Т-21-17

33,6

КегичівкаСахновщина

Т-21-18

25,1

Наталине (Красноград) — ЗачепилівкаПерещепине

Т-21-19

45,7

ЗачепилівкаАндріївкаКегичівкаСтаровірівка — /М-18/

Т-21-20

97,5

Лозова — Близнюки — Барвінкове — Велика Комишуваха

Т-21-21

82,3

Ізюм — Барвінкове

Т-21-22

29,6

Білозірка — Херсон

Т-22-01

3,1

Нова Каховка — Армянськ

Т-22-02

79

/Т-04-03 /— Високопілля — Велика Олександрівка — Берислав

Т-22-07

127,2

/Т-08-04/ — Верхній Рогачик — Нижні Сірогози

Т-22-08

65,6

Велика ЛепетихаІванівка — Генічеськ

Т-22-09

136,1

Нова Каховка — /М-17/

Т-22-10

48,2

/М-17/ — Скадовськ

Т-22-13

31,5

Під’їзд до м. Каховки

Т-22-14

3,8

Під’їзд до аеропорту “Херсон”

Т-22-15

3

Гола Пристань — Залізний Порт

Т-22-16

50,8

Білогір’я — /Р-26/

Т-23-01

26,4

Чернелівка — Городок — Смотрич

Т-23-02

94,1

Дунаївці — Грушка

Т-23-03

32,5

Хмельницький — ВіньківціДашківці

Т-23-05

63

Шепетівка — Старокостянтинів

Т-23-06

47,7

Гуків — Дунаївці — Могилів-Подільський

Т-23-08

162,1

Шепетівка — Чуднів — Бердичів

Т-23-09

111,5

Голосків — Деражня — Лука-Барська

Т-23-10

48,7

Хмельницький — Волочиськ

Т-23-11

59,5

Гусятин — Городок

Т-23-12

30,7

Кам’янка — Шепетівка

Т-23-13

46,7

ТеофіпольКрасилів — /Н-03/

Т-23-14

63,7

Солобківці — Нова Ушиця

Т-23-15

53,9

МаниківціДеражня

Т-23-16

17,4

Кам’янець-Подільський — Стара Ушиця

Т-23-17

45,6

Старий ОстропільВовковинці

Т-23-18

83,5

Стара Синява — Меджибіж — /М-12/

Т-23-19

28,9

/М-12/ — Волочиськ — Підволочиськ

Т-23-20

16,3

Ярмолинці — Кам’янець-Подільський

Т-23-21

55,1

Старокостянтинів — Антоніни

Т-23-24

24,6

Кам’янець-Подільський — Устя

Т-23-25

10,4

СтарокостянтинівШрубків

Т-23-26

35,5

Городище — Шпола — Новоукраїнка — Бобринець — Устинівка

Т-24-01

205,2

СуботівМедведівка — Кам’янка

Т-24-02

43,8

ОрадівкаХристинівка — Жашків — Корсунь-Шевченківський — Мошни

Т-24-03

178,1

Канів — ЛіплявеПрохорівкаДомантове — /Н-08/

Т-24-04

44,4

Жашків — Буки — Озірна

Т-24-05

65

/М-05/ — Маньківка — Іваньки — Буки

Т-24-06

27,2

/Н-01/ — Кам’янка

Т-24-07

2,3

Шевченкове — Городище — /Н-16/

Т-24-08

59,2

/М-03/ — Драбів — Золотоноша

Т-24-09

61,5

/Т-24-09/ — Свічківка — Гребінка

Т-24-10

28,2

Звенигородка − Катеринопіль − Тальне − Маньківка

Т-24-11

59,7

Софіївка − Драбів

Т-24-12

34,7

Катеринопіль − Вікнине − Шпола

Т-24-13

29,1

Сміла — ТашликКапітанівкаНовомиргород

Т-24-14

50,9

Тальне — Кам’янечеНерубайкаГолованівськ — Благовіщенське

Т-24-15

97,2

/М-12/ — Сушківка — Вільшана — Слобідка —
Рогова — Перегонівка

Т-24-16

31,1

/Н-08/ — ЧорнобайХрестителевеОржиця — Лубни

Т-24-17

71,2

/Н-16/ — Сміла — /Н-01/

Т-24-18

2,1

Звенигородка — Ватутіне

Т-24-19

8,3

/М-01/ — ОлишівкаКуликівка

Т-25-01

35,1

Вільне — Кролевець

T-25-03

25,3

Чернігів — Любеч — Славутич

Т-25-06

71,8

/М-01 /— Добрянка

Т-25-07

13,3

Ріпки — Городня — СновськКорюківкаСеменівка

Т-25-12

147,5

Козелець — Козари — Носівка

Т-25-13

38

Ніжин — Бахмач — Дмитрівка

Т-25-14

100,6

/Р-68/ — ДмитрівкаХаркове

Т-25-15

53,7

Сосниця — Короп — /М-02/

Т-25-16

71

Короп — НехаївкаШабалинів

Т-25-17

23,3

Контрольно-пропускний пункт “Хрінівка” — СновськБерезна

Т-25-18

61,7

ХолмиАвдіївка — Оболоння

Т-25-19

36,9

СосницяШаповалівка — /М-02/

Т-25-21

34,7

Борзна — Стрільники — Бахмач

Т-25-23

26,3

Борзна — Ічня — Прилуки

Т-25-24

69,5

/М-02/ — Носівка

Т-25-25

22,7

Ніжин — Бобровиця — Нова Басань

Т-25-26

71,9

Бобровиця — Свидовець — Новий Биків — Ічня

Т-25-27

89,2

Козелець — Бобровиця

Т-25-28

33,4

Прилуки — Варва — Срібне — Обухове

Т-25-30

75,5

/М-02/ — Бахмач

Т-25-31

12,4

КорюківкаМатвіївкаСосниця

Т-25-32

35,7

СеменівкаКостобобрівЧайкине — /Р-12/

Т-25-33

59,6

Корюківка — Синявка — БлистоваМена

Т-25-34

84,5

Козелець — КарпилівкаСорокошичі

Т-25-35

59

КорюківкаСахутівкаМена

Т-25-36

25,6

Ріпки — Любеч

Т-25-37

32,3

/Р-67/ — Макіївка — Журавка

Т-25-38

13,3

/Р-12/— ПокошичіМезинКурилівка

Т-25-39

21,2

Новий Биків — Згурівка — Яготин

Т-25-41

47,4

МенаМакошине

Т-25-42

10,4

МенаОстреч

Т-25-43

2,2

Березна — Миколаївка

Т-25-44

14,7

Ічня — Буди

Т-25-45

14,1

ВарваГнідинці

Т-25-46

7,2

/М-01/ — Ладинка

Т-25-47

8

СновськЄліне

Т-25-48

24,3

Козелець — Данівка

Т-25-49

7

/Р-12/ — Орлівка

Т-25-50

9,1

/М-02/ — Заньки

Т-25-51

6

БорзнаКомарівка — /М-02/

Т-25-52

24,6

КрасилівкаНадинівка

Т-25-53

10,9

/М-01/ — Олешня

Т-25-54

8

/Р-12/ — Вознесенське

Т-25-55

2,6

/Н-07/ — Густиня

Т-25-56

4,6

КорюківкаГуринівкаБреч

Т-25-58

7,8

/М-02/ — Лісове

Т-25-59

1,2

Придеснянське — Вишеньки

Т-25-60

5,2

Ріпки — ЗадеріївкаРадуль

Т-25-61

35

Чернівці — ВашківціПутила — контрольно-пропускний пункт “Руська” з під’їздом до контрольно-пропускного пункту “Шепіт”

Т-26-01

120,7

Чернівці — Заставна — /М-19/

Т-26-02

26,8

Чернівці — Недобоївці — Хотин

Т-26-03

36,6

Чернівці — Герца — контрольно-пропускний пункт “Дяківці

Т-26-04

32,3

/М-19/ — Глибока

Т-26-05

5,3

/Н-03/ — Новоселиця — Герца — контрольно-пропускний пункт “Дяківці

Т-26-06

12,4

Кіцмань — Сторожинець — Глибока — Опришени з під’їздом до станції Вадул Сірет

Т-26-07

70,2

Сторожинець — контрольно-пропускний пункт “Красноїльськ

Т-26-08

27,6

/Р-62/ — Долішній Шепіт — контрольно-пропускний пункт “Руська”

Т-26-09

44,4

/Н-03/ — Хотин — контрольно-пропускний пункт “Мамалига” (на м. Кишинів)

Т-26-10

29

/Р-63/ — станція ВаскауциШишківці — контрольно-пропускний пункт “Вашківці

Т-26-12

10,6

Орлівка — Бахчисарай

Т-27-01

21,4

/Севастополь — порт “Камишова бухта”/ — мис Фіолент

Т-27-02

11

Гончарне — Ялта

Т-27-03

44,9

/Севастополь — порт “Камишова бухта”/ — бухта Козача

Т-27-04

6,7

Під’їзд до с. Ласпі

Т-27-05

2,1

Любимівка — Фруктове

Т-27-07

3,9

Штурмове — Хмельницьке

Т-27-08

5,5

Під’їзд до с. Кача

Т-27-09

26,6

Штурмове — Сахарна Головка

Т-27-10

2,8

Орлине — РодниковеКолхозне

Т-27-11

8,7

Родникове — Передове

Т-27-12

6,1

Орлине — Тилове

Т-27-13

4,7

Під’їзд до станції Любимівка

Т-27-14

4,2

Під’їзд до станції Максимова дача

Т-27-15

1,7

П’ятий кілометр Балаклавського шосе — мис Фіолент

Т-27-16

3,9

Під’їзд до станції Мекензієві гори

Т-27-17

7,9

Загальна протяжність територіальних автомобільних доріг

22656,5

Загальна протяжність автомобільних доріг державного значення

46985

_____________________