• In English
 • Уряд прийняв рішення, яким НАЗК включено до переліку користувачів системи "Аркан" - інтегрованої міжвідомчої інформаційно-телекомунікаційної системи здійснення контролю осіб, транспортних засобів та вантажів, які перетинають державний кордон. Це черговий крок для створення умов Національному агентству з питань запобігання корупції для моніторингу способу життя суб'єктів декларування. Документом також доручається Адміністрації Держприкордонслужби в місячний строк вжити заходів, спрямованих на забезпечення доступу Національного агентства до зазначеної системи.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 19 квітня 2017 р. № 265-р

  Київ

  Про забезпечення доступу Національного агентства
  з питань запобігання корупції до інтегрованої міжвідомчої
  інформаційно-телекомунікаційної системи здійснення
  контролю осіб, транспортних засобів та вантажів, які
  перетинають державний кордон  1. Визначити Національне агентство з питань запобігання корупції користувачем системи “Аркан” — інтегрованої міжвідомчої інформаційно-телекомунікаційної системи щодо контролю осіб, транспортних засобів та вантажів, які перетинають державний кордон.

  2. Адміністрації Державної прикордонної служби в місячний строк вжити заходів, спрямованих на забезпечення доступу Національного агентства з питань запобігання корупції до зазначеної системи.

  Прем’єр-міністр України                                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29