• In English
 • На виконання вимог Бюджетного кодексу Уряд прийняв рішення щодо зарахування частини (13,44%) акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до бюджетів місцевого самоврядування. Порядком передбачено щоденний розподіл частини акцизного податку з пального між бюджетами місцевого самоврядування відповідно до визначеної частки. Це сприятиме фінансовому забезпеченню місцевих бюджетів та позитивно вплине на соціально-економічний розвиток регіонів у 2017 році.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 8 лютого 2017 р. № 96

  Київ

  Деякі питання зарахування частини акцизного
  податку з виробленого в Україні та ввезеного
  на митну територію України пального до
  бюджетів місцевого самоврядування


    Відповідно до пункту 43 розділу VI “Прикінцеві та перехідні положення” Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити:

  Порядок зарахування частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до бюджетів місцевого самоврядування (далі — Порядок), що додається;

  частки для зарахування до бюджетів місцевого самоврядування частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального у першому півріччі 2017 р., визначені відповідно до Порядку, згідно з додатком.

  2. Державній фіскальній службі подати до 10 липня 2017 р. Міністерству фінансів інформацію з урахуванням даних реєстраторів розрахункових операцій про обсяг реалізованого за перше півріччя 2017 р. суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі пального у розрізі адміністративно-територіальних одиниць.

  3. Міністерству фінансів:

  визначити відповідно до Порядку частки для зарахування до бюджетів місцевого самоврядування частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального у другому півріччі 2017 р. та подати Кабінетові Міністрів України проект рішення про внесення відповідних змін до цієї постанови;

  надавати роз’яснення щодо застосування Порядку.

  4. Державній казначейській службі у двотижневий строк з дня набрання чинності:

  цією постановою здійснити розподіл частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального, що надійшов з 1 січня 2017 р., між бюджетами місцевого самоврядування;

  змінами до цієї постанови, якими затверджуватимуться частки для зарахування до бюджетів місцевого самоврядування частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального у другому півріччі 2017 р., здійснити розподіл частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального, що надійде з 1 липня 2017 р., між бюджетами місцевого самоврядування.

  5. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 67

   

  Порядок та частки, що додаються: