• In English
 • Уряд прийняв розпорядження, яке дасть змогу Донецькій облдержадміністрації реалізувати положення Бюджетного кодексу України в частині погашення заборгованості Донецької міськради перед ПАТ "Ексімбанк".


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 18 серпня 2017 р. № 554-р

  Київ

  Питання погашення місцевого боргу
  Донецької міської ради

  Відповідно до абзацу третього підпункту 4 пункту 24 розділу VI “Прикінцеві та перехідні положення” Бюджетного кодексу України забезпечити:

  Донецькій обласній державній адміністрації, Донецькій обласній військово-цивільній адміністрації — внесення змін до обласного бюджету Донецької області щодо погашення з обласного бюджету Донецької області заборгованості Донецької міської ради за кредитом (кредитний договір від 5 листопада 2010 р. № 151110К26) та погашення заборгованості за таким кредитом в обсязі, визначеному рішенням господарського суду Донецької області від 24 листопада 2015 р. у справі № 905/1586/15;

  Державній казначейській службі — перерахування бюджетних коштів на проведення розрахунків з публічним акціонерним товариством “Державний експортно-імпортний банк України” та відображення зазначеної операції у бухгалтерському обліку та звітності про виконання місцевих бюджетів.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 67