• In English
 • Уряд перерозподілив деякі видатки державного бюджету, передбачені Міністерству соціальної політики на 2017 рік. Таке рішення дасть змогу провести капітальний ремонт покрівлі будинку (у зв'язку з її аварійним станом), в якому розміщується Державна служба України з питань праці.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 21 червня 2017 р. № 424-р

  Київ

  Про перерозподіл деяких видатків
  державного бюджету, передбачених
  Міністерству соціальної політики на 2017 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити в межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству соціальної політики на 2017 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків державного бюджету за програмою 2502010 “Керівництво та управління у сфері промислової безпеки, охорони та гігієни праці, нагляду за додержанням законодавства про працю” шляхом зменшення обсягу видатків споживання в сумі 959,7 тис. гривень (у тому числі оплата праці — 786,6 тис. гривень) та встановлення обсягу видатків розвитку в сумі 959,7 тис. гривень.

  2. Забезпечити:

  Міністерству соціальної політики — погодження перерозподілу видатків державного бюджету, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 73