• In English
 • Уряд ухвалив рішення про внесення пропозицій про продовження терміну дії санкцій відповідно до переліку фізичних і юридичних осіб, зазначених у розпорядженні Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 № 639 "Про внесення пропозицій щодо застосування та розширення персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)". Запровадження санкцій по відношенню до агресора є одним з ключових та ефективних інструментів нашої держави та міжнародної спільноти з протидії збройній агресії Російської Федерації, цинічному ігноруванню та порушенню нею принципів і норм міжнародного права та міждержавних відносин. Рішення Кабінету Міністрів України спрямоване на подальшу узгоджену взаємодію нашої держави з міжнародними партнерами з метою підвищення ефективності санкційного механізму, допоки територіальна цілісність та суверенітет України не будуть повністю відновлені.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 26 квітня 2017 р. № 288-р

  Київ

  Про внесення пропозицій щодо продовження строку
  застосування персональних спеціальних економічних
  та інших обмежувальних заходів (санкцій)

  1. У зв’язку з триваючою збройною агресією Російської Федерації проти України, сприянням і фінансуванням нею терористичної діяльності в Україні, що призвело до порушення територіальної цілісності України, прав і свобод її громадян, тимчасової окупації частини її суверенної території, численних людських жертв, реальних та потенційних загроз національним інтересам, безпеці і суверенітету, відповідно до частини першої статті 5 Закону України “Про санкції” схвалити та внести на розгляд Ради національної безпеки і оборони України пропозицію щодо продовження строку застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) відповідно до додатків 1—4 до розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 р. № 639 та рішення Ради національної безпеки і оборони України від 16 вересня 2016 р. “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”, яке введено в дію Указом Президента України від 17 жовтня 2016 р. № 467.

  2. Органам виконавчої влади, на яких буде покладено виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій), протягом строку їх дії у разі звернення особи за видачею документа дозвільного характеру, видача якого заборонена як обмежувальний захід (санкція), або волевиявлення особи щодо вчинення правочину, вчинення якого заборонено як обмежувальний захід (санкція), проводити перевірку належності такої особи до числа осіб, на яких поширюються зазначені обмежувальні заходи (санкції).

  3. Міністерству закордонних справ після набрання чинності рішенням Ради національної безпеки і оборони України про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) поінформувати компетентні органи Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки та інших держав з метою розгляду ними питання щодо запровадження аналогічних обмежувальних заходів (санкцій).

  4. Винести питання щодо строку застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) та інформування осіб про їх застосування до них, а також щодо оприлюднення списку таких осіб на розгляд Ради національної безпеки і оборони України.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 27