• In English
 • Уряд забезпечив виплату допомоги постраждалим, які отримали тілесні ушкодження під час масових акцій громадського протесту на Майдані. Зокрема, прийнято рішення про виділення 2 686,55 тис. гривень Міністерству соціальної політики з резервного фонду державного бюджету. Ці кошти будуть направленні для надання одноразової грошової допомоги особі, яка отримала тяжке тілесне ушкодження та 15 особам, які отримали тілесні ушкодження середньої тяжкості під час участі в масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 р. по 21 лютого 2014 р.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 9 серпня 2017 р. № 527-р

  Київ

  Про виділення коштів для надання одноразової
  грошової допомоги особі, яка отримала тяжке
  тілесне ушкодження під час участі у масових акціях
  громадського протесту, що відбулися у період
  з 21 листопада 2013 р. по 21 лютого 2014 р.,
  та особам, які отримали тілесні ушкодження середньої
  тяжкості під час участі в зазначених акціях





  1. Виділити Міністерству соціальної політики 2 686,55 тис. гривень для надання одноразової грошової допомоги особі, яка отримала тяжке тілесне ушкодження під час участі у масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 р. по 21 лютого 2014 р., — 369,8 тис. гривень, та особам, які отримали тілесні ушкодження середньої тяжкості під час участі в зазначених акціях, — 2 316,75 тис. гривень.

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

  2. Міністерству соціальної політики:

  затвердити у тижневий строк за погодженням з Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Міністерством фінансів перелік витрат, пов’язаних з наданням допомоги, зазначеної у пункті 1 цього розпорядження;

  подати до 30 вересня 2017 р. Міністерству економічного розвитку і  торгівлі, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

  Прем’єр-міністр України                                                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73