• In English
 • Уряд урегулював питання оплати праці державних службовців судів, органів та установ системи правосуддя і працівників Національної школи суддів України. Зокрема, затверджено схему посадових окладів державних службовців судів, органів та установ системи правосуддя за групами оплати праці з урахуванням вимог Закону України "Про державну службу". Метою прийняття постанови є підвищення рівня матеріального забезпечення працівників апаратів судів і Національної школи суддів України, створення належних умов для професійного виконання ними посадових обов'язків та заохочення до ефективної роботи. Крім того, реалізація документа забезпечить дотримання гарантій незалежності судової влади. Рішення прийнято на виконання Закон України "Про судоустрій і статус суддів".


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 24 травня 2017 р. № 358

  Київ

  Деякі питання оплати праці державних службовців
  судів, органів та установ системи правосуддя

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити схему посадових окладів із визначенням коефіцієнтів для державних службовців судів, органів та установ системи правосуддя за групами оплати  праці, що додається.

  2. Внести до постанов Кабінету Міністрів України від 28 березня 2011 р. № 329 “Деякі питання матеріального забезпечення працівників Національної школи суддів України та Національної академії прокуратури України” (Офіційний вісник України, 2011 р., № 24, ст. 994; 2016 р., № 30, ст. 1199) і від 18 січня 2017 р. № 15 “Питання оплати праці працівників державних органів” (Офіційний вісник України, 2017 р., № 9, ст. 284, № 16, ст. 468) зміни, що додаються.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 29

  Схема та зміни, що додаються: