• In English
 • Уряд прийняв рішення, відповідно до якого постанову Кабінету Міністрів "Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності, пов'язаної з розробленням, виготовленням, постачанням спеціальних технічних засобів для зняття інформації з каналів зв'язку та інших технічних засобів негласного отримання інформації, що підлягає ліцензуванню, і визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю) Службою безпеки" приведено у відповідність із Законом України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності", яким змінено періодичність здійснення планових заходів державного нагляду. Відтепер планово таких суб'єктів господарської діяльності перевірятимуть не частіше одного разу на два роки замість одного разу на рік. Відповідні зміни внесено до пункту 7 Критеріїв. Прийняття постанови сприятиме удосконаленню здійснення державного контролю за обігом спеціальних технічних засобів для зняття інформації з каналів зв'язку, інших засобів негласного отримання інформації та зменшенню навантаження на суб'єкти господарювання.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 18 серпня 2017 р. № 619

  Київ

  Про внесення зміни до пункту 7 критеріїв, за якими
  оцінюється ступінь ризику від провадження господарської
   діяльності, пов’язаної з розробленням, виготовленням,
  постачанням спеціальних технічних засобів для зняття
  інформації з каналів зв’язку та інших технічних засобів
  негласного отримання інформації, що підлягає ліцензуванню, і
   визначається періодичність проведення планових заходів
  державного нагляду (контролю) Службою безпеки






  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміну до пункту 7 критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності, пов’язаної з розробленням, виготовленням, постачанням спеціальних технічних засобів для зняття інформації з каналів зв’язку та інших технічних засобів негласного отримання інформації, що підлягає ліцензуванню, і визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю) Службою безпеки, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 8 серпня 2016 р. № 503 (Офіційний вісник України, 2016 р., № 65, ст. 2194), замінивши в абзаці другому слова “на рік” словами “на два роки”.

                    Прем’єр-міністр України                                                   В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21

   

   

   

  Файли що додаються:

  Про внесення зміни до пункту 7 критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності, пов'язаної з розробленням, виготовленням, постачанням спеціальних технічних засобів для зняття інформації з каналів зв'язку та інших технічних засобів негласного отримання інформації, що підлягає ліцензуванню, і визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю) Службою безпеки