• In English
 • Уряд здійснив перерозподіл деяких видатків загального фонду державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки України на 2017 рік. Прийняте розпорядження дозволить Українському центру оцінювання якості освіти оновити морально застаріле комп'ютерне обладнання та підтримати орендоване приміщення в належному стані, що забезпечить успішне проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників загальноосвітніх навчальних закладів у наступних роках. Перерозподіл здійснено без залучення додаткових коштів у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству освіти і науки України на 2017 рік.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 23 серпня 2017 р. № 575-р

  Київ

  Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету,
  передбачених Міністерству освіти і науки на 2017 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству освіти і науки на 2017 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків шляхом:

  зменшення обсягу видатків споживання за програмою 2201470 “Здійснення зовнішнього оцінювання та моніторинг якості освіти Українським центром оцінювання якості освіти та його регіональними підрозділами” на 4015,6 тис. гривень (з них оплата праці —3291,5 тис. гривень);

  встановлення обсягу видатків розвитку за програмою 2201470 “Здійснення зовнішнього оцінювання та моніторинг якості освіти Українським центром оцінювання якості освіти та його регіональними підрозділами” у сумі 4015,6 тис. гривень.

  2. Забезпечити:

  Міністерству освіти і науки — погодження перерозподілу видатків, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

              В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 73