• In English
 • Уряд затвердив розподіл коштів, передбачених у Державному бюджеті України на 2017 рік для розвитку та утримання дорожньої мережі в сумі 6 591 011,8 тис. гривень. Основні видатки передбачається спрямувати на будівництво, реконструкцію, капітальний та поточний середній ремонт автомобільних доріг загального користування, згідно з переліком об'єктів, затвердженим цим розпорядженням, - 2,3 мільярда гривень, а також на поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання автомобільних доріг, зокрема, зимове утримання доріг, виконання заходів з безпеки дорожнього руху, ліквідацію деформацій дорожнього покриття тощо - 4 мільярди гривень. Передбачено також видатки на проведення наукових досліджень у сфері дорожнього господарства (27 млн. грн.), фінансування спільних з міжнародними фінансовими організаціями проектів (232,9 млн. грн.), погашення наявної кредиторської заборгованості за роботи, виконані у попередніх роках за різними напрямами (11,1 млн. грн.). Особливу увагу в цьому році буде приділено якості виконаних дорожніх робіт. Згідно з ухваленим Урядом документом на здійснення контролю стану автомобільних доріг та якості дорожніх робіт буде направлено близько 20 мільйонів гривень.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 18 січня 2017 р. № 14-р

  Київ

  Про розподіл коштів, передбачених у державному
  бюджеті за програмою 3111020 “Розвиток мережі та
  утримання автомобільних доріг загального
  користування”, на 2017 рік


  1. Відповідно до статті 23 Закону України “Про Державний бюджет України на 2017 рік” затвердити розподіл за напрямами коштів, передбачених у державному бюджетні за програмою 3111020 “Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування”, на 2017 рік у сумі 6 591 011,8 тис. гривень згідно з додатком 1.

  2. Затвердити перелік об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування у 2017 році та обсяги бюджетних коштів для їх фінансування згідно з додатком 2.

  3. Державному агентству автомобільних доріг забезпечити погодження розподілу коштів, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету.

  Прем’єр-міністр України                                                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21

  Додатки 1 – 2, що додаються: