Уряд змінив принцип формування складу аукціонного комітету із проведення біржових аукціонів з продажу нафти сирої, газового конденсату власного видобутку і скрапленого газу. Згідно з прийнятим документом зі складу аукціонного комітету виключено представників НАК "Нафтогаз України" і передбачено його формування з представників Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Міністерства енергетики та вугільної промисловості України (по чотири представники від кожного міністерства). Змінена також мінімальна кількість членів аукціонного комітету, присутність яких необхідна для проведення його засідання: не менше як 5 членів аукціонного комітету. Прийняття рішення дозволить підвищити рівень об'єктивності та неупередженості в діяльності аукціонного комітету.


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 14 червня 2017 р. № 422

Київ

Про внесення змін до Порядку організації та
проведення біржових аукціонів з продажу нафти
сирої, газового конденсату власного видобутку
і скрапленого газу


Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку організації та проведення біржових аукціонів з продажу нафти сирої, газового конденсату власного видобутку і скрапленого газу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 570 (Офіційний вісник України, 2014 р., № 87, ст. 2483; 2015 р., № 8, ст. 190, № 70, ст. 2307), такі зміни:

перше речення абзацу другого пункту 5 викласти в такій редакції: “До складу аукціонного комітету включаються по чотири представники Мінекономрозвитку і Міненерговугілля.”;

в абзаці першому пункту 9 слово “шість” замінити словом “п’ять”.

Прем’єр-міністр України                                                В. ГРОЙСМАН

Інд. 37