• In English
 • Уряд прийняв рішення, яке сприятиме удосконаленню дозвільно-погоджувальних процедур у сфері містобудівної діяльності. Зокрема, внесено зміни до нормативно правового акта щодо Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів і Порядку внесення плати за видачу сертифіката, який видається у разі прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта, та її розмір. Дані порядки приведено у відповідність до Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності", який окрім іншого, передбачає перехід дозвільних процедур у будівництві від категорій складності об'єктів будівництва до класів наслідків (відповідальності) та від триступеневої дозвільної системи (повідомлення, декларація, дозвіл) до двоступеневої (повідомлення, дозвіл). Прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів із середнім та значним класом наслідків (відповідальності) здійснюється шляхом видачі сертифіката, а об'єктів із незначними класами наслідків (відповідальності) шляхом реєстрації декларації.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 7 червня 2017 р. № 409

  Київ

  Про внесення змін до порядків,
  затверджених постановою Кабінету Міністрів України
  від 13 квітня 2011 р. № 461

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів і Порядку внесення плати за видачу сертифіката, який видається у разі прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта, та її розмір, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 р. № 461 “Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів” (Офіційний вісник України, 2011 р., № 32, ст. 1359; 2013 р., № 100, ст. 3667; 2015 р., № 78, ст. 2599, № 89, ст. 2969; 2017 р., № 12, ст. 333), зміни, що додаються.

  2. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування, але не раніше дня набрання чинності Законом України від 17 січня 2017 р. № 1817-VIII “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності”.

  Прем’єр-міністр України                                                           В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21

   

  Зміни, що додаються: