• In English
 • Уряд затвердив розміри посадових окладів та інших виплат грошового забезпечення керівному складу силових структур з числа військовослужбовців та осіб начальницького складу. Зокрема, окремим категоріям посад військовослужбовців та осіб начальницького складу, які займають керівні посади, крім посадового окладу, виплачуватиметься: оклад за військовим (спеціальним) званням і надбавки за вислугу років, установлених у розмірі та порядку, що визначаються законодавством для військовослужбовців; надбавка за інтенсивність служби в розмірі до 100 відсотків посадового окладу; премія відповідно до їхнього особистого внеску в загальні результати роботи у межах коштів, передбачених у кошторисі на преміювання військовослужбовців (осіб начальницького складу) відповідного органу; грошова допомога на оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі, що не перевищує місячного грошового забезпечення; матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань у розмірі, що не перевищує місячного грошового забезпечення. Необхідність прийняття даного рішення виникла у зв'язку зі змінами розмірів та структури оплати праці керівних працівників державних органів, зумовленими прийняттям Закону України "Про державну службу".


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 19 жовтня 2016 р. № 718

  Київ

  Питання грошового забезпечення
  окремих категорій військовослужбовців
  та осіб начальницького складу

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити розміри посадових окладів для окремих категорій посад військовослужбовців та осіб начальницького складу, які займають керівні посади, згідно з додатком.

  2. Установити, що військовослужбовцям та особам начальницького складу, зазначеним у пункті 1 цієї постанови, виплачується:

  надбавка за інтенсивність служби в розмірі до 100 відсотків посадового окладу;

  премія відповідно до їх особистого внеску в загальні результати роботи у межах коштів, передбачених у кошторисі на преміювання військовослужбовців та осіб начальницького складу відповідного органу;

  грошова допомога на оздоровлення під час надання щорічної відпустки у розмірі, що не перевищує місячного грошового забезпечення.

  3. Грошове забезпечення військовослужбовців та осіб начальницького складу, зазначених у пункті 1 цієї постанови, складається з посадового окладу, інших виплат, установлених цією постановою, а також окладу за військовим (спеціальним) званням і надбавки за вислугу років, установлених у розмірі та порядку, що визначаються законодавством для військовослужбовців.

  4. Військовослужбовцям та особам начальницького складу, зазначеним у пункті 1 цієї постанови, може надаватися матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань у розмірі, що не перевищує місячного грошового забезпечення.

  5. Рішення про виплату та конкретний розмір надбавки за інтенсивність служби, премії, матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань, грошової допомоги на оздоровлення приймається в порядку, установленому керівником відповідного органу, в межах затвердженого фонду грошового забезпечення.

  6. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.

  7. Умови грошового забезпечення, визначені цією постановою, застосовуються з 1 травня 2016 року.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 73

   

     Додаток
  до постанови Кабінету Міністрів України
  від 19 жовтня 2016 р. № 718

  РОЗМІРИ
  посадових окладів окремих категорій посад
  військовослужбовців та осіб начальницького складу,
  які займають керівні посади


  Найменування посади

  Місячний посадовий оклад, гривень

  Голова СБУ, Голова Служби зовнішньої розвідки, начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил, командувач Національної гвардії, Голова Адміністрації Держспецтрансслужби, Голова Держприкордонслужби, начальник Управління державної охорони, Голова ДПтС, Голова Держспецзв’язку, Голова ДСНС, керівник розвідувального органу Міноборони

  12 061

  Перший заступник Голови СБУ, перший заступник Голови Служби зовнішньої розвідки, перший заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил, перший заступник командувача Національної гвардії, перший заступник Голови Адміністрації Держспецтрансслужби, перший заступник Голови Держприкордонслужби, перший заступник начальника Управління державної охорони, перший заступник Голови ДПтС, перший заступник Голови  Держспецзв’язку, перший заступник Голови ДСНС, командувач виду Збройних Сил, перший заступник керівника розвідувального органу Міноборони, начальник Національного університету оборони імені Івана Черняхівського

  11 200

  Заступник Голови СБУ, заступник Голови Служби зовнішньої розвідки, заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил, начальник Головного управління — заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил, командувач окремого роду військ Збройних Сил, командувач окремого роду сил Збройних Сил, заступник командувача Національної гвардії, заступник Голови Адміністрації Держспецтрансслужби, заступник Голови Держприкордонслужби, заступник начальника Управління державної охорони, заступник Голови ДПтС, заступник Голови Держспецзв’язку, заступник Голови ДСНС, заступник керівника розвідувального органу Міноборони, начальник Об’єднаного оперативного штабу

  10 338

  _____________________  ЗАТВЕРДЖЕНО
  постановою Кабінету Міністрів України
  від 19 жовтня 2016 р. № 718

  ПЕРЕЛІК
  постанов Кабінету Міністрів України,
  що втратили чинність

  1. Постанова Кабінету Міністрів України від 30 червня 2005 р. № 510 “Про оплату праці керівних працівників державних органів” (Офіційний вісник України, 2005 р., № 27, ст. 1545) стосовно військовослужбовців та осіб начальницького складу.

  2. Постанова Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2006 р. № 1851 “Про грошове забезпечення деяких категорій військовослужбовців Збройних Сил, Національної гвардії” (Офіційний вісник України, 2007 р., № 1, ст. 37).

  3. Постанова Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2007 р. № 1166 “Про грошове забезпечення деяких категорій військовослужбовців Державної спеціальної служби транспорту” (Офіційний вісник України, 2007 р., № 73, ст. 2723).

  4. Постанова Кабінету Міністрів України від 26 березня 2008 р. № 253 “Про доповнення постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2006 р. № 1851” (Офіційний вісник України, 2008 р., № 25, ст. 774).

  5. Пункт 15 змін, що вносяться до актів Кабінету Міністрів України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 4 червня 2014 р. № 162 (Офіційний вісник України, 2014 р., № 47, ст. 1238).

  6. Постанова Кабінету Міністрів України від 30 березня 2016 р. № 250 “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2006 р. № 1851” (Офіційний вісник України, 2016 р., № 28, ст. 1125 ).

  _____________________