• In English
 • Уряд вніс зміни до Переліку певних дій щодо провадження господарської діяльності або видів господарської діяльності, які не можуть провадитися на підставі декларації відповідності матеріально-технічної бази суб'єкта господарювання. Документ приведено у відповідність до Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності", яким, зокрема, передбачено перехід від категорій складності об'єктів будівництва до класів наслідків (відповідальності). Крім того, прийнятим рішенням визнано таким, що втратило чинність, розпорядження щодо затвердження переліку платних адміністративних послуг, які надаються Державною архітектурно-будівельною інспекцією та її територіальними органами.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 7 червня 2017 р. № 400

  Київ

  Про внесення змін до переліку певних дій щодо
  провадження господарської діяльності або видів господарської
  діяльності, які не можуть провадитися на підставі декларації
  відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання
  вимогам законодавства, та визнання таким, що втратило
  чинність, розпорядження Кабінету Міністрів України
  від 5 жовтня 2011 р. № 947

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. У пунктах 32 і 33 переліку певних дій щодо провадження господарської діяльності або видів господарської діяльності, які не можуть провадитися на підставі декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2010 р. № 725 (Офіційний вісник України, 2010 р., № 65, ст. 2240; 2012 р., № 81, ст. 3267; 2013 р., № 52, ст. 1890; 2016 р., № 82, ст. 2705), у графі “Дії щодо провадження господарської діяльності (вид господарської діяльності)” слова і цифри “належать до IV і V категорії складності” замінити словами і цифрами “за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів із середніми (СС2) та значними (СС3) наслідками”.

  2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Кабінету Міністрів України від 5 жовтня 2011 р. № 947 “Про затвердження переліку платних адміністративних послуг, що надаються Державною архітектурно-будівельною інспекцією та її територіальними органами” (Офіційний вісник України, 2011 р., № 77, ст. 2865).

  3. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування,  але не раніше дня набрання чинності Законом України від 17 січня 2017 р. № 1817-VIII “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності”.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 21