• In English
 • Уряд схвалив проект Додаткової угоди для продовження термінів реалізації Угоди про фінансування програми "Підтримка України щодо управління міграційними процесами та надання притулку". Першого віце-прем'єр-міністра України - Міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва уповноважено на її підписання. В рамках Угоди, яка виконуватиметься до грудня 2019 року, буде розпочато та реалізовано низку проектів допомоги ЄС під управлінням Міжнародної організації з міграції. Загальний обсяг допомоги ЄС складає 28 млн. євро.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 16 листопада 2016 р. № 855-р

  Київ

  Про підписання Додаткової угоди №1 між Урядом України та
  Європейською Комісією, що діє від імені Європейського Союзу,
  до Угоди про фінансування програми “Підтримка України щодо
  управління міграційними процесами та надання притулку”
  ENPI/2012/023-684 від 20 грудня 2013 року  Схвалити проект Додаткової угоди №1 між Урядом України та Європейською Комісією, що діє від імені Європейського Союзу, до Угоди про фінансування програми “Підтримка України щодо управління міграційними процесами та надання притулку” ENPI/2012/023-684 від 20 грудня 2013 року.

  Уповноважити Першого віце-прем’єр-міністра України — Міністра економічного розвитку і торгівлі Кубіва Степана Івановича підписати зазначену Додаткову угоду.

  Прем’єр-міністр України                                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 52