• In English
 • Уряд вніс зміни до Порядку проведення конкурсного відбору керівників суб'єктів господарювання державного сектору економіки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 вересня 2008 р. № 777. Документом установлено, що зазначений Порядок застосовується для відбору та призначення керівника державного комерційного підприємства та казенного підприємства, які відповідно до статті 1 Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність" належать до наукових установ. Зазначеним актом приведено у відповідність до Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність" конкурсний відбір та призначення керівника державного комерційного підприємства та казенного підприємства, які належать до наукових установ.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 17 травня 2017 р. № 346

  Київ

  Про внесення зміни до постанови
   Кабінету Міністрів України
  від 3 вересня 2008 р. № 777

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміну до постанови Кабінету Міністрів України від 3 вересня 2008 р. № 777 “Про проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки” (Офіційний вісник України, 2008 p., № 68, ст. 2266; 2015 p., № 15, ст. 383), доповнивши її пунктом 13 такого змісту:

  “13. Установити, що затверджений цією постановою Порядок проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки застосовується для відбору та призначення керівника державного комерційного підприємства та казенного підприємства, які відповідно до статті 1 Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” належать до наукових установ.”.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 73