Уряд підтримав проведення на постійній основі Міжнародного форуму "INNOVATION MARKET" та Міжнародного Східноєвропейського форуму "Інноваційна економіка та наука". Основними їх завданнями є: презентація і просування розробок науково-дослідних, науково-виробничих установ і підприємств, вищих навчальних закладів України для пошуку замовників інноваційної продукції; залучення системних інвестицій для впровадження інноваційних технологій і рішень та реалізації актуальних проектів. Передбачено, що форуми будуть проводитись в Києві. Міжнародний Східноєвропейський форум "Інноваційна економіка та наука" - щорічно, а Міжнародний форум "INNOVATION MARKET" - один раз на два роки. Також документом утворено організаційний комітет з проведення зазначених форумів та затверджено його персональний склад.


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23 листопада 2016 р. № 864-р

Київ

Про проведення Міжнародного форуму

INNOVATION MARKET” та
Міжнародного східноєвропейського форуму
“Інноваційна економіка та наука”

1. Підтримати пропозицію Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Міністерства освіти і науки та Національної академії наук щодо проведення Міжнародного форуму “INNOVATION MARKET” та Міжнародного східноєвропейського форуму “Інноваційна економіка та наука” (далі — форуми).

2. Взяти до відома, що:

Міжнародний форум “INNOVATION MARKET” буде проводитися в Україні (м. Київ) щороку;

Міжнародний східноєвропейський форум “Інноваційна економіка та наука” буде проводитися в Україні (м. Київ) один раз на два роки;

cпіворганізаторами форумів виступають: товариство з обмеженою відповідальністюМіжнародний виставковий центр” (Україна, м. Київ), Міністерство економічного розвитку і торгівлі, Міністерство освіти і науки, Національна академія наук, Національний технічний університет УкраїниКиївський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”, Національний технічний університетХарківський політехнічний інститут”; Комітет Polska 3.0. (Польща, м. Місловіце), який діє на підставі угоди, укладеної з товариством з обмеженою  відповідальністю “Міжнародний виставковий центр” від 4 серпня 2016 р. щодо спільної підготовки та проведення форумів.

Функції генерального розпорядника щодо підготовки та проведення форумів виконує товариство з обмеженою відповідальністю “Міжнародний виставковий центр”.

3. Утворити Організаційний комітет з підготовки та проведення Міжнародного форуму  “INNOVATION MARKET” та Міжнародного східноєвропейського форуму “Інноваційна економіка та наука” у складі згідно з додатком.

4. Центральним органам виконавчої влади вжити заходів для сприяння проведенню форумів та залучення до участі у форумах підприємств, установ та організацій, що належать до сфери їх управління.

5. Міністерству закордонних справ забезпечити:

сприяння оперативному оформленню віз для в’їзду в Україну іноземних учасників і відвідувачів форумів;

інформування закордонних ділових кіл, міжнародних співтовариств та громадських організацій про проведення форумів.

6. Державному комітетові телебачення і радіомовлення сприяти висвітленню засобами масової інформації заходів, пов’язаних з організацією та проведенням форумів.

 

 

Прем’єр-міністр України

 

 

В. ГРОЙСМАН

 

 

Інд. 18

 

  

 

Додаток
до розпорядження Кабінету Міністрів України
 від 23 листопада 2016 р. № 864-р

СКЛАД
Організаційного комітету з підготовки та проведення
Міжнародного форуму “INNOVATION MARKET” та Міжнародного
східноєвропейського форуму “Інноваційна економіка та наука”


БРОВЧЕНКО
Юрій Петрович

заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі, голова Оргкомітету

ВОЗНЮК
Ірина Анатоліївна

начальник відділу розвитку високотехнологічних індустрій департаменту розвитку інновацій та інтелектуальної власності Мінекономрозвитку

ГУБСЬКИЙ
Юрій Іванович

начальник науково-координаційного управління Національної академії медичних наук, член-кореспондент Національної академії медичних наук
(за згодою)

ДЮЖИЛОВА
Наталія Олександрівна

директор державного підприємстваУкраїнський науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут будівельних матеріалів та виробівМінрегіону (за згодою)

КАРНАУХ
Леся Аркадіївна

директор департаменту стратегічної екологічної політики Мінприроди

КОБЗИСТИЙ
Максим Олександрович

начальник відділу організації наукового супроводу та трансферу інновацій департаменту науково-освітнього забезпечення та розвитку підприємництва на селі Мінагрополітики

ЛОЙ
Валентина Миколаївна

головний спеціаліст відділу з питань міжнародної діяльності та Євроінтеграції МОЗ

МИНКА
Андрій Павлович

начальник науково-організаційного управління апарату президії Національної академії аграрних наук (за згодою)

НАУМОВЕЦЬ
Антон Григорович

перший віце-президент, академік Національної академії наук (за згодою)

НОВАК
Ігор Євгенійович

заступник директора департаменту з питань проектування об’єктів будівництва, технічного регулювання та науково-технічного розвитку — начальник відділу координації науково-технічних робіт Мінрегіону

ОРЛЮК
Олена Павлівна

директор Науково-дослідного існтитуту інтелектуальної власності Національної академії правових наук, доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії правових наук (за згодою)

ПЕТРИЧЕНКО
Олександр Олександрович

заступник начальника лікувально-організаційного управління Національної академії медичних наук, доктор медичних наук (за згодою)

СТЕФАНОВИЧ
Андрій Миколайович

директор департаменту науково-освітнього забезпечення та розвитку підприємництва на селі Мінагрополітики

ТКАЧЕНКО
Анатолій Вікторович

генеральний директор товариства з обмеженою відповідальністюМіжнародний виставковий центр” (за згодою)

ЧАЙКА
Дар
я Юріївна

начальник відділу трансферу технологій департаменту інноваційної діяльності та трансферу технологій МОН

 

 

_____________________