• In English
 • Уряд перерозподілив деякі видатки державного бюджету, передбачені Міністерству культури на 2017 рік. Прийняття розпорядження дасть можливість державній установі "Український інститут книги" здійснити видатки на придбання технічних засобів для створення цифрової бібліотеки. Зокрема, перерозподілено 10 млн. гривень шляхом зменшення обсягу видатків споживання та збільшення обсягу видатків розвитку за бюджетною програмою "Забезпечення діяльності Українського інституту книги, випуск книжкової продукції за програмою "Українська книга".


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 4 липня 2017 р. № 450-р

  Київ

  Про перерозподіл деяких видатків
  державного бюджету, передбачених
  Міністерству культури на 2017 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству культури на 2017 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків у сумі 10000 тис. гривень шляхом зменшення обсягу видатків споживання та встановлення видатків розвитку за бюджетною програмою 1801560 “Забезпечення діяльності Українського інституту книги, випуск книжкової продукції за програмою “Українська книга” за напрямом використання бюджетних коштів — створення цифрової бібліотеки.

  2. Забезпечити:

  Міністерству культури — погодження перерозподілу видатків, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету.

  Прем’єр-міністр України                                                            В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73