• In English
 • Уряд перерозподілив 500 млн. гривень видатків спеціального фонду державного бюджету, передбачених Міністерству внутрішніх справ на 2017 рік. Згідно з прийнятим документом передбачено спрямування коштів на технічне оснащення підрозділів Національної поліції України для виконання правоохоронних функцій із забезпечення публічної безпеки і порядку, охорони прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави, протидії злочинності в умовах захисту цілісності території України.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 4 липня 2017 р. № 452-р

  Київ

  Про перерозподіл деяких видатків державного
  бюджету, передбачених Міністерству внутрішніх
  справ на 2017 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити в межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству внутрішніх справ на 2017 рік у спеціальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків розвитку шляхом:

  зменшення їх обсягу за програмою 1001210 “Видатки для Міністерства внутрішніх справ України на реалізацію заходів щодо підвищення обороноздатності і безпеки держави” на 500 000 тис. гривень;

  установлення видатків на відповідну суму для Національної поліції на здійснення заходів з підвищення обороноздатності і безпеки держави.

  2. Забезпечити:

  Міністерству внутрішніх справ — погодження перерозподілу видатків, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — після зазначеного погодження відкриття нової бюджетної програми та внесення відповідних змін до розпису державного бюджету.

                    Прем’єр-міністр України                                                         В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29