• In English
 • Уряд надав дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок міському комунальному підприємству "Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Херсона" загальною площею 0,72 гектарів. Ці ділянки на даний час перебувають у постійному користуванні державного підприємства "Херсонське лісомисливське господарство" та розташовані за межами смт Антонівка (м. Херсон) Херсонської області. Реалізація акта дозволить зазначеному підприємству врегулювати питання землекористування та згідно з вимогами законодавства отримати в подальшому земельну ділянку в постійне користування на умовах, визначених окремим рішенням Уряду, для будівництва водозабору питної води для м. Херсон.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 18 серпня 2017 р. № 553-р

  Київ

  Про надання дозволу на розроблення проекту
  землеустрою щодо відведення земельної ділянки

  Відповідно до статей 92, 122, 123, 149, 156, 157 і 207 Земельного кодексу України надати міському комунальному підприємству “Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Херсона” (спеціальний дозвіл на користування надрами від 18 жовтня 2004 р. № 3472) дозвіл на розроблення з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,72 гектара (землі державної власності лісогосподарського призначення (ліси), що перебуває у постійному користуванні державного підприємства “Херсонське лісомисливське господарство”, розташованої на території Антонівської селищної ради за межами смт Антонівка (м. Херсон) Херсонської області, з подальшим наданням її із зміною цільового призначення зазначеному підприємству в постійне користування для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд технічної інфраструктури (для будівництва водозабору питної води).

  Міському комунальному підприємству “Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Херсона” відповідно до законодавства передбачити у зазначеному проекті землеустрою розрахунок втрат лісогосподарського виробництва та збитків, що будуть завдані землекористувачу внаслідок вилучення земельних ділянок.

  Прем’єр-міністр України                                                   В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75