• In English
 • Уряд прийняв рішення спрямувати 286,1 млн грн, або 9,99% перевиконання митних платежів за квітень 2017 року на функціонування митних органів. Це дозволить реалізувати інфраструктурні проекти щодо будівництва, реконструкції, технічного та інформаційного забезпечення митних органів, підвищити оплату праці митникам. Державна фіскальна служба здійснюватиме контроль за цільовим та ефективним використанням зазначених коштів. Рішення прийняте на виконання вимог Закону України "Про Державний бюджет України на 2017 рік" та розпорядження Кабінету Міністрів України щодо спрямування митним органам за окремим рішенням Кабінету Міністрів до 10 відсотків перевиконання загального обсягу митних платежів, визначеного помісячним розписом доходів загального фонду державного бюджету.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 9 серпня 2017 р. № 546-р

  Київ

  Деякі питання спрямування частини суми
  перевиконання загального обсягу митних платежів
  за квітень 2017 р. на забезпечення функціонування
  органів, які безпосередньо здійснюють митний контроль


  Відповідно до пункту 11 статті 11 Закону України “Про Державний бюджет України на 2017 рік”:

  1. Збільшити видатки Міністерству фінансів (для Державної фіскальної служби) за спеціальним фондом державного бюджету за програмою 3507010 “Керівництво та управління у сфері фіскальної політики” на 286 100 тис. гривень, що становить 9,99 відсотка перевиконання у квітні 2017 р. загального обсягу митних платежів (мито, акцизний податок з ввезених на митну територію України підакцизних товарів (продукції), податок на додану вартість з ввезених на митну територію України товарів (продукції), визначеного помісячним розписом доходів загального фонду державного бюджету.

  2. Забезпечити:

  1) Державній казначейській службі — перерахування зазначених у пункті 1 цього розпорядження коштів до спеціального фонду державного бюджету;

  2) Міністерству фінансів — внесення відповідних змін до розпису державного бюджету;

  3) Державній фіскальній службі:

  подання Міністерству фінансів розрахунків з детальним обґрунтуванням щодо внесення змін до розпису державного бюджету;

  спрямування зазначених у пункті 1 цього розпорядження коштів відповідно до пункту 22 статті 14 Закону України “Про Державний бюджет України на 2017 рік” на забезпечення функціонування органів, які безпосередньо здійснюють митний контроль (у тому числі оплату праці посадових осіб, реалізацію державним підприємством інфраструктурних проектів щодо будівництва, реконструкції, технічного та інформаційного забезпечення таких органів);

  здійснення контролю за цільовим та ефективним використанням зазначених коштів;

  подання до 30 числа місяця, що настає за місяцем перерахування відповідних коштів, Кабінетові Міністрів України та Міністерству фінансів звіту про використання таких коштів.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 67