• In English
 • Уряд виділив Міністерству соціальної політики з резервного фонду державного бюджету 1 536 тис. гривень для надання одноразової грошової допомоги 24 особам, які отримали легкі тілесні ушкодження, побої, мордування під час участі у масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 р. по 21 лютого 2014 року.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 19 липня 2017 р. № 490-р

  Київ

  Про виділення коштів для надання одноразової
  грошової допомоги особам, які отримали легкі
  тілесні ушкодження, побої, мордування під час
  участі у масових акціях громадського протесту,
  що відбулися у період з 21 листопада 2013 р.
  по 21 лютого 2014 року
  1. Виділити Міністерству соціальної політики 1 536 тис. гривень для надання одноразової грошової допомоги особам, які отримали легкі тілесні ушкодження, побої, мордування під час участі у масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 р. по 21 лютого 2014 року.

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

  2. Міністерству соціальної політики:

  затвердити у тижневий строк за погодженням з Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Міністерством фінансів перелік витрат, пов’язаних з наданням допомоги, зазначеної у пункті 1 цього розпорядження;

  подати до 31 серпня 2017 р. Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно із цим розпорядженням.

  Прем’єр-міністр України                                                            В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73