• In English
 • Уряд вніс до переліку баз олімпійської, паралімпійської і дефлімпійської підготовки, які отримують фінансову підтримку з державного бюджету, державне підприємство "Національний спортивний комплекс "Олімпійський". Прийняття рішення зумовлене тим, що постійна експлуатація стадіону даного комплексу (який є базою олімпійської підготовки) та складні погодні умови в зимовий період призвели до погіршення функціонування його систем, які насамперед забезпечують безпеку учасників заходів, та потребують капітального ремонту, а обсяг власних надходжень підприємства не дозволяє здійснити необхідні роботи. Постанова Уряду дасть можливість спрямовувати бюджетні кошти на підтримку в належному стані бази олімпійської підготовки - Національного спортивного комплексу "Олімпійський".


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 9 серпня 2017 р. № 566

  Київ

  Про внесення зміни у додаток 2 до
  постанови Кабінету Міністрів України
  від 29 липня 2015 р. № 596

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміну у додаток 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 29 липня 2015 р. № 596 “Про затвердження переліків закладів фізичної культури і спорту всеукраїнського рівня, які фінансуються з державного бюджету, баз олімпійської, паралімпійської і дефлімпійської підготовки та всеукраїнських громадських організацій фізкультурно-спортивного спрямування, які отримують фінансову підтримку з державного бюджету” (Офіційний вісник України, 2015 р., № 67, ст. 2209), доповнивши його після позиції

  “Державне підприємство “Ворохтянська високогірська навчально-спортивна база “Заросляк”, смт Ворохта Івано-Франківської області”

  такою позицією:

  “Державне підприємство “Національний спортивний комплекс “Олімпійський”, м. Київ”.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 73