• In English
 • Уряд визначив порядок використання коштів, призначених для покращення стану автомобільних доріг загального користування за маршрутом Харків - Куп'янськ - Сватове - Станиця Луганська на суму 250 млн. гривень. Законом України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2017 рік", який прийнято Верховною Радою України 13.07.2017, передбачено видатки за новою бюджетною програмою "Покращення стану автомобільних доріг загального користування за маршрутом Харків - Куп'янськ - Сватове - Станиця Луганська". Згідно з вимогами чинного законодавства Урядом затверджено порядок використання коштів за цією бюджетною програмою, яким визначаються цілі та напрями використання бюджетних коштів, відповідальний виконавець бюджетної програми, механізм використання бюджетних коштів. Затверджено перелік об'єктів, який передбачає проведення поточного середнього ремонту автомобільної дороги Р-07 Чугуїв - Мілове (через м. Старобільськ) у Луганській області на протяжності 5 км з обсягом фінансування 34 600 тис. грн. та у Харківській області на протяжності 14 км з обсягом фінансування 215 400 тис. грн. Загальний обсяг фінансування становить 250 млн грн з введенням в експлуатацію 19 км доріг. Прийняття постанови надасть можливість забезпечити ефективне використання коштів державного бюджету, передбачених за новою бюджетною програмою, дозволить у визначені законодавством терміни провести процедури публічних закупівель та забезпечити виконання робіт.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 9 серпня 2017 р. № 652

  Київ

  Про затвердження Порядку використання коштів,
  передбачених у державному бюджеті для покращення стану
  автомобільних доріг загального користування за маршрутом
  Харків — Куп


  янськ — Сватове — Станиця Луганська

  Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

  Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для покращення стану автомобільних доріг загального користування за маршрутом Харків — Купянськ — Сватове — Станиця Луганська, що додається.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 21

   

      

   

  ЗАТВЕРДЖЕНО
  постановою Кабінету Міністрів України
  від 9 серпня 2017 р. № 652

  ПОРЯДОК
  використання коштів, передбачених у державному
  бюджеті для покращення стану автомобільних доріг
  загального користування за маршрутом
  Харків — Куп’янськ — Сватове — Станиця Луганська  1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою “Покращення стану автомобільних доріг загального користування за маршрутом Харків — Куп’янськ — Сватове — Станиця Луганська” (далі — бюджетні кошти).

  2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Укравтодор.

  3. Одержувачами бюджетних коштів є організації, які є балансоутримувачами автомобільних доріг загального користування державного значення у Харківській та Луганській областях та виконують функції замовника робіт з поточного середнього ремонту таких доріг.

  4. Бюджетні кошти використовуються для проведення поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування за маршрутом Харків — Куп’янськ — Сватове — Станиця Луганська.

  5. Спрямування бюджетних коштів здійснюється відповідно до переліку об’єктів поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування за маршрутом Харків — Куп’янськ — Сватове — Станиця Луганська та обсягу бюджетних коштів для їх фінансування у 2017 році згідно з додатком.

  6. Закупівля товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти здійснюється одержувачами бюджетних коштів в установленому законом порядку.

  7. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов’язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов’язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.

  8. Складення та подання фінансової та бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

  _____________________  Додаток
  до Порядку

  ПЕРЕЛІК
  об’єктів поточного середнього ремонту автомобільних
  доріг загального користування за маршрутом
  Харків — Куп’янськ — Сватове — Станиця Луганська та
  обсяги бюджетних коштів для їх фінансування у 2017 році  Найменування об’єкта та його місцезнаходження

  Обсяг фінансування, тис. гривень

  Введення в експлуатацію дороги, кілометрів

  Луганська область

  Автомобільні дороги державного значення

  Р-07 Чугуїв — Мілове (через м. Старобільськ) на ділянці км 126 + 625 — км 130 + 000

  19 600

  3,375

  Р-07 Чугуїв — Мілове (через м. Старобільськ) на ділянці км 130 + 375 — км 132 + 000

  15 000

  1,625

  _______

  Разом

  34 600

  5

  Разом за розділом

  34 600

  5

  Харківська область

  Автомобільні дороги державного значення

  Р-07 Чугуїв — Мілове (через м. Старобільськ) на ділянці км 2 + 635 — км 110 + 735

  215 400

  14

  _______

  Разом

  215 400

  14

  Разом за розділом

  215 400

  14

  Усього за розділами

  250 000

  19

  у тому числі

  автомобільні дороги державного значення

  250 000

  19

  _____________________