Уряд виділив кошти для здійснення заходів, пов'язаних із очищенням території від вибухонебезпечних предметів у м. Балаклії та прилеглих населених пунктах Харківської області. Зокрема, Міністерству внутрішніх справ (для Державної служби з надзвичайних ситуацій) з резервного фонду державного бюджету виділено 20 млн 600 тис. гривень для зазначених заходів.


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29 березня 2017 р. № 210-р

Київ

Про виділення коштів для здійснення заходів,
пов’язаних з очищенням від вибухонебезпечних
предметів території у м. Балаклії та прилеглих
населених пунктах Харківської області


1. Виділити Міністерству внутрішніх справ (для Державної служби з надзвичайних ситуацій) 20 600 тис. гривень для здійснення заходів, пов’язаних з очищенням від вибухонебезпечних предметів території у м. Балаклії та прилеглих населених пунктах Харківської області.

Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

2. Міністерству внутрішніх справ:

затвердити у двотижневий строк за погодженням з Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Міністерством фінансів перелік витрат, пов’язаних із здійсненням заходів, визначених у пункті 1 цього розпорядження;

подати до 1 вересня 2017 р. Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

Прем’єр-міністр України                                                                 В. ГРОЙСМАН

Інд. 75