• In English
 • Уряд забезпечив проведення місцевих виборів, здійснивши перерозподіл коштів на відповідне фінансування. Відповідно до законодавства Центральною виборчою комісією мають бути призначені перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних та міських голів, а також забезпечено проведення позачергових місцевих виборів, призначених Верховною Радою України. Коштів, передбачених ЦВК у державному бюджеті на 2017 рік за відповідною бюджетною програмою, недостатньо для їх проведення. За пропозицією Центральної виборчої комісії у порядку, визначеному Бюджетним кодексом України, Урядом здійснено перерозподіл видатків між бюджетними програмами ЦВК, що забезпечить проведення на належному рівні виборчого процесу.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 17 травня 2017 р. № 326-р

  Київ

  Про перерозподіл деяких видатків
  державного бюджету, передбачених
  Центральній виборчій комісії на 2017 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити в межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Центральній виборчій комісії на 2017 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків споживання у сумі 12 867 тис. гривень шляхом зменшення їх обсягу за програмою 6731020 “Проведення виборів народних депутатів України” та збільшення їх обсягу за програмою 6741020 “Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів”.

  2. Міністерству фінансів забезпечити внесення відповідних змін до розпису державного бюджету після погодження Центральною виборчою комісією перерозподілу видатків державного бюджету, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 71