Уряд врегулював порядок виплати винагороди працівникам відділів державної реєстрації актів цивільного стану. Постановою визначено джерело та її розмір. Зокрема, документом передбачено, що виплата такої винагороди здійснюватиметься в межах і за рахунок відповідно до надходжень до спеціального фонду держбюджету. А розмір щомісячної та одноразової допомоги не може перевищувати 100 відсотків посадового окладу працівника. Рішення прийняте на виконання Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану".


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 14 червня 2017 р. № 424

Київ

Про внесення змін до постанови
Кабінету Міністрів України
від 25 грудня 2015 р. № 1131

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 р. № 1131 “Про затвердження Порядку виплати винагороди державним реєстраторам, працівникам органів державної реєстрації актів цивільного стану” (Офіційний вісник України, 2016 р., № 2, ст. 112) зміни, що додаються.

Прем’єр-міністр України                                                             В. ГРОЙСМАН

Інд. 29

 ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 14 червня 2017 р. № 424

ЗМІНИ,
що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України
від 25 грудня 2015 р. № 1131

1. У назві та пункті 1 постанови слово “органів” замінити словом “відділів”.

2. У Порядку виплати винагороди державним реєстраторам, працівникам органів державної реєстрації актів цивільного стану, затвердженому зазначеною постановою:

1) у назві та пункті 1 Порядку слово “органів” замінити словом “відділів”;

2) пункт 5 доповнити абзацом такого змісту:

“Виплата винагороди працівникам відділів державної реєстрації актів цивільного стану здійснюється в межах і за рахунок відповідних надходжень до спеціального фонду державного бюджету. Розмір щомісячної та одноразової винагороди не може перевищувати 100 відсотків посадового окладу працівника. Винагорода виплачується одночасно з виплатою заробітної плати.”.

_____________________