• In English
 • Уряд вніс зміни до Порядку розподілу бюджетної дотації для розвитку сільськогосподарських товаровиробників та стимулювання виробництва сільськогосподарської продукції. Відповідно до прийнятого документа Державна фіскальна служба України буде надавати Міністерству аграрної політики та продовольства інформацію щодо нарахування та виплати бюджетної дотації. Рішення прийняте для здійснення Мінагрополітики оцінки ефективності бюджетних програм, що передбачає заходи з моніторингу, аналізу та контролю за цільовим та ефективним використанням бюджетних коштів.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 21 червня 2017 р. № 427

  Київ

  Про внесення змін до Порядку розподілу бюджетної
  дотації для розвитку сільськогосподарських
  товаровиробників та стимулювання виробництва
   сільськогосподарської продукції


  у 2017 році

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до Порядку розподілу бюджетної дотації для розвитку сільськогосподарських товаровиробників та стимулювання виробництва сільськогосподарської продукції у 2017 році, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 лютого 2017 р. № 83 (Офіційний вісник України, 2017 р., № 18, ст. 511), такі зміни:

  пункт 8 після слів “про суму перерахованих коштів” доповнити словами “та залишку коштів на небюджетному рахунку попереднього періоду”;

  абзац перший пункту 12 після слів “до Казначейства” доповнити словами “та Мінагрополітики”;

  пункт 15 після слів “до ДФС” доповнити словами “та Мінагрополітики”.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 75