• In English
 • Уряд прийняв розпорядження щодо перерозподілу деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства на 2017 рік. За відповідною бюджетною програмою зменшено видатки споживання та збільшення на розвиток в сумі 700 тис. гривень. Завдяки ухваленому рішенню буде придбано серверне та супутнє до нього обладнання, що дасть змогу належно забезпечити впровадження та координацію проекту "Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України".


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 18 серпня 2017 р. № 557-р

  Київ

  Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету,
  передбачених Міністерству регіонального розвитку, будівництва
  та житлово-комунального господарства на 2017 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити в межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства на 2017 рік у спеціальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків у сумі 700 тис. гривень за програмою 2751610 “Фінансування заходів по забезпеченню впровадження та координації проекту розвитку міської інфраструктури, заходів в секторі централізованого теплопостачання України, надзвичайної кредитної програми для України, програми розвитку муніципальної інфраструктури України та заходів з відновлення сходу України” шляхом зменшення обсягу видатків споживання та збільшення обсягу видатків розвитку.

  2. Забезпечити:

  Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства — погодження перерозподілу видатків, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 71