Уряд затвердив Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів повітряним транспортом. Цим документом встановлюється вичерпний перелік документів, що додаються до заяви про отримання ліцензії на право провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів повітряним транспортом, а також вичерпний перелік вимог, обов'язкових до виконання під час провадження зазначеної діяльності. Актуальність прийняття проекту акта обумовлена необхідністю створення чіткого механізму правового регулювання у сфері ліцензування господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів повітряним транспортом.


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 10 березня 2017 р. № 134

Київ

Про затвердження Ліцензійних умов провадження
господарської діяльності з  перевезення пасажирів,
небезпечних вантажів та небезпечних відходів
повітряним транспортом


Відповідно до пункту 24 частини першої статті 7, абзацу першого частини другої статті 9 Закону України “Про ліцензування видів господарської діяльності” та частини першої статті 92 Повітряного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів повітряним транспортом, що додаються.

 

 

Прем’єр-міністр України

 

 

                 В. ГРОЙСМАН

 

 

Інд. 21Ліцензійні умови, що додаються: