Уряд затвердив порядок проведення перевірок додержання вимог Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності". Метоюпостанови є забезпечення дотримання вимог Закону, а також попередження та виявлення порушень законодавства державними органами нагляду (контролю) шляхом унормування проведення Державною регуляторною службоюзазначених перевірок у сфері господарської діяльності. Також з метою приведення нормативно-правових актів Кабінету Міністрів України у відповідність до вимог Закону про контроль постановою визнано такою, що втратила чинність постанову Кабінету Міністрів України від 04.11.2015 № 902 "Деякі питання проведення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності".


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 24 травня 2017 р. № 361

Київ

Деякі питання проведення перевірок
органів державного нагляду (контролю)

Відповідно до статті 91 Закону України “Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності” Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити такі, що додаються:

Порядок проведення перевірок додержання органами державного нагляду (контролю) вимог Закону України “Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності” в частині здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності;

Порядок внесення подань до органів державного нагляду (контролю) щодо усунення ними порушень вимог Закону України “Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності”.

2. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 4 листопада 2015 р. № 902 “Деякі питання проведення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності” (Офіційний вісник України, 2015 р., № 90, ст. 3035).

Прем’єр-міністр України                                                             В. ГРОЙСМАН

Інд. 67

Порядки, що додаються: