• In English
 • Уряд схвалив План заходів з підготовки та відзначення 26-ї річниці незалежності України. Відповідно до Плану урочистості розпочнуться з святкування Дня Державного Прапора України як на території України, так і дипломатичних представництв за кордоном. У День незалежності - параду військ на вулиці Хрещатик, показу зразків озброєння і військової техніки ЗСУ, урочистих заходів у місті Києві, інших населених пунктах, церемоній покладання квітів, наукових, освітніх, інформаційних, тематичних культурно-мистецьких, спортивних заходів, інших патріотично-виховних акцій, фестивалів тощо. Також планується залучення до святкування 26-ї річниці незалежності України представників іноземних держав, дипломатичного корпусу, міжнародних організацій, української діаспори. План заходів розроблено Міністерством культури України з урахуванням пропозицій, висловлених членами Організаційного комітету.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 9 серпня 2017 р. № 522-р

  Київ

  Про затвердження плану заходів з підготовки

  та відзначення 26-ї річниці незалежності України

  1. Затвердити план заходів з підготовки та відзначення 26-ї річниці незалежності України, що додається.

  2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, обласним та Київській міській держадміністраціям забезпечити виконання затвердженого цим розпорядженням плану заходів за рахунок та в межах видатків державного та місцевих бюджетів, а також за рахунок інших не заборонених законодавством джерел фінансування.

  Прем’єр-міністр України                                                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 71

   

     ЗАТВЕРДЖЕНО
  розпорядженням Кабінету Міністрів України
  від 9 серпня 2017 р. № 522-р

  ПЛАН
  заходів з підготовки та відзначення 26-ї річниці незалежності України

  1. Забезпечити проведення до Дня Державного Прапора України у м. Києві, інших населених пунктах, а також закордонних дипломатичних установах України:

  офіційної церемонії урочистого підняття Державного Прапора України, синхронізованого у часі підняття Державного Прапора України в усіх обласних та районних центрах, військових частинах та за узгодженим місцевим часом — на території дипломатичних представництв України за кордоном.

  Обласні та Київська міська держадміністрації, Міноборони, МЗС.

  23 серпня 2017 р.;

  заходів, спрямованих на виховання поваги до державних символів України.

  МОН, Мінкультури, Мінмолодьспорт, МЗС, Національна академія наук (за згодою), Український інститут національної пам’яті, обласні та Київська міська держадміністрації.

  Серпень — вересень 2017 року.

  2. Забезпечити проведення з нагоди Дня незалежності України:

  параду військ по вул. Хрещатик та Майдану Незалежності у столиці України — м. Києві.

  Міноборони, МВС, СБУ (за згодою), Адміністрація Держприкордонслужби,

  Київська міська держадміністрація.

  24 серпня 2017 р.;

  показу зразків озброєння і військової техніки Збройних Сил та інших військових формувань із їх встановленням у м. Києві по вул. Хрещатик (від Майдану Незалежності до Європейської площі).

  Міноборони, МВС, Адміністрація Держприкордонслужби,

  Київська міська держадміністрація.

  21—25 серпня 2017 р.;

  урочистих заходів у м. Києві, інших населених пунктах за участю представників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, народних депутатів України, борців за незалежність України у XX столітті, учасників антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях, представників релігійних організацій, громадськості.

  Київська міська держадміністрація, Мінкультури, Мінмолодьспорт, Мінсоцполітики, Мінрегіон, Міноборони, МОН, Національна академія наук (за згодою), Державна служба у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, Український інститут національної пам’яті, МВС, МОЗ, ДСНС, СБУ (за згодою), народні депутати України (за згодою), обласні держадміністрації.

  24 серпня 2017 р.;

  церемоній покладення квітів до пам’ятників і пам’ятних знаків, місць поховань видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України, загиблих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях.

  Обласні та Київська міська держадміністрації, громадські організації (за згодою).

  24 серпня 2017 р.;

  наукових, освітніх, інформаційних заходів про події та персоналії різних періодів багатовікової історії становлення і розвитку Української держави, державних символів України.

  МОН, Мінкультури, Мінмолодьспорт, Національна академія наук (за згодою), Український інститут національної пам’яті, Укрдержархів, обласні та Київська міська держадміністрації.

  Серпень — вересень 2017 року;

  тематичних культурно-мистецьких, спортивних заходів, інших патріотично-виховних акцій, фестивалів, зокрема міжрегіональних.

  Обласні та Київська міська держадміністрації, Мінмолодьспорт, Мінкультури.

  Серпень — вересень 2017 року.

  3. Сприяти проведенню в м. Львові національного телепроекту “Українська пісня/Ukrainian Song Project”.

  Мінкультури, Мінфін, Держкомтелерадіо, Львівська обласна держадміністрація.

  25—26 серпня 2017 р.

  4. Сприяти реалізації ініціатив громадськості, спрямованих на зміцнення громадянської злагоди, єднання суспільства у справі розбудови держави, розвиток міжрегіональних зв’язків, популяризацію української культури, звичаїв і традицій Українського народу.

  Обласні та Київська міська держадміністрації

  Серпень — вересень 2017 року.

  5. Запропонувати релігійним організаціям провести 24 серпня 2017 р. молебни за Україну.

  Мінкультури, обласні та Київська міська держадміністрації.

  До 15 серпня 2017 року.

  6. Забезпечити проведення закордонними дипломатичними установами України заходів із відзначення Дня незалежності України за участю, зокрема, представників української громадськості за кордоном.

  МЗС, МІП, Український інститут національної пам’яті, МОН, Мінкультури, Українське національне інформаційне агентство “Укрінформ” (за згодою).

  Серпень — вересень 2017 року.

  7. Вжити заходів до залучення до участі в урочистостях з нагоди 26-ї річниці незалежності України представників іноземних держав, дипломатичного корпусу, міжнародних організацій, української діаспори.

  МЗС.

  Серпень 2017 року.

  8. Забезпечити створення медійних проектів про історію та сьогодення України, а також про видатних українців.

  МІП, Український інститут національної пам’яті, Національна академія наук (за згодою).

  Серпень 2017 року.

  9. Забезпечити підготовку та розповсюдження тематичної соціальної реклами.

  МІП, Український інститут національної пам’яті, Національна академія наук (за згодою), Укрдержархів, обласні та Київська міська держадміністрації.

  Серпень 2017 року.

  10. Сприяти висвітленню заходів з підготовки та відзначення Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці незалежності України, трансляцію циклів тематичних передач, художніх та документальних фільмів.

  ПАТ “НСТУ” (за згодою), Держкіно, обласні та Київська міська держадміністрації.

  Серпень 2017 року.

  11. Забезпечити організацію проведення показів прем’єри фільму “Червоний” із залученням до його перегляду широкого кола глядачів.

  Держкіно, Мінкультури, МІП, Мінінфраструктури, ПАТ “Укрзалізниця” (за згодою) Держкомтелерадіо, обласні та Київська міська держадміністрації.

  Серпень 2017 року.

  12. Забезпечити розроблення та виконання регіональних планів заходів з підготовки та відзначення 26-ї річниці незалежності України.

  Обласні та Київська міська держадміністрації.

  Серпень 2017 року.

  13. Вжити додаткових заходів до забезпечення благоустрою населених пунктів, упорядкування об’єктів культурної спадщини, пам’ятників, пам’ятних знаків та місць поховань видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України у XX столітті, загиблих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях.

  Обласні та Київська міська держадміністрації.

  Серпень 2017 року.

  14. Забезпечити публічну (громадську) безпеку та порядок, а також безпеку громадян під час проведення заходів з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці незалежності України.

  МВС, Національна поліція, СБУ (за згодою), ДСНС, обласні та Київська міська держадміністрації.

  23—24 серпня 2017 року.

  15. Забезпечити медичний супровід під час проведення заходів з нагоди Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці незалежності України.

  МОЗ, обласні та Київська міська держадміністрації.

  23—24 серпня 2017 року.

  _____________________