• In English
 • Уряд створив галузевий державний архів Міністерства юстиції у сфері виконання кримінальних покарань та пробації. Це дозволить забезпечити збереження документів Національного архівного фонду, що утворені у процесі оперативно-розшукової та іншої діяльності органів і установ виконання покарань. Зазначений орган буде створено шляхом перетворення галузевого державного архіву Державної пенітенціарної служби, що ліквідовується. Прийняття рішення зумовлене тим, що після ліквідації Державної пенітенціарної служби відповідно до розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697 "Питання Міністерства юстиції" функції і повноваження ДПтС покладено на Мін'юст як правонаступника.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 19 липня 2017 р. № 543

  Київ

  Про створення галузевого державного архіву
  Міністерства юстиції у сфері виконання
  кримінальних покарань та пробації

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Створити галузевий державний архів Міністерства юстиції у сфері виконання кримінальних покарань та пробації шляхом перетворення галузевого державного архіву Державної пенітенціарної служби.

  2. Міністерству юстиції затвердити у двомісячний строк Положення про галузевий державний архів Міністерства юстиції у сфері виконання кримінальних покарань та пробації.

  3. Міжрегіональним управлінням з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції забезпечити у шестимісячний строк передачу документів Національного архівного фонду, що створені у процесі провадження оперативно-розшукової та іншої діяльності органів і установ виконання покарань, галузевому державному архіву Міністерства юстиції у сфері виконання кримінальних покарань та пробації.

  4. Міністерству юстиції забезпечити функціонування галузевого державного архіву Міністерства юстиції у сфері виконання кримінальних покарань та пробації в межах видатків, передбачених Міністерству юстиції в Державному бюджеті України на відповідний рік.

  5. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 24 березня 2004 р. № 386 “Про створення галузевого державного архіву документів, пов’язаних із захистом прав та інтересів України в закордонних юрисдикційних органах” (Офіційний вісник України, 2004 р., № 12, ст. 755).

  Прем’єр-міністр України                                                   В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29