• In English
 • Урядом прийнято рішення щодо організації у 2017 році оздоровлення та відпочинку дітей, які проживають у населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення. Розпорядженням передбачено виділення безоплатних путівок до дитячих центрів "Артек" і "Молода гвардія" (700 та 800 путівок, відповідно) для оздоровлення дітей із населених пунктів Донецької та Луганської областей за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті на 2017 рік за програмою "Оздоровлення і відпочинок дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, в дитячих оздоровчих таборах МДЦ "Артек" і ДЦ "Молода гвардія". У першочерговому порядку путівки виділятимуться дітям, які не оздоровлювалися протягом 2017 року. У разі загострення ситуації на лінії зіткнення Міністерство соціальної політики прийматиме рішення стосовно додаткового виділення безоплатних путівок до дитячих центрів. У виняткових випадках (у разі виникнення небезпечних ситуацій, що загрожуватимуть життю та здоров'ю) путівки для оздоровлення надаватимуться і тим дітям, які у 2017 році вже оздоровлювалися за бюджетні кошти.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 26 квітня 2017 р. № 278-р

  Київ

  Питання організації оздоровлення та відпочинку
  дітей із населених пунктів, розташованих на лінії
  зіткнення, у 2017 році

  1. Погодитися з пропозицією Міністерства соціальної політики, Донецької та Луганської облдержадміністрацій про виділення за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою КПКВК 2501450 “Оздоровлення і відпочинок дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, в дитячих оздоровчих таборах МДЦ “Артек” і ДЦ “Молода гвардія”, безоплатних путівок до дитячих центрів “Артек” і “Молода гвардія” у кількості відповідно 700 і 800 для оздоровлення протягом 2017 року дітей із населених пунктів, розташованих на лінії зіткнення.

  2. Дозволити Міністерству соціальної політики у разі загострення ситуації на лінії зіткнення самостійно приймати рішення стосовно виділення безоплатних путівок до дитячих центрів “Артек” і “Молода гвардія” для оздоровлення протягом 2017 року дітей із населених пунктів, розташованих на лінії зіткнення.

  3. Донецькій та Луганській облдержадміністраціям під час відбору дітей для оздоровлення в дитячих центрах “Артек” і “Молода гвардія” забезпечити в першочерговому порядку оздоровлення дітей із населених пунктів, розташованих на лінії зіткнення, які не оздоровлювалися протягом 2017 року за рахунок коштів державного та місцевого бюджетів.

  Взяти до відома, що до дитячих центрів “Артек” і “Молода гвардія” можуть бути направлені також діти віком від 8 до 17 років, які оздоровлювалися протягом 2017 року за рахунок коштів державного та місцевого бюджетів.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 73