• In English
 • Уряд вніс зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва. Рішенням передбачено можливість сільськогосподарським товаровиробникам отримувати зазначену часткову компенсацію не лише через державні банки, а й через інші банки з державною часткою.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 19 липня 2017 р. № 532

  Київ

  Про внесення змін до Порядку використання
  коштів, передбачених у державному бюджеті
  для часткової компенсації вартості
  сільськогосподарської техніки та обладнання
  вітчизняного виробництва  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 березня 2017 р. № 130 (Офіційний вісник України, 2017 р., № 24, ст. 671), такі зміни:

  абзац перший пункту 14 викласти в такій редакції:

  “14. Мінагрополітики у межах обсягу відкритих асигнувань у місячний строк на підставі реєстру перераховує бюджетні кошти державному банку або банку, у статутному капіталі якого 75 і більше відсотків акцій належить державі, який в одноденний строк перераховує їх на поточні рахунки сільськогосподарських товаровиробників пропорційно визначеним у реєстрі сумам.”;

  у тексті Порядку слова “державний банк” в усіх відмінках і формах числа замінити словами і цифрами “державний банк або банк, у статутному капіталі якого 75 і більше відсотків акцій належить державі,” у відповідному відмінку і числі.

  Прем’єр-міністр України                                                   В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75