• In English
 • Уряд прийняв рішення про надання одноразової грошової допомоги членам сімей трьох осіб, які загинули (померли) під час участі в антитерористичній операції, та восьми особам, які отримали інвалідність під час участі в АТО. Розпорядженням передбачено виділення Міністерству соціальної політики 3989 тис. гривень для надання такої допомоги з резервного фонду державного бюджету.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 4 липня 2017 р. № 440-р

  Київ

  Про виділення коштів для надання одноразової
  грошової допомоги членам сімей осіб, які загинули
  (померли) під час участі в антитерористичній
  операції, та особам, які отримали інвалідність
  під час участі в зазначеній операції  1. Виділити Міністерству соціальної політики 3 989 тис. гривень для надання одноразової грошової допомоги членам сімей трьох осіб, які загинули (померли) під час участі в антитерористичній операції, та восьми особам, які отримали інвалідність під час участі в зазначеній операції.

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

  2. Міністерству соціальної політики:

  затвердити у тижневий строк за погодженням з Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Міністерством фінансів перелік витрат, пов’язаних з наданням допомоги, зазначеної у пункті 1 цього розпорядження;

  подати до 1 жовтня 2017 р. Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

  Прем’єр-міністр України                                                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73