• In English
 • Уряд визнав за доцільне залучення позики від Європейського інвестиційного банку для реалізації проекту "Міський громадський транспорт в Україні" у розмірі 200 млн. євро. Таким чином, закладено підґрунтя для підтримки органів місцевого самоврядування та комунальних транспортних підприємств у питаннях залучення пільгових кредитних коштів на оновлення парку трамваїв, тролейбусів, автобусів, вагонів метрополітену, будівництва нових та реконструкції наявних трамвайних і тролейбусних ліній, тягових підстанцій тощо. Очікується, що реалізація проекту дасть змогу покращити якість надання населенню послуг з перевезення, забезпечити стабільне функціонування і подальший розвиток міського пасажирського транспорту; покращити екологічний стан у містах.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 26 жовтня 2016 р. № 805-р

  Київ

  Про залучення позики від Європейського
  інвестиційного
   банку для реалізації проекту

  Міський громадський транспорт  в Україні”

  1. Визнати за доцільне залучення позики від Європейського інвестиційного банку для реалізації проекту “Міський громадський транспорт в Україні” у розмірі 200 млн. євро.

  2. Міністерству фінансів за участю Міністерства інфраструктури укласти з органами місцевого самоврядування, комунальними підприємствами—учасниками проекту, зазначеного у пункті 1 цього розпорядження, договори про надання субкредитів, передбачивши в них вид забезпечення виконання зобов’язань підприємств з обслуговування та погашення субкредитів.

  Розмір плати за надання зазначеним підприємствам субкредитів становить 0,5 відсотка річних вибраної та непогашеної суми позики.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

          В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 74