• In English
 • Уряд схвалив зміни до Положення про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 р. № 2025. Внесені зміни визначають заходи, що належать до комерційних та проводяться з ініціативи спортивних федерацій, фізкультурно-спортивних товариств, юридичних та фізичних осіб. Крім цього, документом визначено, що до міжнародних заходів належать міжнародні спортивні змагання, які включені до календарних планів міжнародних федерацій; до державних - спортивні змагання державного рівня, які включені до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів; до регіональних - спортивні змагання, які включені до відповідних календарних планів спортивних змагань. Також внесені зміни визначають джерела фінансування міжнародних, регіональних та комерційних заходів. Рішення Уряду дозволить удосконалити порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 18 серпня 2017 р. № 621

  Київ

  Про внесення змін до Положення про порядок
  підготовки спортивних споруд та інших спеціально
  відведених місць для проведення масових спортивних
  та культурно-видовищних заходів


  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до Положення про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 р. № 2025 (Офіційний вісник України, 1998 р., № 51, ст. 1894; 2008 р., № 66, ст. 2212; 2012 р., № 93, ст. 3779; 2013 р., № 83, ст. 3084; 2016 р., № 56, ст. 1942), зміни, що додаються.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 73

   

      

   

  ЗАТВЕРДЖЕНО
  постановою Кабінету Міністрів України
  від 18 серпня 2017 р. № 621

  ЗМІНИ,
  що вносяться до Положення про порядок підготовки спортивних
  споруд та інших спеціально відведених місць для проведення
  масових спортивних та культурно-видовищних заходів


  Пункти 4 і 5 викласти в такій редакції:

  “4. Заходи за своїм значенням поділяються на міжнародні, державні, регіональні та комерційні.

  До міжнародних заходів належать міжнародні спортивні змагання, які включені до календарних планів міжнародних федерацій (чемпіонати, кубки світу, Європи, інші офіційні міжнародні змагання), а також міжнародні показові виступи, фестивалі, конкурси, що належать до заходів державного чи міжнародного рівня.

  До державних заходів належать спортивні змагання державного рівня, які включені до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України (чемпіонати, кубки, всеукраїнські спортивні змагання), інші заходи (всеукраїнські фестивалі, конкурси, конгреси), що проводяться за рішеннями центральних органів виконавчої влади.

  До регіональних заходів належать спортивні змагання, які включені до відповідних календарних планів спортивних змагань (чемпіонати, кубки, зональні змагання), та інші заходи (фестивалі, конкурси), що проводяться за рішеннями місцевих держадміністрацій або органів місцевого самоврядування.

  До комерційних заходів належать заходи, які проводяться за ініціативою спортивних федерацій, фізкультурно-спортивних товариств, юридичних та фізичних осіб та проведення яких не потребує прийняття центральними органами виконавчої влади та/чи місцевими держадміністраціями або органами місцевого самоврядування відповідних рішень.

  5. За джерелами фінансування заходи поділяються на міжнародні, державні, регіональні та комерційні.

  Міжнародні та державні заходи можуть фінансуватися з державного, місцевого бюджетів та інших джерел, не заборонених законодавством.

  Регіональні заходи можуть фінансуватися з місцевого бюджету та інших джерел, не заборонених законодавством.

  Комерційні заходи фінансуються за рахунок позабюджетних коштів.”.

  _____________________