• In English
 • Уряд забезпечив нормативно-правове регулювання реалізації норм Податкового кодексу України стосовно прозорого порядку ведення та форми Реєстру отримувачів бюджетної дотації. Постановою Уряду затверджено Порядок ведення та форми Реєстру отримувачів бюджетної дотації, а також порядок надання відповідної інформації Державною фіскальною службою та Державною казначейською службою. Рішення Уряду дозволить встановити порядок взаємодії органів ДФС та Казначейства, необхідний для забезпечення функціонування Реєстру отримувачів бюджетної дотації та її перерахування на рахунки сільськогосподарських товаровиробників, для їх розвитку та стимулювання виробництва сільськогосподарської продукції. Зокрема, постановою Кабінету Міністрів України, з урахуванням норм Податкового кодексу України, передбачено: - порядок включення сільськогосподарських товаровиробників до такого Реєстру та виключення з Реєстру, за встановленою формою; - облік у Реєстрі перерахованих сум бюджетної дотацій; - порядок надання інформації щодо сум бюджетної дотації, які підлягають перерахуванню отримувачам бюджетної дотації; - порядок формування ДФС, Казначейством та Мінагрополітики інформації щодо сум бюджетної дотації, яка підлягає перерахуванню отримувачам бюджетної дотації.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 21 лютого 2017 р. № 179

  Київ

  Про затвердження Порядку ведення та форми
  Реєстру отримувачів бюджетної дотації, а також
  порядку надання відповідної інформації
  Державною фіскальною службою та
  Державною казначейською службою  Відповідно до статті 161 Закону України “Про державну підтримку сільського господарства України” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити такі, що додаються:

  Порядок ведення Реєстру отримувачів бюджетної дотації;

  форму Реєстру отримувачів бюджетної дотації;

  Порядок надання Державною фіскальною службою та Державною казначейською службою інформації стосовно бюджетної дотації, яка підлягає перерахуванню отримувачам бюджетної дотації.

  2. Міністерству аграрної політики та продовольства, Державній фіскальній службі, Державній казначейській службі забезпечити здійснення заходів, необхідних для запровадження Реєстру отримувачів бюджетної дотації.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

              В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 75  Порядок, форма, та Порядок, що додаються: