• In English
 • Уряд прийняв рішення додатково спрямувати 300 млн. гривень на фінансування урядової програми стимулювання населення, (у тому числі об'єднання співвласників багатоквартирних будинків і житлово-будівельні кооперативи) до впровадження енергоефективних заходів шляхом відшкодування державою частки суми "теплого" кредиту, залученого ними на придбання енергоефективного обладнання та/або матеріалів. Зокрема, перерозподілено деякі видатки державного бюджету, передбачені Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на 2017 рік. Передбачається, що це дозволить додатково більше 65 тисячам сімей у поточному році впровадити енергоефективні заходи в своїх будівлях.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 12 липня 2017 р. № 459-р

  Київ

  Про перерозподіл деяких видатків державного
  бюджету, передбачених Міністерству регіонального
  розвитку, будівництва та житлово-комунального
  господарства на 2017 рік


  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити в межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства на 2017 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків державного бюджету шляхом:

  зменшення обсягу видатків розвитку за програмою 2751290 “Функціонування Фонду енергоефективності” на суму 300 000 тис. гривень;

  збільшення обсягу видатків за програмою 2754060 “Реалізація Державної цільової економічної програми енергоефективності” на суму 300 000 тис. гривень (з них видатки споживання — 270 836 тис. гривень,  видатки розвитку — 29 164 тис. гривень).

  2. Забезпечити:

  Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства — погодження перерозподілу видатків, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету.

  Прем’єр-міністр України                                                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67