• In English
 • Уряд вніс зміну до Порядку використання наркотичних засобів і психотропних речовин під час дресирування службових собак для розшуку таких засобів і речовин. Прийнята Кабінетом Міністрів України постанова дозволить уповноваженим органам Національної поліції, Державної прикордонної служби України, Державної фіскальної служби України і Служби безпеки України у визначеному законодавством порядку використовувати для дресирування службових собак особливо небезпечні наркотичні засоби і психотропні речовини, обіг яких для зазначеної мети законом допускається. Реалізація постанови: вдосконалить законодавство в частині, що стосується використання наркотичних засобів і психотропних речовин під час дресирування службових собак; дасть змогу уповноваженим органам отримувати в установленому порядку відповідні ліцензії на провадження діяльності з використання наркотичних засобів і психотропних речовин в навчальних цілях; дозволить ефективно застосовувати службових собак у заходах з протидії незаконному обігу особливо небезпечних наркотичних засобів і психотропних речовин.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 18 серпня 2017 р. № 629

  Київ

  Про внесення змін до пункту 2 Порядку використання
  наркотичних засобів і психотропних речовин
  під час дресирування службових собак для
  розшуку таких засобів і речовин


  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміни до пункту 2 Порядку використання наркотичних засобів і психотропних речовин під час дресирування службових собак для розшуку таких засобів і речовин, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 липня 2009 р. № 831 (Офіційний вісник України, 2009 р., № 60, ст. 2121), виклавши його в такій редакції:

  “2. До підконтрольних речовин належать наркотичні засоби і психотропні речовини, включені до таблиць I, II, III переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 6 травня 2000 р. № 770 (Офіційний вісник України, 2000 р., № 19, ст. 789).”.

  Прем’єр-міністр України                                                В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29