• In English
 • Уряд прийняв рішення надати кредит Фонду гарантування вкладів фізичних осіб для здійснення виплат відшкодування коштів вкладникам неплатоспроможних банків. Документом передбачено надати кредит в розмірі 7 941 млн. гривень шляхом обміну облігацій внутрішньої державної позики на векселі, видані Фондом гарантування вкладів фізичних осіб. Планується, що для виконання цієї постанови Мінфін здійснить випуск облігацій внутрішньої державної позики в розмірі 7 941 млн. гривень із строком обігу до 15 років та відсотковою ставкою доходу до 10 відсотків річних. Зазначене рішення сприятиме підвищенню фінансової стійкості Фонду гарантування вкладів фізичних осіб для забезпечення виплат вкладникам банків та захисту їх прав.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 28 грудня 2016 р. № 1003

  Київ

  Про забезпечення надання кредиту
  Фонду гарантування вкладів фізичних осіб

  Відповідно до статті 17 Закону України “Про Державний бюджет України на 2016 рік” Кабінет Міністрів України постановляє:

  Установити, що Міністерство фінансів з метою надання кредиту Фонду гарантування вкладів фізичних осіб здійснює випуск облігацій внутрішньої державної позики в розмірі 7 941 000 000 гривень із строком обігу до 15 років та відсотковою ставкою доходу до 10 відсотків річних в обмін на векселі, видані Фондом на тих самих умовах, з виплатою відсотків за векселями одночасно з оплатою векселя.

  Прем’єр-міністр України                                            В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67