Уряд схвалив рішення про віднесення нерухомого майна територіальних органів Держсільгоспінспекції України до сфери управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів і закріплення його на балансі територіальних органів служби. Даним рішенням забезпечено реалізацію положень постанови Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2014 р. № 442 "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади" стосовно здійснення заходів, пов'язаних з ліквідацією Державної інспекції сільського господарства України.


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 28 грудня 2016 р. № 1072-р

Київ

Про віднесення нерухомого майна до сфери
управління Державної служби з питань
безпечності харчових продуктів та захисту споживачів

Віднести нерухоме майно за переліком згідно з додатком до сфери управління Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Прем’єр-міністр України                                                       В. ГРОЙСМАН

Інд. 75

 

 

 

Додаток
до розпорядження Кабінету Міністрів України
від 28 грудня 2016 р. № 1072-р

ПЕРЕЛІК
нерухомого майна, що відноситься до сфери управління
Державної служби з питань безпечності харчових продуктів
та захисту споживачів


1. У Вінницькій області:

споруда (інвентарний номер 10310002) по вул. Кривоноса, 66 бокс 3, м. Бар, Барський район Вінницької області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310069) та споруди (інвентарні номери 10310070, 10310071) по вул. Старосидориській, 21, м. Хмільник, Хмільницький район Вінницької області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310035) по вул. Героїв Майдану, 38, смт  Чечельник, Чечельницький район Вінницької області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310067) та споруда (інвентарний номер 10310068) по вул. Гагаріна, 18, м. Тульчин, Тульчинський район Вінницької області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310046) та споруди (інвентарні номери 10310047, 10310048, 10330024, 10310049) по вул. Кармелюка, 68, смт Літин, Літинський район Вінницької області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310015) та споруди (інвентарні номери 10310016, 10310017, 10310018) по вул. Горького, 78, м. Немирів, Немирівський район Вінницької області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310013) та споруда (інвентарний номер 10310014) по пров. Кірова, 1, смт Муровані Курилівці, Мурованокуриловецький район Вінницької області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310003) по пров. Робітничому, 1, м. Бершадь, Бершадський район Вінницької області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310060) та споруда (інвентарний номер 10310061) по вул. Чабанюка, 18, смт Крижопіль, Крижопільський район Вінницької області;

будівля (літер А, інвентарний номер 103100005) по пров. 40-річчя Перемоги, 21, смт Чернівці, Чернівецький район Вінницької області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310004) та споруди (інвентарні номери 10310005, 10310006, 10330007) по вул. І. Франка, 76, м. Гайсин, Гайсинський район Вінницької області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310056) та споруди (інвентарні номери 10310057, 10310058) по вул. Жовтневій, 18, м. Козятин, Козятинський район Вінницької області;

будівля (літер А, інвентарний номер 103100003) та споруда (інвентарний номер 10310008) по вул. Котовського, 7, м. Іллінці, Іллінецький район Вінницької області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310064) та споруди (інвентарні номери 10310065, 10310066, 10330034) по вул. Лялі Ратушної, 18, смт Тиврів, Тиврівський район Вінницької області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310010) та споруди (інвентарні номери 10310011, 10310012) по вул. Верхній Карпівській, 79, м. Могилів-Подільський, Могилів-Подільський район Вінницької області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310019) та споруда (інвентарний номер 10310020) по вул. Вокзальній, 13, смт  Піщанка, Піщанський район Вінницької області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310009) та споруда (інвентарний номер 10300004) по вул. В. Липківського, 21, м. Липовець, Липовецький район Вінницької області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310042) та споруди (інвентарні номери 10310043, 10310020) по вул. Жуковського, 2, м. Жмеринка, Жмеринський район Вінницької області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310021) по вул. Тракторній, 32, м. Погребище, Погребищенський район Вінницької області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310062) по вул. І. Франка, 25, м. Оратів, Оратівський район Вінницької області.

2. У Волинській області:

будівля (літер А, інвентарний номер 10310011) та споруди (літер Б, інвентарні номери 10310016, 10310017) по вул. Тарасовій, 15, м. Луцьк Волинської області;

будівля (літер А інвентарний номер 10310005) та споруди (літер Б, інвентарні номери 103100021, 10330002, 10330003) по вул. Ярослава Галана, 3, м. Горохів, Горохівський район Волинської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310012) по вул. Володимирській, 49а, м. Любомль, Любомльський район Волинської області;

будівля (інвентарний номер 10310004) та споруда (інвентарний номер 10310002) по вул. Старицького, 35, м. Володимир-Волинський, Володимир-Волинський район Волинської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310002) та споруди (інвентарні номери 10310002, 10310003, 10310004, 10330011, 10330012, 10810001, 10330010) по вул. Червоноармійській, 33, смт Любешів, Любешівський район Волинської області;

будівля (інвентарний номер 10310024) та споруди (літер Б, В, інвентарні номери 10310023, 10330013, 10310020, 10330014) по вул. Привокзальній, 16, смт Турійськ, Турійський район Волинської області;

будівля (інвентарний номер 10310006) та споруди (інвентарний номер 10330004) по вул. 8 Березня, 1, смт  Іваничі, Іваничівський район Волинської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310007) по вул. Першого Травня, 47, смт  Камінь-Каширський, Камінь-Каширський район Волинської області;

будівля (інвентарний номер 10310008) та споруди (інвентарні номери 10310015, 10330007, 10330005, 10330006, 10330008) по вул. Некрасова, 6, м. Ківерці, Ківерцівський район Волинської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310003) по вул. Івана Франка, 1, смт Маневичі, Маневицький район Волинської області;

будівля (інвентарний номер 10310009) по вул. Володимирській, 22а, смт  Локачі, Локачинський район Волинської області;

будівля (інвентарний номер 10310013) та споруда (інвентарний номер 10310018) по вул. Щорса, 3, смт Ратне, Ратнівський район Волинської області;

будівля (інвентарний номер 10310014) та споруда (літер Б, інвентарний номер 10310019) по вул. Жовтневій, 3, смт Стара Вижівка, Старовижівський район Волинської області.

3. У Дніпропетровській області:

будівля (літер Б, інвентарний номер 10310002) та споруди (інвентарні номери 10330008, 10310001, 10310003, 10330001) по вул. Фестивальній, 24а, м. Апостолове, Апостолівський район Дніпропетровської області;

будівля (літер А-1, інвентарний номер 10310005) та споруди (інвентарні номери 10310004, 10330003, 10330002, 10310006) по вул. Інтернаціональній, 45, смт Васильківка, Васильківський район Дніпропетровської області;

будівля (літер 1А, інвентарний номер 10310008) та споруди (інвентарні номери 10310007, 10310009, 10330005, 10330006, 10330004) по вул. Петровського, 66а, м. Верхньодніпровськ, Верхньодніпровський район Дніпропетровської області;

будівля (літер А-1, інвентарний номер 10310016) по вул. Воровського, 13, м. Кривий Ріг, Криворізький район Дніпропетровської області;

будівля (інвентарний номер 10310023) та споруди (інвентарні номери 10310022, 10310024, 10330011) по пров. Радянському, 18, смт Магдалинівка, Магдалинівський район Дніпропетровської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310026) та споруди (інвентарні номери 10310025, 10310012, 10310027) по вул. Центральній, 44, смт Межова, Межівський район Дніпропетровської області;

будівля (літер А-2, інвентарний номер 10310038) та споруди (інвентарні номери 10310037, 10330018, 10310039) по вул. Леніна, 104, смт Покровське, Покровський район Дніпропетровської області;

будівля (інвентарний номер 10310046) та споруди (інвентарні номери 10310047, 10310048, 10330021, 10330022, 10330023) по вул. Кірова, 7, смт  Солоне, Солонянський район Дніпропетровської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310052) та споруди (інвентарні номери 10310051, 10330027, 10310053) по пров. Поштовому, 4, смт Томаківка, Томаківський район Дніпропетровської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310059) та споруди (інвентарні номери 10310058, 10330031, 10310060, 10330032) по пров. Поштовому, 2, смт Широке, Широківський район Дніпропетровської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310061) по вул. Чкалова, 29, с. Варварівка, Юр’ївський район Дніпропетровської області.

4. У Донецькій області:

будівля (літер А-1, інвентарний номер 10310001) та споруди (літер Б, В, Г, інвентарні номери 10310002, 10310003, 10310004, 10310005) по вул. Радянській, 21, смт Олександрівка Олександрівського району Донецької області;

будівля (літер А-1, інвентарний номер 10310001) та споруди (літер Б, В, Г, Д, № 1, інвентарні номери 10310002, 10310003, 10310004, 10310005, 10310006) по вул. Маріупольській, 41, м. Бахмут Донецької області;

будівля (літер Б-1, інвентарний номер 10310001) та споруди (літер В-1, Г, інвентарні номери 10310002, 10310003) по вул. Докучаєва, 32, с. Бересток Костянтинівського району Донецької області;

будівля (літер А-2, інвентарний номер 10310001) по вул. Чапаєва, 74а, м. Слов’янськ Донецької області;

будівля (літер А-1, а-1, а1-1, а3-1, а3, інвентарний номер 10310001) та споруди (літер Б1, В1, Г1, Д1, см1, інвентарні номери 10310002, 10310003, 10310004) по пров. Тельмана, 13, м. Добропілля Добропільського району Донецької області;

будівля (літер А-1, інвентарний номер 10310001) та споруди (літер Б, В, Г, Д, I, 1, 2, інвентарні номери 10310002, 10310003, 10310008, 10330001, 1137772, 1137777) по вул. Володарського, 88, смт Володарське Володарського району Донецької області;

будівля (літер А-1, інвентарний номер 10310001) та споруди (літер Б1, В1, Г1, інвентарні номери 10310002, 10310003, 10310004) по вул. Апатова, 1, смт Мангуш Першотравневого району Донецької області.

5. У Житомирській області:

будівля (літер А, інвентарний номер 10310011) та споруда (інвентарний номер 10310012) по вул. К. Маркса, 44, смт  Лугини, Лугинський район Житомирської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310021) та споруди (інвентарні номери 10310023, 10310026) по вул. Бірюкова, 14, смт  Ружин, Ружинський район Житомирської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310034) та споруда (інвентарний номер 10310035) по вул. Резчикова, 1, м. Чуднів, Чуднівський район Житомирської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310013) та споруди (інвентарні номери 10310014, 10310017) по вул. Ворошилова, 11, смт  Пулини, Пулинський район Житомирської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310049) по вул. Перемоги, 44,  с. Громада, Любарський район Житомирської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310040) та споруда (інвентарний номер 10310041) по пров. Інкубаторному, 2, м. Баранівка, Баранівський район Житомирської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310009) та споруда (інвентарний номер 10310010) по вул. Суворова, 5, смт  Романів, Романівський район Житомирської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310032) та споруда (інвентарний номер 10310033) по вул. Правди, 14, м. Овруч, Овруцький район Житомирської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310046) та споруди (інвентарні номери 10310047, 10340048) по вул. Леніна, 239, смт  Народичі, Народицький район Житомирської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310030) та споруда (інвентарний номер 10310031) по вул. К. Маркса, 38, м. Коростишів, Коростишівський район Житомирської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310043) та споруда (інвентарний номер 10310044) по вул. Щорса, 14, смт  Попільня, Попільнянський район Житомирської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310004) та споруди (інвентарні номери 10310008, 10310007) по вул. Чернишевського, 7, м. Малин, Малинський район Житомирської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310051) та споруди (інвентарні номери 10310052, 10310054, 10310055) по вул. Некрасова, 5, смт  Черняхів, Черняхівський район Житомирської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310036) та споруди (інвентарні номери 10310038, 10310039) по вул. Чапаєва, 2, смт  Хорошів, Хорошівський район Житомирської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310001) та споруда (інвентарний номер 10310003) по вул. Жовтня, 19в, смт  Ємільчине, Ємільчинський район Житомирської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310067) та споруди (інвентарні номери 10310068, 10310070, 10310071) по вул. Попіля, 1, м. Андрушівка, Андрушівський район Житомирської області.

6. У Закарпатській області:

споруда (інвентарний номер 103002В) по вул. Тюльпанів, 24, м. Виноградів, Виноградівський район Закарпатської області.

7. У Запорізькій області:

будівля (інвентарний номер 103100030) та споруди (інвентарні номери 103100010, 103100020, 103300010) по вул. Олександрівській, 108, м. Запоріжжя;

будівля (інвентарний номер 10310001) та споруда (інвентарний номер 10310010) по вул. Центральній, 99, смт Якимівка Якимівського району Запорізької області;

будівля (літер А-1, У, №1, I, інвентарний номер 10310006) по вул. Радянській, 10, м. Василівка Василівського району Запорізької області, та споруди (інвентарний номер 10310011) по вул. Ліхачова, діл. № 2-п, м. Василівка Василівського району Запорізької області;

будівля (літер А, Б, № 1, № 2, № 3, № 4, В, інвентарний номер 10310005) по просп. Пролетарському, 234, м. Бердянськ Бердянського району Запорізької області;

будівля (літер А, Б, інвентарний номер 10310009) по вул. Свободи, 103, м. Бердянськ Бердянського району Запорізької області;

споруда (інвентарний номер 10310028) по вул. Піонерській, бокс 20, c. Новопетрівка Бердянського району Запорізької області;

будівля (літер А, Б, В, інвентарний номер 10310052) по вул. Морській, 49, 1 і 3 поверхи, м. Приморськ Приморського району Запорізької області;

будівля (літер А-2, В, інвентарний номер 10310026) та споруда (інвентарний номер 10310027) по вул. Усачова, 100, м. Кам’янка-Дніпровська Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області;

комплекс (літер А-2, Б-1, В-1, інвентарний номер 10310032) та споруди в складі комплексу по вул. Чкалова, 101б, м. Мелітополь Мелітопольського району Запорізької області;

будівля (літер А, Б, В, Пг, Д, У, інвентарний номер 10310035) та споруди (інвентарні номери 10310036, 10310037, 10310038, 10310039) по вул. Чехова, 16, смт Новомиколаївка Новомиколаївського району Запорізької області;

будівля (літер А, А-1, Б, інвентарний номер 10310042) та споруда (інвентарний номер 10310041) по вул. Тімірязєва, 23, м. Оріхів Оріхівського району Запорізької області;

будівля (літер А, Б, В, Т, N, інвентарний номер 10310013) та споруди (інвентарні номери 10310012, 10310014) по вул. Чкалова, 72, смт Веселе Веселівського району Запорізької області;

будівля (літер А-1, Б-1, В, Г, С, інвентарний номер 10310015) та споруди (інвентарні номери 10310016, 10300033, 10310017, 10310040) по вул. Канареєва, 2, м. Вільнянськ Вільнянського району Запорізької області;

будівля (літер Б-1, В, Г, С, Д, інвентарний номер 10310019) та споруди (інвентарні номери 10310020, 10310021, 10310022) по вул. Спартаківській, 18, м. Гуляйполе Гуляйпільського району Запорізької області;

будівля (літер Б, В, Г, Д, інвентарний номер 10300036) та споруди (інвентарні номери 10310056, 10310057) по вул. Набережній, 48, смт Чернігівка Чернігівського району Запорізької області.

8. В Івано-Франківській області:

будівля (літер А, інвентарний номер 10310003), споруди (літер Б, В, інвентарні номери 1032000, 1033001), м. Галич, вул. Січинського, 7, Галицький район, Івано-Франківська область;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310013), м. Снятин, вул. Винниченка, 30, Снятинський район, Івано-Франківська область;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310002), споруда (літер Б, інвентарний номер 10320001), м. Богородчани, вул. Петраша, 8а, Богородчанський район Івано-Франківської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310005), споруди (літер Б, В, інвентарні номери 10320004, 10330002), м. Долина, вул. Полуванки, 10, Долинський район, Івано-Франківська область;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310007), споруда (літер Б, інвентарний номер 10320006), м. Косів, вул. Грушевського, 37, Косівський район, Івано-Франківська область;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310012), споруда (літер Б, В, інвентарні номери 10320012, 10330008), м. Надвірна, вул. Визволення, 35б, Надвірнянський район, Івано-Франківська область;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310010), споруди (літер Б, В, Г, Д, інвентарні номери 10320010, 10330004, 10330005, 10660003), м. Рожнятів, вул. С. Стрільців, 56, Рожнятівський район, Івано-Франківська область;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310011), споруди (літер Б, інвентарні номери 10330007, 10320011, 10330006), м. Тлумач, вул. О. Кобилянської, 38, Тлумацький район, Івано-Франківська область;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310006), споруда (літер Б, інвентарний номер 10320005), м. Коломия, вул. Моцарта, 10, Коломийський район, Івано-Франківська область;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310009), споруда (літер Б, інвентарний номер 10320009) по вул. Мухи, 4, м. Рогатин, Рогатинський район, Івано-Франківська область;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310008), споруди (літер Б, В, інвентарні номери 10320007, 10320008), м. Калуш, вул. Січових Стрільців, 32, Калуський район, Івано-Франківська область.

9. У Київській області:

будівля (інвентарний номер 10322001) та споруди (інвентарні номери 10322002, 10322003, 10322004) по вул. Свердлова, 5, м. Бородянка Київської області;

будівля (інвентарний номер 10319001) та споруди (інвентарні номери 10319002, 10319003) по вул. Декабристів, 3, м. Бровари Київської області;

будівля (інвентарний номер 10304001) та споруди (інвентарні номери 10304002, 10304003, 10304004, 10304005) по вул. Суворова, 22, смт Володарка Київської області;

будівля (літер А, Б, інвентарний номер 10323001) та споруди (інвентарні номери 10323002, 10323003) по вул. Щербакова, 5, смт Іванків Київської області;

будівля (літер А, Б, В, Г, 1-4, інвентарний номер 10324002) та споруди (інвентарні номери 10324003, 10324004, 10324005, 10324006, 10324007) по вул. І. Франка, 5, смт Макарів Київської області;

будівля (літер А, Б, інвентарний номер 10307003) та споруди (інвентарні номери 10307004, 10307005, 10307001, 10307002, 10307006) по вул. 40-річчя Перемоги, 39, м. Миронівка Київської області;

будівля (інвентарний номер 10308001) та споруди (інвентарні номери 10308002, 10308003) по вул. Будьонного, 40, м. Обухів Київської області;

будівля (літер А, 4В, інвентарний номер 10309001) та споруди (інвентарні номери 10309002, 10309003) по вул. Ярмарковій, 51в, м. Переяслав-Хмельницький Київської області;

будівля (літер А, Б, В, інвентарний номер 10310001) та споруди (інвентарні номери 10310002, 10310003, 10310004, 10310005, 10310006) по вул. Піщаній, 47, смт Рокитне Київської області;

будівля (літер А, Б, В, інвентарний номер 10311001) та споруди (інвентарні номери 10311002, 10311003, 10311004) по вул. Рози Люксембург, 20, м. Сквира Київської області;

будівля (інвентарний номер 10313001) та споруди (інвентарні номери 10313002, 10313003, 10313004 ) по вул. Білоцерківській, 61а, м. Тараща Київської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10315001) та споруди (інвентарні номери 10315002, 10315402) по вул. Садовій, 13, м. Фастів Київської області;

будівля (інвентарний номер 10316001) та споруди (інвентарні номери 10316002, 10316003, 10316004, 10316005) по пров. Офіцерському, 1, м. Яготин Київської області;

будівля (інвентарний номер 10303001) та споруди (інвентарні номери 10303002, 10303003, 10303004, 10303005, 10303006) по вул. Пушкіна, 23а, м. Васильків Київської області;

будівля (інвентарний номер 10314001) та споруди (інвентарні номери 10314002, 10314003, 10314004) по вул. Карла Маркса, 20, м. Тетіїв Київської області;

будівля (літер А, Б, інвентарний номер 10302001) та споруди (інвентарні номери 10302002, 10302003, 10302004, 10302005, 10302006, 10302007) по вул. Корольова, 13, м. Богуслав Київської області.

10. У Кіровоградській області:

будівля (літер А, Б, Д, інвентарний номер 10310001) та споруди (інвентарні номери 10310048, 10314903) по вул. 16 Березня, 74, м. Бобринець Бобринецького району Кіровоградської області;

будівля (літер А, Б, В, інвентарний номер 10310002) та споруди (інвентарні номери 10310008, 10310007) по вул. Миру, 65, смт Вільшанка Вільшанського району Кіровоградської області;

будівля (літер А, Б, Б, Б, інвентарний номер 10310005) та споруди (інвентарні номери 10313033, 10310003, 10310004) по вул. 1 Травня, 13а, м. Гайворон Гайворонського району Кіровоградської області;

будівля (літер А, Б, інвентарний номер 10310006) та споруда (інвентарний номер 10310051) по вул. Поштовій, 47, смт Голованівськ Голованівського району Кіровоградської області;

будівля (літер А, Б, інвентарний номер 10310009) та споруда (інвентарний номер 10310021) по вул. Челюскінців, 8, м. Добровеличківка Добровеличківського району Кіровоградської області;

будівля (літер А, Б, інвентарний номер 10310022) та споруда (інвентарний номер 10310073) по вул. Комсомольській, 1а, м. Долинка Долинського району Кіровоградської області;

будівля (літер А, Б, інвентарний номер 10310023) та споруда (інвентарний номер 10310053) по вул. Скирди, 10, м. Знам’янка Знам’янського району Кіровоградської області;

будівля (літер А, Б, В, інвентарний номер 10310025) та споруди (інвентарні номери 10310055, 10310060) по вул. Калініна, 10, смт Компаніївка Компаніївського району Кіровоградської області;

будівля (літер А, В, інвентарний номер 10310026) та споруда (інвентарний номер 10310056) по вул. Леніна, 2а, м. Мала Виска Маловисківського району Кіровоградської області;

будівля (літер А, Б, інвентарний номер 10310027) та споруда (інвентарний номер 10310028) по вул. 50-річчя Жовтня, 31, смт Новгородка Новгородківського району Кіровоградської області;

будівля (літер А, Б, В, Г, інвентарний номер 10380603) та споруди (інвентарні номери 10380602, 10380604, 10380601) по вул. Соборній, 80, смт Новоархангельськ Новоархангельського району Кіровоградської області;

будівля (літер А, Б, В, Г, інвентарний номер 10310036) та споруди (інвентарні номери 10310063, 10383016, 10310064, 10380601) по вул. Гагаріна, 59, смт Олександрівка Олександрівського району Кіровоградської області;

будівля (літер А, Ж, інвентарний номер 10310038) та споруда (інвентарний номер 10310065) по вул. М. Скляра, 10, смт Онуфріївка Онуфріївського району Кіровоградської області;

будівля (літер А, Б, В, інвентарний номер 10310040) та споруди (інвентарні номери 10310067, 10310068) по вул. Степняка-Кравчинського, 3, смт Петрове Петрівського району Кіровоградської області;

будівля (літер А, В, інвентарний номер 10310044) та споруда (інвентарний номер 10310047) по вул. Суворова, 12, смт Устинівка Устинівського району Кіровоградської області;

будівля (літер А, А, А, інвентарний номер 10310024) та споруди (інвентарні номери 10310045, 10310046) по вул. Повітрянофлотській, 53а, м. Кропивницький Кіровоградської області;

будівля (літер Б, інвентарний номер 10314526) по вул. Покровській, 73б, м. Кропивницький Кіровоградської області;

будівля (літер А, Б, інвентарний номер 10310041) та споруда (інвентарний номер 10310079) по вул. Комсомольській, 41, м. Світловодськ Світловодського району Кіровоградської області.

11. У Луганській області:

будівля (літер А-1, інвентарний номер 10310029) по вул. Барбашова, 26, смт Станично-Луганська, Станично-Луганський район Луганської області;

будівля (літер А-1, У, інвентарний номер 10310024) та споруда (інвентарний номер 10310025) по вул. К. Маркса, 70, смт Новопсков, Новопсковський район Луганської області;

будівля (літер А1, С, Г, У, інвентарний номер 10310017) та споруди (інвентарні номери 10310018, 10310020, 10310019) по вул. Луначарського, 116, смт Мілове, Міловський район Луганської області;

будівля (літер А1, Б, У, інвентарний номер 10310021) та споруди (інвентарні номери 10310022, 10310023) по вул. Миру, 34, смт Новоайдар, Новоайдарський район Луганської області;

будівля (літер А1, ДЕ, БВГ, інвентарний номер 10310014) та споруди (інвентарні номери 10310015, 10310016) по вул. Гаріна, 1, смт Марківка, Марківський район Луганської області;

будівля (літер А-1, інвентарний номер 10310031) по вул. Мічуріна, 1, смт Троїцьке, Троїцький район Луганської області;

будівля (літер А-1, інвентарний номер 10310012) по вул. Кооперативній, 7, м. Кремінна, Кремінський район Луганської області;

будівля (літер А-1, інвентарний номер 10310011) по вул. Радянській, 27а,  смт  Білокуракине, Білокуракинський район Луганської області;

будівля (літер А-1, інвентарний номер 10310010) по вул. Філоненка, смт  Біловодськ, Біловодський район Луганської області.

12. У Львівській області:

будівля (інвентарний номер 10300002) по вул. Зеленій, 6, с. Тростянець, Миколаївський район, Львівська область;

споруда (інвентарний номер 10300001) по вул. Просвіти, 18, м. Миколаїв, Миколаївський район, Львівська область;

будівля (літер А-1, інвентарний номер 10310001) по вул. Підвальній, 29, м. Перемишляни, Львівська область;

споруда (літер Б-1, інвентарний номер 10310002) по вул. Підвальній, 29, м. Перемишляни, Львівська область;

будівля (інвентарний номер 103010001) по вул. Л. Галицького, 116, м. Старий Самбір, Львівська область;

споруда (інвентарний номер 103010002) по вул. Л. Галицького, 116, м. Старий Самбір, Львівська область;

будівля (літер А-1, інвентарний номер 10310001) по вул. Петрушевича, 6, м. Буськ, Львівська область;

споруда (інвентарний номер 10310002) по вул. Сонячній, 1в, м. Буськ, Львівська область;

будівля (інвентарний номер 10301001) по вул. Драгоманова, 49а, м. Камянка-Бузька, Львівська область;

будівля (інвентарний номер 10301001) по вул. Криничній, 25, м. Радехів, Львівська область;

будівля (інвентарний номер 10310001) по вул. Я. Мудрого, 26, м. Мостиська, Львівська область;

споруда (літер Б-1, інвентарний номер 10310002) по вул. Я. Мудрого, 26, м. Мостиська, Львівська область;

будівля (інвентарний номер 10310001) по вул. Лемківській, 9, м. Львів;

будівля (інвентарний номер 10310002) по вул. Лемківській, 9, м. Львів;

споруда (інвентарний номер 1001001) по вул. Промисловій, 9, м. Львів;

будівля (інвентарний номер 10310001) по вул. Лісневицькій, 6, м. Пустомити Пустомитівського району Львівської області.

13. У Миколаївській області:

будівля (літер А-1, інвентарний номер 10300007), 56100, Миколаївська область, м. Баштанка, вул. Вишнева, 2, та споруди (інвентарні номери 10300008, 10300009, 10300010), 56100, Миколаївська область, м. Баштанка, вул. Вишнева, 2;

будівля (літер А, інвентарний номер 10300011), 57401, Миколаївська область, смт Березанка, вул. Степна, 7, та споруди (інвентарні номери 10300012, 10300013, 10300014, 10300015, 10300016, 10300017), 57401, Миколаївська область, смт Березанка, вул. Степна, 7;

будівля (літер А-2, інвентарний номер 10300059), 55400, Миколаївська область, смт Братське, вул. Леніна, 149, та споруди (інвентарні номери 10300060, 10300061, 10300062, 10300063, 10300064), 55400, Миколаївська область, смт Братське, вул. Леніна, 149;

будівля (літер А, інвентарний номер 10300026), 57003, Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Червоноармійська, 32, та споруди (інвентарні номери 10300023, 10300024, 10300025, 10300027), 57003, Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Червоноармійська, 32;

споруда (інвентарний номер 10300033), 56301, Миколаївська область, смт  Врадіївка, вул. Героїв Врадіївщини, 141;

будівля (інвентарний номер 10300066), 56401, Миколаївська область, смт Доманівка, вул. Калініна, 78, та споруди (інвентарні номери 10300067, 10300068, 10300069, 10300070);

будівля (літер А-1, інвентарний номер 10300057), 55501, Миколаївська область, смт Єланець, вул. Щорса, 7, та споруди (інвентарні номери 10300054, 10300055, 10300056, 10300058), 55501, Миколаївська область, смт Єланець, вул. Щорса, 7;

будівля (літер А-1, інвентарний номер 10300034), 56001, Миколаївська область, смт Казанка, вул. Леніна, 2, та споруди (інвентарні номери 10300035, 10300036, 10300037), 56001, Миколаївська область, смт Казанка, вул. Леніна, 2;

будівля (літер А-Ж, інвентарний номер 10300039), 56036, Миколаївська область, смт Криве Озеро, вул. Б. Хмельницького, 20, та споруди (інвентарні номери 10300038, 10300040), 56036, Миколаївська область, смт Криве Озеро, вул. Б. Хмельницького, 20;

будівля (інвентарний номер 10300043), 56607, Миколаївська область, м. Нова Одеса, вул. Шевченка, 13, та споруди (інвентарні номери 10300042, 10300044, 10300045, 10300046, 10300047, 10300048, 10300049), 56607, Миколаївська область, м. Нова Одеса, вул. Шевченка, 13;

будівля (інвентарний номер 10300065), 57500, Миколаївська область, м. Очаків, вул. Степова, 15;

будівля (літер А, інвентарний номер 10300071), 57300, Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Ставкова, 68, та споруди (інвентарні номери 10300072, 10300073, 10300074), 57300, Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Ставкова, 68.

14. В Одеській області:

будівля (літер А, інвентарний номер 10320015) та споруди (інвентарні номери 10320016, 10320014) по вул. Козацькій, 41а, м. Кілія, Кілійський район Одеської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10320011) по вул. Коробченка, 32, смт Ширяєве Ширяївського району Одеської області;

будівлі (літер А, Б, В, інвентарні номери 10320055, 10320056, 10320057) та споруди (інвентарні номери 10320058) по вул. Леніна, 3, м. Татарбунари Татарбунарського району Одеської області;

будівлі (літер А, В, Г, інвентарні номери 10320031, 10320032, 1032033) по вул. Генерала Плієва, 29, м. Березівка Березівського району Одеської області;

будівлі (літер А, Б, В, Г, Д, інвентарні номери 10310003, 10320001, 10320002, 10320004) та споруда (інвентарний номер 10320003) по вул. Лазо Сергія, 13, м. Ананьїв Ананьївського району Одеської області;

будівлі (літер А, Б, В, Г, Д, I, інвентарні номери 10320005, 10320006, 10320007) по вул. Григорівського десанту, 47а, смт Комінтернівське Комінтернівського району Одеської області;

будівлі (літер А, Б, В, Г, Д, інвентарні номери 10320023, 10320024, 10320025, 10320026) та споруда (інвентарний номер 10320027) по вул. Мельніченка, 114а, м. Подільськ Подільського району Одеської області;

будівлі (літер А, Б, В, Г, інвентарний номер 10320048) та споруди (інвентарні номери 10320049, 10320050) по вул. Центральній, 54а, смт Захарівка (Фрунзівка) Захарівського району Одеської області;

будівлі (літер А, Б, В, Г, інвентарні номери 10320059, 10320060) та споруда (інвентарний номер 10320061) по вул. Котовського, 19, смт Сарата Саратського району Одеської області;

будівлі (літер А, Б, В, Г, Д, інвентарні номери 10320008, 10320009, 10320010) по вул. Залізничній, 86, смт Овідіополь Овідіопольського району Одеської області;

будівлі (літер А, Б, В, Г, інвентарний номер 10320030) по вул. Некрасова, 11, смт Красні Окни Красноокнянського району Одеської області;

будівлі (літер А, Б, інвентарні номери 10320046, 10320047) по вул. Інтернаціональній, 26, смт Велика Михайлівка Великомихайлівського району Одеської області;

будівлі (літер А, Б, В, інвентарні номери 10320051, 1032052) та споруди (інвентарні номери 10320053, 10320054) по вул. Чкалова, 22, смт Саврань Савранського району Одеської області;

будівлі (літер А, Б, інвентарні номери 10320028, 10320029) по вул. Садовій, 3, м. Кодима Кодимського району Одеської області;

будівлі (літер А, Б, інвентарні номери 10320021, 10320022) по вул. Кузьміна, 101, смт Іванівка Іванівського району Одеської області;

будівлі (літер А, Б, інвентарні номери 10320013, 10320012) по вул. Гагаріна, 2а, смт Миколаївка Миколаївського району Одеської області;

будівлі (літер А, інвентарний номер 1031002) по вул. Жуковського, 22, оф. 32, м. Одеса.

15. У Полтавській області:

будівля (літер А, інвентарний номер 10310036) та споруди (інвентарні номери 10310037, 10330009, 10310033) по вул. Шевченка, 68/14, смт Решетилівка Решетилівського району Полтавської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310021) по вул. Лермонтова, 14, смт Котельва Котелевського району Полтавської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310027) та споруди (інвентарні номери 10310028, 10330008) по вул. Леніна, 39, смт Шишаки Шишацького району Полтавської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310022) та споруди (інвентарні номери 10310024, 10330007, 10310023) по вул. Гоголя, 6, м. Хорол Хорольського району Полтавської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310046) та споруда (інвентарний номер 10310047) по вул. Шевченка, 31, смт  Семенівка Семенівського району Полтавської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310043) та споруди (інвентарні номери 10330010, 10310044, 10310045) по вул. Аврушенка, 17а, м. Пирятин Пирятинського району Полтавської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310038) та споруди (інвентарні номери 10310039, 10310040) по вул. Данілова, 9, смт  Оржиця Оржицького району Полтавської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310008) та споруди (інвентарні номери 10330005, 10310010, 10310009) по вул. Платухіна, 5, м. Кременчук Полтавської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310016) та споруда (інвентарний номер 10310017) по вул. Леніна, 164, смт Машівка Машівського району Полтавської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310035) по вул. Жовтневій, 72, м. Гребінка Гребінківського району Полтавської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310025) та споруди (інвентарний номер 10310026) по вул. Гагаріна, 6, м. Гадяч Гадяцького району Полтавської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310048) та споруди (інвентарні номери 10310050, 10310049, 10330011) по вул. Загороднього, 1, смт Велика Багачка Великобагачанського району Полтавської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310014) та споруди (інвентарні номери 10310015, 10330012, 10310051) по вул. Радевича, 1, м. Карлівка Карлівського району Полтавської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310002) та споруди (інвентарні номери 10310003, 10310004, 10310005) по вул. Леніна, 48, м. Зіньків Зіньківського району Полтавської області;

споруда (інвентарний номер 10310034) по вул. 60-річчя Жовтня, 1, м. Лохвиця Лохвицького району Полтавської області;

споруда (інвентарний номер 10310029) по вул. Гоголя, 1, смт Диканька Диканського району Полтавської області.

16. У Рівненській області:

будівля (літер А-2, інвентарний номер 10310005), Гощанський район, смт Гоща, вул. Ковпака, 1;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310009), Демидівський район, смт  Демидівка, вул. 17 Вересня, 112;

будівля (літер А-II, інвентарний номер 10310003), Володимирецький район, смт Володимирець, вул. Соборна, 2;

будівля (літер А-I, інвентарний номер 10310013), Зарічненський район, смт  Зарічне, вул. І. Франка, 12;

будівля (літер А-I, інвентарний номер 10310028), Рокитнівський район, смт  Рокитне, пров. Київський, 2;

будівля (літер Б-1, В-1, інвентарний номер 10310015), Здолбунівський район, м. Здолбунів, вул. Словацького, 58;

будівля (літер А-I, інвентарний номер 10310029), Сарненський район, м. Сарни, вул. Бєлгородська, 19;

будівля (літер А-I, інвентарний номер 10310025), Радивилівський район, м. Радивилів, вул. Маркелова, 6;

будівля (літер А-I, інвентарний номер 10310017), Корецький район, м. Корець, вул. Вишнева, 13а;

будівля (літер А-I, інвентарний номер 10310011), Дубровицький район, м. Дубровиця, вул. Комунальна, 40;

будівля (літер А-I, інвентарний номер 10310022), Острозький район, м. Острог, вул. Богуна, 5;

будівля (літер А-I, інвентарний номер 10310001), Березнівський район, м. Березне, вул. Київська, 10б/2;

будівля (літер Б-I, інвентарний номер 10310019), Костопільський район, м. Костопіль, вул. Комунальна, 2б;

будівля (літер Б, інвентарний номер 10310030), м. Рівне, вул. Малорівненська, 91б;

споруда (літер Б-1, інвентарний номер 10310006), Гощанський район, смт  Гоща, вул. Ковпака, 1;

споруда (літер А-I, інвентарний номер 10310004), Володимирецький район, смт Володимирець, вул. Соборна, 2;

споруда (літер Б-I, інвентарний номер 10310014), Зарічненський район, смт  Зарічне, вул. І. Франка, 12;

споруда (літер Б-I, В-I, інвентарний номер 10310015), Рокитнівський район, смт  Рокитне, пров. Київський, 2;

споруда (літер В, інвентарний номер 10310016), Здолбунівський район, м. Здолбунів, вул. Словацького, 58;

споруда (літер Б-I, інвентарний номер 10310026), Радивилівський район, м. Радивилів, вул. Маркелова, 6;

споруда (літер Б-I, інвентарний номер 10310018), Корецький район, м. Корець, вул. Вишнева, 13а;

споруда (літер А-1, інвентарний номер 10310012), Дубровицький район, м. Дубровиця, вул. Комунальна, 40;

споруда (літер Б, інвентарний номер 10310002), Березнівський район, м. Березне, вул. Київська, 10б/2.

17. У Сумській області:

будівля (інвентарний номер 103100271) та споруда (інвентарний номер 10310028) по вул. Кірова, 26, смт  Недригайлів, Недригайлівський район, Сумська область;

будівля (літер А, Б, інвентарний номер 10310021) та споруда (інвентарний номер 10310023) по вул. Роменській, 12, смт  Липова Долина, Липоводолинський район, Сумська область;

будівля (інвентарний номер 10310032) та споруди (інвентарні номери 10310031, 10310035) по вул. Лермонтова, 3, м. Ромни, Роменський район, Сумська область;

будівля (інвентарний номер 10310013) та споруда (інвентарний номер 10310015) по вул. Мезанівській, 36, смт  Краснопілля, Краснопільський район, Сумська область;

будівля (інвентарний номер 10310012) по вул. Соборній, 20а, м. Конотоп, Конотопський район, Сумська область;

будівля (інвентарний номер 10310031) та споруда (інвентарний номер 10310002) по вул. Радянській, 70, м. Путивль, Путивльський район, Сумська область;

будівля (літер А, Б, інвентарний номер 10310016) та споруди (інвентарні номери 10310017, 10310018) по вул. Старовокзальній, 2, м. Кролевець, Кролевецький район, Сумська область;

будівля (інвентарний номер 10310003) по вул. Леніна, 11, м. Білопілля, Білопільський район, Сумська область;

будівля (інвентарний номер 10310049) та споруда (інвентарний номер 11310050) по вул. Гагаріна, 7а, смт  Ямпіль, Ямпільський район, Сумська область;

будівля (інвентарний номер 10310046) та споруда (інвентарний номер 11310047) по вул. 6-ї Гвардійської дивізії, 1, м. Шостка, Шосткинський район, Сумська область;

будівля (літер А, Б, інвентарний номер 10310036) та споруди (інвентарні номери 11310036, 10310039) по вул. Мічуріна, 1, м. Середина-Буда, Середино-Будський район, Сумська область;

будівля (інвентарний номер 10310043) та споруда (інвентарний номер 11310044) по вул. Щербака, 11, м. Тростянець, Тростянецький район, Сумська область;

будівля (інвентарний номер 10310007) та споруда (інвентарний номер 11310008) по вул. Леніна, 12, смт Велика Писарівка, Великописарівський район, Сумська область.

18. У Тернопільській області:

адмінбудинок (літер А, інвентарний номер 10300004) та споруда (інвентарний номер 10300005) по вул. Лук’яновича, 12, м. Гусятин, Гусятинський район Тернопільської області;

нежитлове приміщення (інвентарний номер 10300006) та споруди (інвентарні номери 10300007, 10300008) по вул. 40 років Перемоги, 3, м. Заліщики Заліщицького району Тернопільської області;

будівля з надвірними будівлями (літер А, інвентарний номер 10300009) та споруди (літер Б, інвентарні номери 10300010, 10300011) по вул. Тернопільській, 27, м. Зборів Зборівського району Тернопільської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10300012) та споруди (літер Б, інвентарні номери 10300013, 10300014) по вул. Ф. Коковського, 20, м. Козова Козівського району Тернопільської області;

адміністративний будинок (літер А, інвентарний номер 10300016) та споруда (літер Г, інвентарний номер 10300017) по вул. Українській, 48, м. Ланівці Лановецького району Тернопільської області;

адмінбудинок допоміжних будинків (літер А, інвентарний номер 10300019) та споруди (літер б, інвентарний номер 10300020) по вул. Л. Українки, 10, м. Монастириська Монастириського району Тернопільської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10300022) по вул. Староміській, 4, с. Старе Місто Підгаєцького району Тернопільської області;

будівля (інвентарний номер 10300029) по вул. Вишневій, 34, м. Шумськ, Шумський район Тернопільської області.

19. У Харківській області:

будівля (літер А, інвентарний номер 10300317) та споруди (інвентарні номери 10300318, 10300319, 10300320, 10300321) по вул. Свердлова, 5, м. Барвінкове Барвінківського району Харківської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10300322) та споруди (інвентарні номери 10300323, 10300324, 10300325) по вул. В. Складнєвої, 3, смт Близнюки Близнюківського району Харківської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10300326) та споруди (інвентарні номери 10300327, 10300328) по вул. Міліцейській, 18, м. Богодухів Богодухівського району Харківської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10300329) та споруди (інвентарні номери 10300330, 10300331, 10300332) по вул. Московській, 61, смт  Борова Борівського району Харківської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10300333) та споруди (інвентарні номери 10300334, 10300337, 10300335, 10300336) по вул. Р. Люксембург, 94, м. Валки Валківського району Харківської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10300346) та споруди (інвентарні номери 10300347, 10300348) по вул. Кірова, 11, м. Вовчанськ Вовчанського району Харківської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10300349) та споруди (інвентарні номери 10300350, 10300351) по вул. Нагірній, 6, смт Дворічна Дворічанського району Харківської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310007) та споруда (інвентарний номер 10310008) по вул. Петровського, 30а, м. Дергачі Дергачівського району Харківської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10300352) та споруди (інвентарні номери 10300353, 10300354) по вул. Свердлова, 18, смт  Зачепилівка Зачепилівського району Харківської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310009) та споруди (інвентарні номери 10310010, 10310011, 10310012) по вул. Красноармійській, 29, м. Зміїв Зміївського району Харківської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10300355) та споруди (інвентарні номери 10300356, 10300357, 10300358, 10300359, 10300360) по вул. Піонерській, 9, смт  Золочів Золочівського району Харківської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10300386) та споруди (інвентарні номери 10300387, 10300388) по вул. Петровського, 85, м. Красноград Красноградського району Харківської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10300362) та споруди (інвентарні номери 10300361, 10300363, 10300364, 10300365, 10300366, 10300367, 10300368) по вул. Д. Лучицького, 19, м. Куп’янськ Куп’янського району Харківської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310016) та споруди (інвентарні номери 10310017, 10310018, 10310019) по вул. Горького, 15, смт  Нова Водолага Нововодолазького району Харківської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10300369) та споруди (інвентарні номери 10300370, 10300371, 10300372, 10300373, 10300374) по вул. Будівельній, 9, м. Первомайський Первомайського району Харківської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310020) та споруди (інвентарні номери 10310021, 10310022, 10310023, 10310024, 10310025) по вул. Кударя, 2, смт Сахновщина Сахновщинського району Харківської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310026) та споруди (інвентарні номери 10310027, 10310028, 10310029, 10310030, 10310031) по вул. Ширяєва, 1, смт Шевченкове Шевченківського району Харківської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10300379) та споруди (інвентарні номери 10300380, 10300381, 10300382, 10300383, 10300384, 10300385) по вул. Дружби, 10, м. Чугуїв Чугуївського району Харківської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10300311) та споруди (інвентарні номери 10300312, 10300313, 10300314, 10300315, 10300316) по вул. Свердлова, 27, м. Балаклія Балаклійського району Харківської області;

споруда (інвентарний номер 10320001) по вул. Шевченка, 317б, м. Харків.

20. У Херсонській області:

будівля (літер А, Б, В, інвентарний номер 10300001-02) та споруди (інвентарні номери 10300002-02, 10300004-02) по вул. Червоноармійській, 68, м. Берислав, Бериславський район Херсонської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10300001-03) по вул. Михайлевського, 119, смт  Білозерка, Білозерський район Херсонської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10300001-06) по вул. Чапаєва, 65, смт  Верхній Рогачик, Верхньорогачицький район Херсонської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10300001-07) по вул. Піонерській, 50, смт  Високопілля, Високопільський район Херсонської області;

будівля (літер А, Б, В, інвентарний номер 10300001-09) та споруда (інвентарний номер 10300002-09) по вул. 1 Травня, 77/1, м. Гола Пристань, Голопристанський район Херсонської області;

будівля (літер А, Б, інвентарний номер 10300001-10) та споруда (інвентарний номер 10300002-10) по вул. Леніна, 159 та 155а, смт Горностаївка, Горностаївський район Херсонської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10300001-11) по вул. Молодіжній, 1, смт  Іванівка, Іванівський район Херсонської області;

будівля (літер А, а, під а, під А, а1, Б, В, Г, інвентарний номер 10300001-15) по вул. Ушакова, 20, смт  Нововоронцовка, Нововоронцовський район Херсонської області;

будівля (літер А, а, а1, Б, В, інвентарний номер 10300001-19) по вул. Спартака, 4, смт  Чаплинка, Чаплинський район Херсонської області;

будівля (літер А, Б, В, інвентарний номер 10300001-18) та споруда (інвентарний номер 10300002-18) по вул. Комунарів, 63, м. Олешки, Олешківський район Херсонської області.

21. У Хмельницькій області:

будівля (літер А, інвентарний номер 10310007), споруди (літер Б, інвентарний номер 10310008, літер В, інвентарний номер 10310009), загорожа (інвентарний номер 10330003) по вул. Островській, 2, смт  Білогір’я, Білогірський район Хмельницької області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310010), споруда (літер Б, інвентарний номер 10310011), споруди (літер Г, інвентарний номер 10310013, літер В, інвентарний номер 10310012) по вул. Заславській, 17, смт  Віньківці Віньковецького району Хмельницької області;

приміщення (інвентарний номер 10310014) по вул. Незалежності, 90, м. Волочиськ Волочиського району Хмельницької області;

будівля (літер Б, інвентарний номер 10310017), споруда (літер Д, інвентарний номер 10310020), споруди (літер В, інвентарний номер 10310019, літер Г, інвентарний номер 10310018), загорожа (інвентарний номер 10330004) по вул. Туза, 3, м. Деражня Деражнянського району Хмельницької області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310021), споруда (літер Б, інвентарний номер 10310022), споруда (літер Г, інвентарний номер 10310023) по вул. Горького, 11а, м. Дунаївці Дунаєвецького району Хмельницької області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310024), споруди (літер Б, інвентарний номер 10310025, літер В, інвентарний номер 10310026, літер Б, інвентарний номер 10310027) по вул. Острізькій, 33, м. Ізяслав Ізяславського району Хмельницької області;

будівля (інвентарний номер 10310035), споруди (інвентарні номери 10310036, 10310037), огорожа (інвентарний номер 10310007), ворота (інвентарний номер 10330008) по вул. Комарова, 2/2, смт  Летичів Летичівського району Хмельницької області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310038), споруда (інвентарний номер 10310039), огорожа металічна (інвентарний номер 10330009) по пров. Українському, 4, смт Нова Ушиця Новоушицького району Хмельницької області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310040), споруда (літер Б, інвентарний номер 10310041), ворота (інвентарний номер 10330012), вбиральня (інвентарний номер 10310042), огорожа залізна (інвентарний номер 10330010), огорожа чавунна (інвентарний номер 10330011) по вул. Низькій, 30, м. Полонне Полонського району Хмельницької області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310047), споруди (літер Б, інвентарний номер 10310048, літер Г, інвентарний номер 10310050, літер В, інвентарний номер 10310049) по вул. 1-ше Травня, м. Старокостянтинів Старокостянтинівського району Хмельницької області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310051), споруда (літер Б, інвентарний номер 10310052) по вул. Толстого, 8а, смт  Стара Синява Старосинявського району Хмельницької області;

будівля (інвентарний номер 10310053), споруди (інвентарні номери 10310054, 10310055), огорожа (інвентарний номер 10330014) по пров. Тихому, 8, смт Теофіполь Теофіпольського району Хмельницької області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310060), огорожа металева (інвентарний номер 10330017), споруди (літер Б, інвентарний номер 10310061, літер Г, інвентарний номер 10310062) по вул. Пушкіна, 19, смт Чемерівці Чемеровецького району Хмельницької області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310068), споруди (літер Д, інвентарний номер 10310069, літер Г, інвентарний номер 10310070, літер Б, інвентарний номер 10310071), огорожа металева (інвентарний номер 10330019), огорожа з металевими стійками (інвентарний номер 10330020) по вул. Іова Івана, 12, смт  Ярмолинці Ярмолинецького району Хмельницької області.

22. У Черкаській області:

будівля (літер А, інвентарний номер 00000016) по пров. Співочому, 14, м. Тальне Тальнівського району Черкаської області;

споруди (літер Б, пдА, інвентарний номер 00000023) по пров. Співочому, 14, м. Тальне Тальнівського району Черкаської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 00000004) по вул. Комсомольській, 11а, смт Драбів Драбівського району Черкаської області;

споруди (літер Б, В, Г, інвентарний номер 00000019) по вул. Комсомольській, 11а, смт Драбів Драбівського району Черкаської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 00000003) по вул. Кірова, 94, м. Городище Городищенського району Черкаської області;

споруди (літер Б, В, Г, Д, Ж, I, інвентарні номери 00000018, 00000034) по вул. Кірова, 94, м. Городище Городищенського району Черкаської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 00000005) по вул. Миру, 5, м. Жашків Жашківського району Черкаської області;

споруди (інвентарні номери 00000020, 00000024) по вул. Миру, 5, м. Жашків Жашківського району Черкаської області;

будівля (літер В, інвентарний номер 00000007) по вул. Кірова, 1, м. Кам’янка Кам’янського району Черкаської області;

споруди (літер в-1, Б-1, інвентарний номер 00000021), по вул. Кірова, 1, м. Кам’янка Кам’янського району Черкаської області;

будівля (літер А-I, а, інвентарний номер 00000013) по вул. Комсомольській, 26, м. Чигирин Чигиринського району Черкаської області;

споруди (літер Б, б, В, Г, інвентарні номери 00000031, 00000028) по вул. Комсомольській, 26, м. Чигирин Чигиринського району Черкаської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 00000008) по вул. Котовського, 3, смт Лисянка Лисянського району Черкаської області;

споруди (літер а, Б, б, інвентарний номер 00000025) по вул. Котовського, 3, смт  Лисянка Лисянського району Черкаської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 00000012) по вул. Радянській, 2а, м. Христинівка Христинівського району Черкаської області;

споруди (літер Б, Г, інвентарний номер 00000027) по вул. Радянській, 2а, м. Христинівка Христинівського району Черкаської області;

будівля (літер 1А, а, а¢, Г, інвентарний номер 00000033) по вул. Леніна, 165, м. Канів Канівського району Черкаської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 00000009) по вул. Гагаріна, 41, смт Маньківка Маньківського району Черкаської області;

споруди (літер а, Б, В, інвентарні номери 00000026, 00000022) по вул. Гагаріна, 41, смт  Маньківка Маньківського району Черкаської області.

23. У Чернівецькій області:

будівля (літер А, інвентарний номер 10310011) та споруди (літер 2-4, інвентарний номер 10330001) по вул. Шевченка, 14а, м. Новоселиця Новоселицького району Чернівецької області;

будівля (літер А, Б, В, інвентарні номери 10310009, 10310024, 10310017) та споруда (літер 3, інвентарний номер 10310026) по вул. Головачука, 1а, смт Кельменці Кельменецького району Чернівецької області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310032) та споруда (літер В, інвентарний номер 10330033) по вул. Кузнєцова, 23а, м. Чернівці;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310022) та споруди (літер В, Г, 1-4, інвентарні номери 10310018, 10310023, 10310025) по вул. Вишневецького, 5в, м. Хотин Хотинського району Чернівецької області;

будівля (літер А, Б, інвентарний номер 10310012, 10310002) по вул. Чорновола, 2, м. Заставна Заставнівського району Чернівецької області;

будівля (літер А, Б, інвентарний номер 10310015, 10330003) та споруди (літер К, Г, 1, інвентарний номер 10330004, 10330002, 10330005) по вул Українській, 101, м. Вижниця Вижницького району Чернівецької області;

будівля (літер А, Б, інвентарні номери 10310010, 10310016) по вул. Бойка, 1, смт Глибока Глибоцького району Чернівецької області;

будівля (літер А, Б, інвентарні номери 10310013, 10310019) та споруди (інвентарні номери 10310003, 10310004, 10310005, 10310008, 10310006, 10310007) по вул. Гастелло, 6а, м. Сокиряни Сокирянського району Чернівецької області.

24. У Чернігівській області:

будівля (літер А, інвентарний номер 1030007), гараж (літер Б, інвентарний номер 1030008), сарай (літер В, інвентарний номер 1030009) по вул. Незалежності, 183б, м. Бобровиця Бобровицького району Чернігівської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 1030011) та гараж (літер Б, інвентарний номер 10310010) по вул. Ганни Барвінок, 7а, м. Борзна Борзнянського району Чернігівської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 10310012) по вул. Шевченка, 48, смт  Варва Варвинського району Чернігівської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 1030018), споруда (літер В, інвентарний номер 1030020) по вул. Льонозаводській, 8, м. Городня Городнянського району Чернігівської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 1030029), вбиральня (літер Г, інвентарний номер 1030031) по вул. Журавльова, 28, м. Козелець Козелецького району Чернігівської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 1030032), сарай (літер В, інвентарний номер 1030036) по вул. Вознесенській, 51, м. Короп Коропського району Чернігівської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 1030040), гараж (літер Б, інвентарний номер 1030041), вбиральня (літер Г, інвентарний номер 1030042) по вул. Короленка, 1а, смт  Куликівка Куликівського району Чернігівської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 1030051), гараж (літер Б, інвентарний номер 1030053), сарай (літер В, інвентарний номер 1030054) по вул. Котовського, 26, м. Новгород-Сіверський Новгород-Сіверського району Чернігівської області;

будівля (літер А, інвентарний номер 1030056), гараж (літер Б, інвентарний номер 1030055) по вул. Вокзальній, 10, м. Носівка Носівського району Чернігівської області.

_____________________