• In English
 • Уряд визначив порядок використання коштів, призначених для покращення стану автомобільної дороги загального користування державного значення М-03 Київ - Харків - Довжанський на ділянці Чугуїв - Ізюм - Слов'янськ на суму 200 млн. гривень. Законом України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2017 рік", який прийнято Верховною Радою України 13.07.2017, передбачено видатки за новою бюджетною програмою "Покращення стану автомобільної дороги загального користування державного значення М-03 Київ - Харків - Довжанський на ділянці Чугуїв - Ізюм - Слов'янськ". Згідно з вимогами чинного законодавства Урядом затверджено порядок використання коштів за цією бюджетною програмою, яким визначаються цілі та напрями використання бюджетних коштів, відповідальний виконавець бюджетної програми, механізм використання бюджетних коштів. Затверджено перелік об'єктів, який передбачає проведення поточного середнього ремонту автомобільної дороги М-03 Київ - Харків - Довжанський у Донецькій області на протяжності 14,9 км з обсягом фінансування 86 890 тис. грн. та у Харківській області на протяжності 16,043 км з обсягом фінансування 113 110 тис. грн. Загальний обсяг фінансування становить 200 млн грн. з введенням в експлуатацію 30,943 км доріг. Прийняття постанови надасть можливість забезпечити ефективне використання коштів державного бюджету, передбачених за новою бюджетною програмою, дозволить у визначені законодавством терміни провести процедури публічних закупівель та забезпечити виконання робіт.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 9 серпня 2017 р. № 653

  Київ

  Про затвердження Порядку використання
  коштів, передбачених у державному бюджеті для
   покращення стану автомобільної дороги загального
  користування державного значення М-03
  Київ — Харків — Довжанський на ділянці
  Чугуїв — Ізюм — Слов
  янськ

  Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

  Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для покращення стану автомобільної дороги загального користування державного значення М-03 Київ — Харків — Довжанський на ділянці Чугуїв — Ізюм — Словянськ, що додається.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 21

   

      

   

  ЗАТВЕРДЖЕНО
  постановою Кабінету Міністрів України
  від 9 серпня 2017 р. № 653

  ПОРЯДОК
  використання коштів, передбачених у державному бюджеті для
  покращення стану автомобільної дороги загального користування державного значення М-03 Київ — Харків — Довжанський
  на ділянці Чугуїв — Ізюм — Слов’янськ


  1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою “Покращення стану автомобільної дороги загального користування державного значення М-03 Київ — Харків — Довжанський на ділянці Чугуїв — Ізюм — Слов’янськ” (далі — бюджетні кошти).

  2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Укравтодор.

  3. Одержувачами бюджетних коштів є організації, які є балансоутримувачами автомобільних доріг загального користування державного значення у Донецькій та Харківській областях та виконують функції замовника робіт з поточного середнього ремонту таких доріг.

  4. Бюджетні кошти використовуються для проведення поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення М-03 Київ — Харків — Довжанський на ділянці Чугуїв — Ізюм — Слов’янськ.

  5. Спрямування бюджетних коштів здійснюється відповідно до переліку об’єктів поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення М-03 Київ — Харків — Довжанський на ділянці Чугуїв — Ізюм — Слов’янськ та обсягу бюджетних коштів для їх фінансування у 2017 році згідно з додатком.

  6. Закупівля товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти здійснюється одержувачами бюджетних коштів в установленому законом порядку.

  7. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов’язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов’язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.

  8. Складення та подання фінансової та бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

  _____________________  Додаток
  до Порядку

  ПЕРЕЛІК
  об’єктів поточного середнього ремонту автомобільної дороги
  загального користування державного значення М-03 Київ — Харків —
  Довжанський на ділянці Чугуїв — Ізюм — Слов’янськ та обсяги
  бюджетних коштів для їх фінансування у 2017 році  Найменування об’єкта та його місцезнаходження

  Обсяг фінансування,
  тис. гривень

  Введення в експлуатацію дороги, кілометрів

  Донецька область

  Автомобільні дороги державного значення

  М-03 Київ — Харків — Довжанський на ділянці км 646 + 200 — км 655 + 000

  59 897

  8,8

  М-03 Київ — Харків — Довжанський на ділянці км 666 + 500 — км 672 + 600

  26 993

  6,1

  _______

  Разом

  86 890

  14,9

  Разом за розділом

  86 890

  14,9

  Харківська область

  Автомобільні дороги державного значення

  М-03 Київ — Харків — Довжанський на ділянці км 630 + 157 — км 646 + 200

  113 110

  16,043

  _______

  Разом

  113 110

  16,043

  Разом за розділом

  113 110

  16,043

  Усього за розділами

  200 000

  30,943

  у тому числі

  автомобільні дороги державного значення

  200 000

  30,943

  _____________________