• In English
 • Уряд прийняв рішення, яке дозволяє здійснювати повноваження виконавчого органу ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України" тимчасово виконуючим обов'язки голови правління, до моменту формування правління ПАТ в установленому порядку. Зміни спрямовані на забезпечення вчасного придбання зазначеною телерадіокомпанією товарів, робіт і послуг, необхідних для підготовки і проведення в травні цього року пісенного конкурсу "Євробачення".


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 30 січня 2017 р. № 34

  Київ

  Про внесення зміни до постанови
  Кабінету Міністрів України
  від 28 грудня 2016 р. № 1039

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміну до постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1039 “Про затвердження Статуту публічного акціонерного товариства “Національна суспільна телерадіокомпанія України” (Офіційний вісник України, 2017 р., № 4, ст. 143), доповнивши її пунктом 3 такого змісту:

  “3. Установити, що з дня державної реєстрації публічного акціонерного товариства “Національна суспільна телерадіокомпанія України” та до формування його правління в порядку, визначеному Законом України “Про Суспільне телебачення і радіомовлення України” та Статутом, затвердженим цією постановою, повноваження виконавчого органу цього товариства здійснюються тимчасово виконуючим обов’язки голови правління публічного акціонерного товариства “Національна суспільна телерадіокомпанія України” одноосібно.”.

   

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 73